Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 15:44:19

Cytat
flowers_evil
Nie wiem może tylko ja to ja widzę.. ale wszyscy wiedzą, że się zamkneli w tym pokoju.. poza tym wiedzialam ,że skoro pozapraszała wszytskich jego też i cieszyłam się ,że chociaż widzi,że nie była w porządku i nie przyjmuje jej.. a to ,że ją przyjął.. było tylko takim symbolem.. dla mnie ,że nic złego ani ona ani on nie zrobili i o to mi chodziło
A moim zdaniem przeceniasz rolę fejsbuka i przejmujesz się pierdołami. Jak jakiś głupi portal może tworzyć takie problemy, nie rozumiem.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 15:49:45

Wywnioskowałam to po tym,ze zrobiłaś mu awanturę o tamtą dziewczynę na FB,tym bardziej,że nie byliście już wtedy razem..

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 15:50:41

Zgadzam się z dziewczynami wyżej, nie dzwoń do niego, nie pisz. Mówią że facet to typ zdobywcy i powiem Ci że to prawda wiem to na swoim przykładzie kiedy chłopak mnie rzucił non stop pisałam płakałam a on nic, kiedy jednak dałam sobie z nim na spokój, przeszło mi i poznałam kogoś innego(obecnego męża) on jakby sobie o mnie przypomniał i zaczął pisać ja go olewałam wtedy zaczął prosił niemal że ze łzami w oczach żebym do niego wróciła. Teraz po upływie czasu w głębi duszy dziękuje mu za to, że wtedy ze mną zerwał.
Tak więc moja rada: nie pokazuj mu jak bardzo cierpisz przez wasze rozstanie, pokaż mu że pogodziłaś się z tym i zamierzasz być szczęśliwą z nim czy też bez z niego, zacznij się bawić, zrób coś dla siebie pokaż mu jaką dziewczynę stracił. 3m sie na pewno sobie poradzisz :)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 15:52:39

Cytat
Amelia_25
Wywnioskowałam to po tym,ze zrobiłaś mu awanturę o tamtą dziewczynę na FB,tym bardziej,że nie byliście już wtedy razem..

Ok masz racje tutaj rozumiem,, zachowalam sie jak kretynka.. ale ciezko mi bylo po 3 latach jak dowiedzialam sie ,ze pierwsze co zrobil po rozstaniu to do niej napisal i maja kontakt. gdyby to byla inna dziewczyna to tez byloby mi ciezko ale duzo latwiej niz akurat w przypadku tej dziewczyny kotra tak sie zachowala.

tak zrobilam awanture a juz nie mam prawa bo nie jestesmy ze soba ale to byl moment , odruch nie wiem jeszcze nie panuje nad swoimi emocjami ..

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 15:58:57

bardzo Ci współczuje ale musisz pogodzić sie z tym że miedzy Wami prawdopodobnie juz nic nie będzie. Więc nie wydzwaniaj za nim bo to upokarzające a do niczego nie prowadzi.. musisz nauczyć sie zyć od nowa, bez niego.
Nie martw się Twoja miłośc PRAWDZIWA gdzies tam chodzi sobie po świecie i trafi prędzej czy pozniej do Ciebie

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 15:59:44

Nie pisz, nie dzwoń, unikaj miejsc gdzie możesz go spotkać, nie zaglądaj na jego FB, najlepiej usuń go ze znajomych. Zacznij wychodzić na imprezy. Miej szacunek do siebie i nie płaszcz się, bo on to tak odbiera. I najlepiej nie rozmawiaj nawet z nikim na jego temat.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 16:02:17

Cytat
flowers_evil
Cytat
Amelia_25
Wywnioskowałam to po tym,ze zrobiłaś mu awanturę o tamtą dziewczynę na FB,tym bardziej,że nie byliście już wtedy razem..

Ok masz racje tutaj rozumiem,, zachowalam sie jak kretynka.. ale ciezko mi bylo po 3 latach jak dowiedzialam sie ,ze pierwsze co zrobil po rozstaniu to do niej napisal i maja kontakt. gdyby to byla inna dziewczyna to tez byloby mi ciezko ale duzo latwiej niz akurat w przypadku tej dziewczyny kotra tak sie zachowala.

tak zrobilam awanture a juz nie mam prawa bo nie jestesmy ze soba ale to byl moment , odruch nie wiem jeszcze nie panuje nad swoimi emocjami ..

Teraz już nic nie poradzisz,skoro on nie chce z Tobą być.
Nie zmusisz go do miłości. Wiem,że jest Ci ciężko,ale im więcej będziesz dzwoniła i naciskała,tym bardziej facet będzie się oddalał.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 16:03:58

jak dla mnie on po prostu nie zasługuje na Ciebie, jeśli nie umie skupić się na jednej dziewczynie to nie jest wart żadnej, nawet tej z którą zakmnął się w pokoju. nie byłam nigdy w tak długim związku, ale wydaje mi się, że po 3latach nie da się tak po prostu zapomnieć. jestem pewna, że pewnego dnia napisze lub zadzwoni do Ciebie i będzie prosił, żebyś dała mu jeszcze jedną szanse. faceci działają na tej zasadzie : niby wszystko jest dobrze, później się psuje, poznają inną pannę, zrywają z ukochaną dziewczyną, nie wychodzi im z poprzednią i doskonale wiedzą, że jeśli napiszą do swojej byłej przyjmie go spowrotem z otwartymi ramionami. a to największa głupota jaką możemy robić , bo jesteśmy kołem ratunkowym. przykra prawda ;/
dlatego postaraj się nie pisać i nie dzwonić do niego, przede wszystkim nie płacz ( nie jest wart ani jednej Twojej łzy ), wyjdź do ludzi, poznaj kogoś nowego, korzystaj z życia i nie pokazuj mu, że jesteś słabsza.

Trzymaj się ! ;)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 16:13:51

Strasznie mi Cię żal. Moja rada to to abyś znalazła coś dla siebie (np. kurs salsy?) Ja po bolesnym rozstaniu znalazłam inną miłość czyli taniec i to pozwoliło mi przejść przez najgorszy okres w moim życiu. Tańcząc nie myślałam o niczym:) w warszawie też są salsoteki więc zawsze możesz spróbować. trzymam kciuki :)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 16:18:37

nie rozumiem po co chcesz się z nim spotkać... po tym jak nagle bez większego żalu zakończył wasz związek?... nonsens.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 16:19:49

Dzieki Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi ;* Postaram sie czyms zajac, zeby nie myslec! Najgorsze ze caly czas w glowie mam te wszystkie wspomnienia no i pelno rzeczy ktore mi go przypomina.. puste ramki po zdjeciach, posciel kotra kupowalismy razem w ikei.. i inne duperele.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 16:23:20

Mnie też by zabolało, gdyby ktos z kim byłam tyle czasu tak szybko się otrząsnął i pocieszał kimś takim...
Nie mniej jednak odpuść go. Nie dzwoń, nie pisz, nie spotykaj się z nim.. I wyjdź do ludzi.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 20:45:19

Dziewczyny !
Spotkalam sie z nim przed chwila .. rozmowa byla trudna.. on pisze i swiuruje z ta dziewcyzna z sylwestra. na pytanie czy to bedzie jego dziewczyna glupio sie usmiechna i nic nie powiedzial.. nie zaprzeczyl. Wiem ze rozmawia o niej ze swoimi kolegami a wiec to pewnie cos powaznego.. Pamietam jak o mnie kiedys pisal ze swoim kolega.

I po tym spotkaniu slucham sie WAs w 100% zeroo kontaktu nie chce juz tego kontatku bedzie mi trudniej .. na pewno za jakis czas dowiem sie ze sa para i wtedy bedzie bardzo trudny okres ale mam nadzieje ze go przetrwam !!

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 20:53:28

Współczuję Ci.. Ale widzisz przynajmniej, że nie był Ciebie wart! Musisz się dzielnie trzymać! Nie odzywaj się do niego i nie dawaj im satysfakcji! Powodzenia!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 20:55:12

Cytat
flowers_evil
Dziewczyny !
Spotkalam sie z nim przed chwila ..
I po tym spotkaniu slucham sie WAs w 100% zeroo kontaktu nie chce juz tego kontatku bedzie mi trudniej .. na pewno za jakis czas dowiem sie ze sa para i wtedy bedzie bardzo trudny okres ale mam nadzieje ze go przetrwam !!

Dasz radę.
Powodzenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zareczyny, ktore nic nie znacza?