Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:56:35

nie bój się, bo sie zadręczysz! snic moze sie wszystko, widzisz, mi tez snily sie wyadające zęby- po tym zmarla najpierw babcia, potem prababcia, z tym, ze ja wiedzialam, że są juz w stanie bardzo kiepskim, i wiedzialam, ze istnieje taki zabobon- mysle, ze zwykle w takich sytuacjach to sie sprawdza, siła autosugestii, nawet podswiadomej. nie bój sie i nie wkręcaj sobie, wszystko będzie ok:)

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:56:48

Mnie się raz śniło i się sprawdziło bo 5 dni później zmarła moja ciocia. Wg mojej babci jak w snach o zębach widzisz krew to ktos z rodziny umrze a jak krwi brak to nie.

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:56:53

eee tam. Śniło mi się to już nie raz i nic. Raz nawet miałam sen, że wypadły mi wszystkie zęby i idąc ulicą znalazłam sztuczną szczękę Justyny Steczkowskiej, po czym włożyłam ją i okazała się nasączona jakąś trucizną. Nie pamiętam dalej ale pod koniec poszłam na jej koncert i jej oddałam, bo źle wyglądała bez zębów:D
nie przejmuj się:)

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:57:03

nie wierzę takie rzeczy. Mi się czasem tyle różnych rzeczy śni, że gdybym miała je zawsze sprawdzać i w to wierzyć, to już bym siwa ze stresu chodziła :)

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:57:03

Cytat
emizuki26
Oj ile to razy mi się śniło, że powypadały mi zęby ...
Nic się nie stało złego. Nie ma się o co martwić.

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:57:20

średnio raz na 2 tygodnie śnią mi się sny o zębach (czasem wypadają czasem nie) i jakoś wszyscy żyją, a jakby miało się sprawdzać to już bym nie miała rodziny - ani nawet sąsiadów

dość często chodzę do dentysty i pewnie od tego, bo myślę o zębach, nie martw się może myślałam w ciągu dnia o zębach i ci się przyśniły. Czasem śni nam się ktoś kogo nie widziałyśmy 10 lat i nawet o nim nie myślałyśmy i też jest obecny w śnie - to normalne, a Ty się nie przejmuj zabobonami

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:58:01

Twoja babcia chadza na masze do kościoła? Jeśli tak, to polecam jej wybić z głowy te pogańskie zabobony. :p

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:58:33

Mi się śni to kilka razy w m-cu, że wszystkie zęby wypadają, ale ja się nie martwię bo wiem, że dentysta mi wstawi nowe ;d
Nikt w rodzinie nie umarł, słyszałam, że to też oznacza nowy etap w życiu, i to by się zgadzało - mam małą córeczkę,która codziennie uczy się czegoś nowego, dla niej to nowy etap, więc coś w tym jest :)

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 22:59:22

Ja 2 dni temu też miałam sen, że wypadła mi górna jedynka. Piękna, biała, zdrowa. Wiedziałam, że zepsute zęby oznaczają chorobę, ale chciałam sprawdzić konkretnie co może oznaczać zdrowy ząb. I w tym przypadku wyszło, że śmierć w najbliższej rodzinie. Nawet przeczytałam gdzieś, że oznacza to śmierć młodego mężczyzny z rodziny. Nie raz śniły mi się wypadające zęby i sennikowe tłumaczenia się nie sprawdziły.

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:00:04

Widze ze zdania sa podzielone:)ja tez na ogol nie wierze w takie rzeczy tylko w mojej rodzinie jak komus wlasnie snia sie zeby to sie sprawdza,mojej mamie jak sie snily to umarl dziadek a babci jak sie przysnily to umarla ciotka:(Dziekuje za komentarze

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:01:18

Dziwi mnie, że ludzie w XXI w wierzą w takie brednie. Gdyby sny były prorocze w takim razie każdy człowiek byłby medium, jasnowidzem? Głupota ;]
Mi się śniło wiele razy wypadanie zębów z tego powodu, że mam dziurkę w przednim zębie. A tym którym się sprawdziło-zwykły zbieg okoliczności.

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:04:52

mi też się czesto śni, że mi zęby wypadają. brr, nie nawidzę takich snów. Ale nie ponoszą za sobą żadnych konsekwencji :)

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:05:26

Przez te sny czuję się jak czarownica! Niestety śniły mi się wypadające przed śmiercią kuzynki a potem co jakiś czas przez chorobą babci, batydzień przed babci śmiercią śniło mi się dzień w dzień, że wyłażą mi garściami. Babcia zmarła - sny ustały :( Teraz jak czasem mi się coś takeigo śni, to obdzwaniam w panice całą rodzinę!

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:08:37

Mnie sie kiedys snilo, ze wypadaly mi wszystkie zeby po kolei i rzeczywiscie mi corka zachorowala pare dni pozniej. Moze zbieg okolicznosci, a moze nie :D

Sen o wypadajacych zebach:(

13 sty 2013 - 23:10:54

podobno jak leci krew to doiwesz się o smierci krewnego, a jak nie - to po prostu o czyjejś śmierci. Osobiście wtakie brdnie nie wierzę :) Dobrej nocy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samotność mnie dobija