Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

38 minut temu

sprawdzony stomatolog

42 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:48:18

Witam.
Jakiś czas temu wróciłam do mojego chłopaka po ponad półrocznym rozstaniu( byliśmy ze sobą 1,5 roku). Wszystko ładnie, pięknie- stara się, okazuje czułość. Ogółem zmienił się na lepsze. Wszystko było cudnie, aż do pewnego wieczoru.
Otóż siedzę sobie, i naglę dostaję smsa: Kochanie mam problem. Zapytałam jaki, a ten wysłał mi smsa, którego napisała mu jego była. Chodzi jej o to by udzielał jej korepetycje z matematyki, gdyż w tym roku zdaje maturę, a mój D. studiuję właśnie matematykę. Obiecała, że zapłaci, itd. Mają się spotykać raz w tygodniu po 2 godziny. D. stwierdził, że to ja mam podjąć decyzje. Zgodziłam się, bo nie chce wyjść na jakąś jędzę, która wszystkiego zabrania. Jednak teraz po głębszym przemyśleniu mam wątpliwości czy słusznie postąpiłam... Co będzie jak znowu się do siebie zbliżą? Tym bardziej, że to ona go zostawiła. Zresztą ta dziewczyna to taka przysłowiowa cicha woda: była również z chłopakiem mojej najlepszej przyjaciółki i gdy dowiedziała się, że są razem próbowała namieszać w ich relacjach. Już od miesiąca do niej jeździ, spotyka się z nią z taką częstotliwością jak ze mną. ;/ Eh, nie wiem co o tym myśleć, co zrobić.

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:52:20

Młodość=naiwność. Tyle w temacie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:53:30

A nie możesz z nim pogadać czy to korepetycje z matmy, czy może z czegoś innego.

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:53:30

a jak się zachowuje Twoj chlopak??

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:53:58

Trzeba było powiedzieć, że niech poszuka innego korepetytora byś nie miała problemu

zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:55:35

skoro się zdecydowałaś to teraz bedzie dziwnie się wycofać z tej decyzji. Staraj się zachowywać tak, aby Twój chłopak zawsze miał o czym myśleć po spotkaniu z Tobą, tak żeby ona wypadała przy Tobie po prostu blado i już. A jeżeli coś między nimi zaiskrzy to znaczy że facet do du**.

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:55:42

Cytat
malmie
A nie możesz z nim pogadać czy to korepetycje z matmy, czy może z czegoś innego.
Twierdzi, że o niczym innym jak matematyka nie rozmawiają.

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:55:54

Ja bym sie nie zgodziła i po problemie.

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:57:19

ja bym na takie korki nie pozwoliła, ale Ty już to zrobiłaś, więc teraz pozostaje ci czekać do maja

a jeszcze pytanko, ile ze sobą byli i dlaczego ona go rzuciła?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-25 10:58 przez michelle92.

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:57:53

Cytat
k1989a
a jak się zachowuje Twoj chlopak??

Stwierdził, że może nosić nawet dyktafon ze sobą, bo nie ma nic do ukrycia. Chciałam, żeby wycofał się z teej decyzji, ale stwerdził, że skoro taką podjęłam to muszę być konsekwentna. Także przynajmniej do maja będzie się z nią spotykał.

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:59:00

no cóż, tyle korepetytorów na świecie, a ona akurat do niego musiała się zgłosić?
cóż, jeśli facet jest w porządku to nie pozwoli na nic innego niż tylko nauka. a jak jest świnią bez zasad i honoru, to po co Ci taki ktoś?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 10:59:59

Cytat
meduzaaa
Cytat
malmie
A nie możesz z nim pogadać czy to korepetycje z matmy, czy może z czegoś innego.
Twierdzi, że o niczym innym jak matematyka nie rozmawiają.

No, ale jakoś częściej, pogadaj z nim, powiedz o swoich obawach. Nie ma co panikować na zapas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-25 11:02 przez malmie.

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 11:01:56

Cytat
malmie
Cytat
meduzaaa
Cytat
malmie
A nie możesz z nim pogadać czy to korepetycje z matmy, czy może z czegoś innego.
Twierdzi, że o niczym innym jak matematyka nie rozmawiają.

No, ale jakoś częściej, pogadaj z nim, powiedz o swoich obawach.

Rozmawiałam. Twierdzi, że nie mam się czego bać, żedo niej już dawno nic nie czuje, jednak nie do końca mu ufam. Wcześniej też mówił, że mnie kocha itd a zostawił mnie na pół roku...;/

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 11:02:14

facet powinien SAM wiedziec i znac odpowiedz, oczywiscie przed podjęciem decyzji poinformowac Cię o tym, dziwie sie mu ze robi to co mu powiesz to wlasnie jest moim zdaniem głupie, ja bym mu powiedziala, zeby postaqwil sie w mojej sytuacji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-25 11:07 przez XxAtmospherexX.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Mój facet spotyka się z byłą.

25 gru 2012 - 11:06:19

Cytat
meduzaaa


Rozmawiałam. Twierdzi, że nie mam się czego bać, żedo niej już dawno nic nie czuje, jednak nie do końca mu ufam. Wcześniej też mówił, że mnie kocha itd a zostawił mnie na pół roku...;/

Uważam, że powinnaś zdobyć się na zaufanie, mimo wszystko, jeśli i tym razem Cię zawiedzie, to naprawdę mała strata, bo po co Ci taki ktoś.

Poza tym, sama się zgodziłaś na korepetycje, więć trzeba być konsekwentnym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wieczny żar