Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Związki

21 gru 2012 - 22:35:29

Co uważacie o związkach gdzie mężczyzna jest starszy jakieś 10lat?

Związki

21 gru 2012 - 23:47:49

Myślę, że faceci dorastają dużo dłużej. Czyli jak kobieta ma 20 lat a facet 30 to są na tym samym etapie... Na przykład jak czasem patrzę na swojego to mam wrażenie, że ma 5 lat czyli różnica między nami to jakieś 25...
A tak serio to w pewnym wieku różnica się zaciera. Jeśli się kochają i jest im ze sobą dobrze to tylko życzę wszystkiego najlepszego

Związki

21 gru 2012 - 23:49:57

ja mam faceta 19 lat starszego, więc ?
10 lat mnie nie rusza ;)

Związki

21 gru 2012 - 23:52:55

nic, wiek, to tylko liczby

Związki

21 gru 2012 - 23:54:48

Nic nie uważam. Są faceci, którzy mając 30 lat zachowują się jakby mieli 15, ale są i tacy którzy w tym wieku mają mentalność 50-latka. Wiek jest mało istotny w związkach.

Związki

21 gru 2012 - 23:56:24

Cytat
MajkaaaxDxD
Nic nie uważam. Są faceci, którzy mając 30 lat zachowują się jakby mieli 15, ale są i tacy którzy w tym wieku mają mentalność 50-latka. Wiek jest mało istotny w związkach.
swietna odpowiedz, polac jej

Związki

21 gru 2012 - 23:56:58

Ja mam faceta 20 lat starszego.
I jest to jedyny facet z którym mam o czym rozmawiać, który mnie rozumie i układa nam się świetnie.

Ja chociaż jestem młoda czuje się o wiele starsza.
Nawet jak byłam dzieckiem już zbyt dużo rozumiałam..( i wcale to nie było dla mnie takie dobre ).
I zwyczajnie spotykając się z mężczyznami w moim wieku albo o kilka lat starszych nasze rozmowy były na poziomie podstawówki.
Ja o niebie on o chlebie.. Dla mnie chłopak 20-30 lat to jeszcze dzieciak który myśli tylko o zabawie, piwku i o seksie :)

Związki

21 gru 2012 - 23:57:25

Jak sie kogos kocha to wiek nie jest wazny:)

Związki

21 gru 2012 - 23:59:27

Na stos!

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

Związki

21 gru 2012 - 23:59:34

nie jest to jakioś specjalnie zależne , wszystko opiera się na tym jaki jest ten facet

Związki

21 gru 2012 - 23:59:54

Moj jest 9 lat starszy - 6,5 roku razem, jak sobie pomysle, że miałabym być z rówieśnikiem! Tragedia. :)

Związki

22 gru 2012 - 00:00:27

Cytat
Zywieczdroj
Ja mam faceta 20 lat starszego.
I jest to jedyny facet z którym mam o czym rozmawiać, który mnie rozumie i układa nam się świetnie.

Ja chociaż jestem młoda czuje się o wiele starsza.
Nawet jak byłam dzieckiem już zbyt dużo rozumiałam..( i wcale to nie było dla mnie takie dobre ).
I zwyczajnie spotykając się z mężczyznami w moim wieku albo o kilka lat starszych nasze rozmowy były na poziomie podstawówki.
Ja o niebie on o chlebie.. Dla mnie chłopak 20-30 lat to jeszcze dzieciak który myśli tylko o zabawie, piwku i o seksie :)
znam faceta o 20 lat starszego ode mnie, ma takie poczucie humoru, w ogole tak fajny facet, nie mozna by bylo sie z nim nudzic :)

Związki

22 gru 2012 - 00:01:08

10 lat to jeszcze nie tak strasznie, ale zalezy w jakim przedziale wiekowym, bo np dziewczyna 20 i facet 30 albo wzwyz jest ok... Ale np dziewczynka 15 a facet 25 to już z takim gościem coś jest nie halo skoro jest dorosłym mężczyzną a kręci go dziecko.

Związki

22 gru 2012 - 00:01:26

Cytat
Zywieczdroj
Ja mam faceta 20 lat starszego.
I jest to jedyny facet z którym mam o czym rozmawiać, który mnie rozumie i układa nam się świetnie.

Ja chociaż jestem młoda czuje się o wiele starsza.
Nawet jak byłam dzieckiem już zbyt dużo rozumiałam..( i wcale to nie było dla mnie takie dobre ).
I zwyczajnie spotykając się z mężczyznami w moim wieku albo o kilka lat starszych nasze rozmowy były na poziomie podstawówki.
Ja o niebie on o chlebie.. Dla mnie chłopak 20-30 lat to jeszcze dzieciak który myśli tylko o zabawie, piwku i o seksie :)

No dokładnie, ja mam tak samo (oprócz tego faceta bo obecnie jestem samotna)
zawsze lepiej dogadywałam się ze staszymi osobami niż rówieśnikami, i ostatnio miałam faceta starszego o 10 lat, było zajebiście ale zabiła nas odległość i jego zazdrość bo myślał że jak chodzę do raczej męskiej szkoły to mogę przebierać wybierać

Związki

22 gru 2012 - 00:01:45

Mój też jest prawie 10lat starszy ode mnie. I to jest facet! :p z nikim nie rozmawia mi się tak dobrze jak z nim. Kiedyś podobali mi się młodsi ale wolałam sobie oszczędzić nerwów hehe:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kłotnia a święta , sylwester itp...