Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:00:57

Jestem z chłopakiem juz 5 lat, ja jeszcze studiuje, nie jesteśmy zaręczeni, wałkowałam juz temat jego matki juz nie raz i dla niego to nic złego. Czy Wy uważacie że takie teksty są normalne:

pojechaliśmy do jego rodzinnych stron, wszyscy siedzimy razem, jego rodzice, dziadkowie, brat, bratowa, i my, było coś gadane, żeby jego brat wnuka robił i mój chłopak mówi do mnie "słyszysz" (tak dla żartu) a jego matka oburzona odwraca sie i pokazuje na swoja synowa "To to jest moja synowa" machła na mnie ręką "a to to nie wiadomo" poczułam się jak jakiś śmieć,
dodam że wszyscy siedzieli przy stole, my z chłopakiem siedzielismy na kanapie bo nie bylo juz miejsca, wszyscy siedzieli normalnie, a ona usiadła się tyłem do nas, jakby nie mogła obrócic sie o 90 stopni, to nikt do nikogo nie musiał by siedziec tylem.

Następna akcja (nie pracuje 5 miesiecy, ciezko z paraca u mnie, matka mojego chlopaka załatwiała mi staz ale z niego nic nie wyszło, a ona z takim tekstem do mnie "o której wstajesz do pracy, o 6-stej". Trzymałam jezyk całą droge za zębami ale jak dojechalismy do mnie to powiedziałam swojemu chłopakowi ze jak bedzie chcial jechac do babci to pojedziemy sami, bo nie chce patrzec jak jego matka sie popisuje.
Ale juz o tym zapomniał bo ostnio jechaliśmy do jego rodziców, wziełam przepis na ciasto z dziecinstwa mojego chopaka i powiedzialam ze zrobie w weekend,a ona do mnie z tekstem "zrób jutro bo nie masz co robic" myślałam ze wyjde z siebie ale nie dałam nic po sobie poznac, moj chłoak jak zwykle sie nie odezwał i a poźniej powiedział, "może miała cos innego na myśli"
Czy Wy uwazacie ze takie teksty sa normalne?

Dodam ze zawsze ja lubiałam, jak chodziłam do szkoly pozniej do pracy to było przemiła, i obgadywała swoja synową bo nie miała pracy, teraz ona znalazła prace, ja nie mam to zrobiła sie okropna, fałsywa i dwulicowa,,,



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 22:46 przez ona1298.

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:04:07

Nie, to nie jest normalne, ale cóż zrobić... Swoją drogą chłopak mógłby się cokolwiek odezwać

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:04:17

trzymaj się od tej pani z daleka tym bardziej że po pięciu latach jesteś 'to to nie wiadomo'

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:05:42

To nie jest normalne.
Zwróć jej uwagę przy wszystkich że nie życzysz sobie czegoś takiego. że jeśli coś ma do Ciebie to niech Ci to powie w oczy przy wszystkich a nie głupie dogryzki i tyle.

Jeśli facet Cię nie broni.. (rozumiem że to jego mama) ale chyba głuchy nie jest!

to daj sobie z taką rodziną spokój.

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:06:12

wyraźnie cie nie lubi i sygnalizuje ze nie pasujesz do jej syneczka, a chłopak jak by miał jaja to by jakoś zareagował , lepiej uciekaj póki mozesz bo będziesz tak miała całe życie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-13 22:08 przez tysiaaaczek9922.

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:07:08

babska starsze tak maja ze jak niemasz roboty nic nie robisz to jesteś beeeee

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:08:19

Ja w ogóle Cię nie rozumiem, nie potrafisz pisać po polsku - tyle zrozumiałam, co się domyśliłam.

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:08:21

Dziwi mnie to, że Twoj facet nie reaguje, boi się własnej matce cokolwiek powiedzieć i stanąć w Twojej obronie? Jeżeli on tak będzie dalej zachowywał się jak sierota, to będziesz miała kompletnie przerąbane z jego "mamuśką"

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:09:18

Cytat
Zywieczdroj
To nie jest normalne.
Zwróć jej uwagę przy wszystkich że nie życzysz sobie czegoś takiego. że jeśli coś ma do Ciebie to niech Ci to powie w oczy przy wszystkich a nie głupie dogryzki i tyle.

Jeśli facet Cię nie broni.. (rozumiem że to jego mama) ale chyba głuchy nie jest!

to daj sobie z taką rodziną spokój.

normalnie bym sie odezwala ale nie spodziewalam sie ze takimi tekstami mi bedzie dowalac, a z reszta nie chciałam tak przy wszystkich robic z siebie takiej chamskiem dziewuchy, czekałam az sie moj chłopak odezwie, ale skoro tego nie zrobil to porozmawialam z nim na spokojnie

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:10:22

Że babsko głupie, to widać - ale żeby chłopak nie zareagował na takie zachowanie mamuśki?! Mój nigdy, ale to nigdy by swojej nie pozwolił na takie zachowanie wobec mnie.

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:11:56

Cytat
xhoooneyx
Nie, to nie jest normalne, ale cóż zrobić... Swoją drogą chłopak mógłby się cokolwiek odezwać

trzymaj sie od niej z daleka i powiedz facetowi, że niebedziesz tolerowac takiego zachowania i że to nie jest normalne. swoją drogą jakby miała okazję to bym się jej łagodnie odgryzła.

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:12:10

To też masz "fajnego" chłopaka, że się nie potrafi odezwac :/ ale pamiętaj nie będziesz żyła z teściową tylko ze swoim chłopakiem :)

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:12:49

beznadziejna baba i beznadziejny chłopak.

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:13:23

yyy ja bym sobie nie pozwoliła na takie coś... Następnym razem odpowiedz jej w odpowiedni sposób może zamknie twarz;p A chłopak też super nie ma co...

Teksty "teściowe"

13 gru 2012 - 22:16:28

Strasznie chaotycznie piszesz... Następnym razem rób akapity - będzie się lepiej czytało.

Ale odnośnie tej kobiety to ewidentnie nie przypadłaś jej do gustu. Podstawowa kwestia to rozmowa z chłopakiem. Powiedz mu , że ciebie naprawdę boli jej zachowanie no i jeśli jesteś dla niego najważniejsza - pomoże co w tej sytuacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chłopak z portalu 2 ;)