Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:16:16

Po roku chłopak powiedział mi, że nie chce już ze mną być, bo doszedł do wniosku, że prawie wszystko mu we mnie nie pasuje (poglądy, sposób zachowania itp). Miedzy nami ostatnio wiele się psuło, on coraz rzadziej sie odzywal itp. Poklocilismy sie o bzdure. Napisalam mu smsa czemu sie nie odzywa. W odpowiedzi otrzymalam : nie mamy juz o czym rozmawiac. Powiedział, że nie może już dłużej siebie oszukiwać, powiedział mi to z dnia na dzień. Nasz zwiazek byl burzliwy, jednak cały czas utrzymywał, że mnie kocha, że wiąże ze mną przyszłość. Kiedy konczyl nasza znajomosc powiedzial ze mnie kocha, ale od wczoraj przestaje i nie zyczy sobie abym do niego pisala. Kiedy zapytałam czy mozna to jakos zmienic, pracowac nad soba itp. powiedzial "sorry, nic juz od ciebie nie chce" Jak sadzicie? Jest o co walczyć? Co robic? Odpuscic?

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:19:58

odpuscic...
skoro nie ma juz zainteresowania z jego str wiec nie ma to sensu- takie jest moje zdanie... :/

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:22:53

Moim zdaniem odpuścić... Nic na siłę...

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:24:02

Jednak z dnia na dzien nie zalatwia sie takich spraw. Przez smsa...

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:24:18

koniecznie odpuścić. Widocznie nie jest Ciebie wart. Może za jakiś czas zrozumie co stracił. Wiem, że na początku nie będzie łatwo...

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:25:04

Pytasz serio...? Jego słowa i zachowanie nie są wystarczająco wymowne dla ciebie, że masz wątpliwości?

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:28:13

Cytat
dariateress
Pytasz serio...? Jego słowa i zachowanie nie są wystarczająco wymowne dla ciebie, że masz wątpliwości?
Tak, pytam serio, bo dwa tygodnie temu dziękował mi, że jestem i deklarował, że jest dumny z takiej kobiety.

zweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 1/5

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:30:50

daruj sobie

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 01:38:15

ile on ma lat ze mowi o takim czym przez sms??????? ile lat ja sie pytam? boi sie porozmawiac?

zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 02:12:55

mialam podobna sytuacje, coz faceci to tchorze... odpusc, zrob cos dla siebie, zapewne jeszcze bedzie zalowal

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 03:36:20

Bylam w takiej samej sytuacji, ale "odratowałam" swój ponad roczny związek niedawno.A było juz blisko ku rozstaniu...+mieszkamy razem.Niby nic na siłe,ale walczyłam i warto było :)
Pozdrawiam Cię cieplutko! Słuchaj głosu serca,ale też kieruj się rozumem.. to mega ciężkie! :)

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 05:33:54

Cytat
McQueenBitch
Jednak z dnia na dzien nie zalatwia sie takich spraw. Przez smsa...
to dowodzi tylko o tym jak nisko cie ceni,niema za grosz szacunku do ciebie ,skoro nie pofatygował sie nawet osobiscie prosto w oczy ,ci tego powiedziec,masz czarno na białym ,ze cie nie kocha ,bo kochajacy facet tak nie robi,
Cytat
skradzionaa
Bylam w takiej samej sytuacji, ale "odratowałam" swój ponad roczny związek niedawno.A było juz blisko ku rozstaniu...+mieszkamy razem.Niby nic na siłe,ale walczyłam i warto było :)
Pozdrawiam Cię cieplutko! Słuchaj głosu serca,ale też kieruj się rozumem.. to mega ciężkie! :)
odratowałas zwiazek ,walczyłas o faceta?a ie facet o ciebie?ciekawe jak długo ,potwa rten wywalczony zwiazek ,nie zycze ci zle ,ale mysle ze raczej długo to trwąło nie bedzie ,takie wywalczone zwiazki to przewaznie cuiagniecie na siłe branie na litosc itd ,a i tak predzej czy puzniej sie skonczy ,skoro byłas w takiej samej sytuacji co autorka,i facet cie zostawił ,to wybacz ale watpie by cie kochał,kochajacy mezczyzna nie zostawia swojej kobiety ,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 05:36 przez martynakkkkkk.

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 05:49:04

chlopak wyraznie powiedzial ci ze nie chce z toba byc, przeciez go nie uszczesliwisz na sile. daj mu spokoj.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 09:45:05

odpuścić

Nic mu nie pasuje

23 lis 2012 - 09:47:36

Odpuść i znajdź swoje szczęście gdzie indziej. Moim zdaniem nie warto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieć nadal nadzieję?