Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny pomóżcie... Co myslicie o tym gdy facet jest starszy o ponad 10lat? czy prawdziwe jest że "wiek nie gra roli" czy może to tylko takie gadanie... Pomóżcie żebym wiedziała co myśleć, bo się juz pogubiłam w tym:(

10 lat to nie jest tak dużo,pod warunkiem,że oboje są dorośli;polecam znaleźć dzisiejszy wątek,w którym dziewczyna opisuje,że jest z 20 lat starszym od siebie facetem,tam możesz poczytać o tym.

Nie widzę żadnego problemu. Jeśli jesteś w wieku powyżej 15lat. Bo jeśli poniżej, to ta zasada się nie sprawdzi.

Jeśli nie widać tej różnicy to ok, ty mozesz miec 25 on 35 i będzie ok, ale jesli Ty będziesz wyglądać jak jego córka to już nie jest ok.

To zależy czy 10 lat pomiędzy 10-latką a 20-latkiem, czy pomiędzy 30-latką a 40-latkiem;D Z czasem ta różnica przestaje mieć znaczenie i być zauważalna:) Myślę, że tak maksymalnie to gdy kobieta ma jakieś 20 lat a mężczyzna 30 jest ok.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 15:27 przez Peggy__Brown.

Wg mnie gra. Do 10 lat to jeszcze ok, ale jeśli różnica jest większa to wyobraź sobie waszą przyszłość- Ty, kobieta pełna energii, ochoty na seks, pełna życia, a Twój? Dziadzio. Ludzie czy konwenanse to najmniejszy problem. Przyszłość daje tu niezłe znaki zapytania.

oo:) tyle ze ja chodzę jeszcze do liceum i różne sytuacje mnie zastanawiają i wiem jak ludzie na to reagują chociaż tak wiem nie powinni mnie obchodzić inni, ale chociaż liceum przejść bez zgrzytów studia to inna bajka

Wszystko zależy od tego, ile dokładnie mają lat. W przypadku dziadków takie coś jest na porządku dziennym :) Ale jeśli któś ma do ok. 20 lat i ma kogoś 10 lat starszego, to już jest dziwnie. Po 30 to już się na to tak nie patrzy - ogólnie to chyba chodzi o to, jak wyglądają razem, i czy widać tak tę różnicę. Znam parę w której kobieta ma 30 lat, jej mąż 22 - on wygląda trochę dojrzalej niż swój wiek, a ona na młodszą niż on, więc jest dobrze :)

Cytat
lastraga
u mnie jest 15:)

Podziwiam.. nie wyobrażam sobie żebym miała być z facetem o tyle lat starszym. :)

u mnie jest tak ,ze moj mąz jest 8 lat młodszy ode mnie,ale nie widac tego ,ja wygladam dosc młodo ,a on dojrzale troche ,nikt nie wierzy jak im to mowie ,i jestesmy szczesliwi ,mysle ze wiek nie gra roli ,aczkolwiek ,czasem tak sobie mysle co bedzie puzniej gdy ja bede miała np 50 a on w sile wieku ,42 ,to mnie przeraza,ale za chwile sobie mysle ,co ja sie bede na zapas zadreczac i rozmyslac ,kochamy sie i napewno bedzie dobrze

Duzo mam znajomych gdzie mezczyzna jest o 10 lat starszy od partnerki a nie widac tego gołym okiem



Wczoraj we Francji rząd przyjął ustawe zawierania zwiąskow małzenskich gejów i lesbijek a ponadto prawo takich zwiaskow do adopcji dzieci-- jestescie przeciwne czy obojętne ? Ja w zasadzie jestem obojętna bo nie ich wola że wolą swoją płec byle dzieciom nie robili krzywdy !!

jesli jest miłość, wiek nie ma znaczenia:)

Cytat
joo17
oo:) tyle ze ja chodzę jeszcze do liceum i różne sytuacje mnie zastanawiają i wiem jak ludzie na to reagują chociaż tak wiem nie powinni mnie obchodzić inni, ale chociaż liceum przejść bez zgrzytów studia to inna bajka

Ty do liceum, a on 10 lat starszy? No to taka sytuacja jest dla nie do zaakceptowania.

zweryfikowana
Posty: 4.735
Ostrzeżenia: 1/5

Mogłabym być z facetem starszym do piętnastu lat. Pewnie gdybym się zakochała, to jeszcze większa różnica wieku by mi nie przeszkadzała, ale tak na zimno i zdrowy rozum akceptuję właśnie taką różnicę wieku.

Poza tym były już takie wątki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak zainteresowania