Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:23:16

Wszystko w związku oky, a tu pada stwierdzenie, "fajnie by było gdybyś była chudsza". Co byście zrobiły?

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:24:55

Cóż,przynajmniej jest szczery.

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:25:58

O rany, ale chamsko ! Jeżeli tak mu to przeszkadza, to mógł Ci to powiedzieć w jakiś delikatniejszy sposób..

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:27:03

ja bym mu powiedziała podobnie, albo w innym temacie. skoro mieścisz się w normie i mu to nie pasi to niech spada do innej

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:28:18

proste:
powiedzialabym ,ze jesli nie akceptuje mnie takiej jaka jestem-moze poszukac sobie chudszej!

nigdy przenigdy w zyciu nie odchudzalabym sie dla Faceta!!!!!

zycie pokazalo mi wiele razy ze moj maz jest kochanym facetem...
jestem osoba szczupla ale podczas ciaz tylam 30-35 kg:)

bylam naprawde gruba, po ciazy wiadomo przez pol roku zostawalo- kg.

nigdy mu to nie przeszkadzalo.

jesli facet mowi ze lepiej zebys schudla co powie jak bedziesz miala 30-40 lat np i przytyjesz bardzo nie ze wzgledu na ciaze czy jedzenie? odejdzie? bedzie sie ogladal za innymi?
jesli facetowi zalezy na twojej figurze- to du... moje zdanie..:) zreszta widzialam takie przypadki ktore dobrze sie nie konczyly po wielu latach..
ostatnio powstal dobry kawal:


-kochanie czy moglabys sobie ujedrnic biust, pupe, brzuch?
- tak skarbie jak ty sobie ujedrnisz ptaszka


jakos tak- dokladnie nie pamietam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-08 09:29 przez Ajjc.

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:28:55

Mógłby to jakoś bardziej ubrać w słowa :D ach ta szczerość!

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:29:07

W wakacje z moim chłopakiem weszłam na temat oceny facetow czyli no wiecie czy dziewczyna jest 1 czy 10 no i zapytalam sie go czy ja dla niego jestem 10 no i co uslyszalam? " Nie kocie jesteś 8" od razu szał bo czemu no ale na spokojnie pytam no i powiedzial mi ze fajnie jakbym miala chidsze nogi jak kiedys

Jest 3 miesiace po wakacjach i jestem mu wdzieczna jak nie wiem, ze mi to powiedział schudłam 8kg i kocham swoje cale ciało, nie mam nawet jednego kompleksu

Wiec nie traktuj tego jakby byl chamem tylko moze faktycznie czas sie wziąc za siebie?? Nie wiem jak wygladasz i oczywiście cie nie oceniam, ale z jakiegoś względu to powiedział

Przepraszam jak cię uraziłam, bo naprawdę nie to miałam na celu :)

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:29:12

To glw, kwestia boczków. Mam już dystans do tego bo chudne na diecie, zabolalo mnie to coż, mam 1m60cm i 60kg, a nigdy nie myślałam o sobie jak o grubasce:P

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:29:18

To zależy czy naprawdę powinnaś schudnąć, bo masz jakąś małą nadwagę, czy Twoj facet liczy na to, że będziesz wieszakiem

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:29:19

A ja to przerobiłam i to z własnym mężęm, a gruba nie jestem ...
Odpowiadaj o ile tak jest " ja się sobie podobam taka jaka jestem" .

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:29:35

Ciezka sprawa, a co zrobi twoj facet jak bedziesz w ciazy, a po niej tak szybko nie zgubisz zbednych kg.A co, nie daj Boze, dopadnie cie jakas choroba, kalectwo i juz nie bedziesz (dla niego) tak bardzo atrakcyjna.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:31:52

jeżeli nie akceptował by mnie taką jaką jestem to niech spada.

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:33:19

Ja to ze swoim przerobilam, choc on wprost tak nie powiedzial, bo gruba nie jestem, ale gruszka owszem.
Spojrzalam obiektywnie na siebie i coz, cwicze sobie, ale nie dla niego, bo nie wiem czy warto by bylo sie zmieniac dla jakiegokolwiek faceta.

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:33:23

Co za palant! Gdyby mi facet coś takiego powiedział,mógłby sobie szukać innej.
Nie rozumiem dlaczego z Tobą jest,skoro Cię nie akceptuje i mu się nie podobasz?

facet Ci mówi żebyś schudła.

08 lis 2012 - 09:34:15

Cytat
MamaAntosi
Ciezka sprawa, a co zrobi twoj facet jak bedziesz w ciazy, a po niej tak szybko nie zgubisz zbednych kg.A co, nie daj Boze, dopadnie cie jakas choroba, kalectwo i juz nie bedziesz (dla niego) tak bardzo atrakcyjna.

o tym mowie;) ale dziewczyny uwazaja niektore ze dla ich dobra facet im to powiedzial:)

uwazam inaczej;) -RACZEJ DLA WLASNEGO DOBRA TO MOWIA,aby chwalic sie super pupa;) coz ponizajace to ale skoro niektore kobiety tak lubia....

juz pisalam, bylam mega gruba- maz mnie kochal, i nie zalezalo mu na chwaleniu sie mna przed swiatem- teraz jestem szczupla- maz trkatuje mnie dokladnie tak samo....

oby wam kobietki jak przytyjecie 30-40 kg- wasz chlopak powiedzial- ok podbasz mi sie.

bo pamietajcie ze nie zawsze mozna schudnac.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moj chlopak