Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

30 minut temu

dieta organizacja

45 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co kupić tacie na urodziny?

22 wrz 2012 - 12:35:02

Hej wszystkim.
Mam takie pytanko: Co kupić tacie na urodziny? Mój budżet również jest ograniczony. Podopowiedzieć mogę tyle, że jest myśliwym. Ogólnie nie mam żadnych pomysłów. Macie jakieś propozycje? :)
Pozdrawiam Meg!

Co kupić tacie na urodziny?

25 wrz 2012 - 20:25:21

Hmmm wypchane zwierzeta odradzam :P Hmmm może jeszcze jakieś szczegóły? Ja najczęściej szarpię się na jakieś akcesoria do wina czy coś.

Co kupić tacie na urodziny?

25 wrz 2012 - 20:28:51

Ja nigdy nie wiem co kupic, zawsze robimy burze mózgu z bratem i mama, mój tata wszystko ma i nigdy nic nie potrzebuje ;| i jak tu się dogadać.

Co kupić tacie na urodziny?

25 wrz 2012 - 20:31:34

moze idz do sklepu mysliwskiego i tam cos wypatrzysz bo maja takie rozne drobiazgi.

Co kupić tacie na urodziny?

25 wrz 2012 - 20:32:26

Może jakiś nóż,menażkę itd.,jakim budżetem dysponujesz to tez ważne:)?
...a mój wuj jest mysliwym nigdy nie zapomne jego "plecaczka"bezpieczycielka tam zawsze miał 6 aluminiowych kieliszków do wódki,6 par sztućcy i 6 aluminiowych talerzyków-to taka skórkowa torba przypominająca piórnik,a każde drobiazgi miały w niej swoje miejsce:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 20:37 przez basia141110.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:18:37

Mój tata dostał ode mnie zaproszenie na degustacje piwa. W sumie to bardzo fajny-meski prezent. My teraz własnie tez wymyslamy wyjatkowypreznet na dzień chłopaka wiec mozna ten pomysł również wykorzystac.

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:22:53

Ciężka sprawa...czy to,że jest myśliwym to ważne info?Może poprostu kup Ojcu a nie myśliwemu?:D

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:23:35

Ja zawsze kupuje ksiązkę, najlepszy prezent.

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:32:48

Hmmm, dziękuję za radę, ale jeszcze nic nie wybrałam. Urodziny już w przyszłym tygodniu. A moje fundusze są ograniczone do 40zł. Dekustacje piw? Hmn, fajny pomysł, ale mieszkam w małym miasteczku i tutaj nic ciekawego nie ma. Nawet głupiego sklepu myśliwskiego. :/ Książek ma mnóstwo, więc wątpię, żebym mu tym prezentem dogodziła. Nóż lub menażkę? Jakoś źle mnie się to kojarzy. Wolę coś oryginalnego. :)
Rodzice mają własną firmę, więc może coś związane z drukarzem, coś na szczęście? Eh, brak pomysłów. :(
Pozdrawiam!

Co kupić tacie na urodziny?

27 wrz 2012 - 12:33:24

Może jakiś alkohol, np. dobra whiskey. Albo taki "scyzoryk" (nie wiem jak to sie nazywa) wielofunkcyjny z kilkoma różnymi rzeczami jak śrubokręt, nożyk, pilnik, otwieracz do kapsli itd. Albo jakieś dobre buty na polowania:)

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

Co kupić tacie na urodziny?

02 maj 2013 - 19:49:28

Idealnym prezentem na dzień ojca będzie taka koszulka http://www.megakoszulki.pl/Bombowy,tata,T-shirt-p927.html Gwarantuje Ci, że Twój tata będzie mega zadowolony z takiego prezentu i z całą pewnością poczuje się bombowo :D

Co kupić tacie na urodziny?

02 maj 2013 - 19:52:59

A ma zegarek? Bo ja w tym roku wpadłam na pomysł, że kupię mojemu tacie rotomat do zegarka;) Ma zegarek, który działa tylko przy noszeniu-nakręca się przy ruszaniu nadgarstkiem. Jeśli mój tata go ściąga i przez kilka dni nie nosi to zegarek zwyczajnie staje.Dlatego kupię mu rotomat-wsadza się do niego zegarek i jest nakręcony cały czas:) bo jednak co chwilę od nowa nastawiać zegarek jest męczące.

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 5/5

Co kupić tacie na urodziny?

04 lip 2013 - 11:47:18

Kilka propozycji prezentów dla myśliwego: The Gifts - prezent dla myśliwego :)

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Co kupić tacie na urodziny?

04 lip 2013 - 11:51:06

Może jakiś dobry alkohol . Zwyczajne ale zawsze przydatne ;)

Co kupić tacie na urodziny?

04 lip 2013 - 12:05:33

ja kupuje swojemu jakiś ciuszek:) sweterek, koszulke w firmowym sklepie. Teraz są wyprzedaże więc może jakaś koszulka? Np. w Big Star

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy