Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

calominal opinie

30.01 o 21:06

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

SPONSORING

21.06 o 11:53

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Aktywne użytkowniczki

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:32:29

Jak w temacie,czy lubicie się podobać mężczyzną pomimo bycia w związku,czy lubicie taki niezobowiązujący flirt w pracy itp.?
Mi świadomość,że ktoś zwrócił na mnie uwagę uskrzydla w małżeństwie.
Mały flirt sprawia,że poprawia mi się humor i jestem bardziej pozytywnie nastawiona do świata,co dobrze wpływa na moje relacje z mężem.
Nie wiem ,czy dobrze wyraziłam o co mi chodziło,ale nie mam absolutnie na myśli zdrady,bo to dwie rózne rzeczy

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:37:12

No ja tak nie mam.
Co racja, to racja, ktos spojrzy, to milo, ze zwraca na nas uwage, ale flirt to juz nie bardzo. Wyglad to nie wszystko, we lbie zeby cos mial, a nie pusty kapiszon. Dlatego z flirtem to juz ciezej, tego nie praktykuje.
Bedac w zwiazku wiem gdzie sa moje granice.

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:41:19

ja tak lubię :D trochę to podnosi samoocenę:D

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:41:44

Wiadomo,chyba każda kobieta lubi,gdy mężczyźni zwracają na nią uwagę:) Gdy,wie,że się podoba:)

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:42:00

chyba każda kobieta lubi sie podobać :) ale więcej satysfakcji dają mi słowa koleżanek "fajnie dziś wyglądasz, świetne buty" niż jakies zalotne spojrzenia facetów :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 09:42 przez nicolenkaa.

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:42:50

Rowniez uwielbiam flirtowac, lecz w zwiazku daje mi to do myslenia i tego nie robie (a przynajmniej nie robie tego świadomie)... Ale uwielbiam, gdy ktoś za mną spojrzy, uśmiechnie się - dziewczyny, przecież to jest miłe ;)

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:45:40

Cytat
Hooney_M
Wiadomo,chyba każda kobieta lubi,gdy mężczyźni zwracają na nią uwagę:) Gdy,wie,że się podoba:)

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:45:58

Cytat
nicolenkaa
chyba każda kobieta lubi sie podobać :) ale więcej satysfakcji dają mi słowa koleżanek "fajnie dziś wyglądasz, świetne buty" niż jakies zalotne spojrzenia facetów :)
No właśnie ostatnio zauważyłam,że bardzo liczę się ze zdaniem koleżanek,jak któraś powie "podobałaś mi się w takich włosach..."to myślę nad tym i często przyznaję rację.

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:47:24

wydaje mi się to naturalne
każdy lubi się podobać :)
każdy z nas lubi komplementy i nieważne czy facet czy baba, nieważne czy stary czy młody
każdy to lubi :)

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:47:52

Cytat
blanta
Rowniez uwielbiam flirtowac, lecz w zwiazku daje mi to do myslenia i tego nie robie (a przynajmniej nie robie tego świadomie)... Ale uwielbiam, gdy ktoś za mną spojrzy, uśmiechnie się - dziewczyny, przecież to jest miłe ;)


dokladnie filrt odpado ale jak ktos zaglada i szczeli usmiech ;d

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:49:07

Ja nie mam czasu na flirt :( Wolę jakąś ciekawą rozmowę. A podobać chyba prawie każdy się lubi, przypomniała mi się historia, jaką miałam ostatnio- wychodzę w "pełmnym rynsztunku";(makijaż, fryzura, szpile, spódniczka) na spotkanie z koleżanką, a grupka facetów przed moim blokiem "Wow, ale laska", "Mógłbym mieć taką dziewczynę", "Noooo"


Bardzo mi to poprawiło humor, bo "faceci" mieli po ok. 6-8 lat :D

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:50:45

Cytat
nicolenkaa
chyba każda kobieta lubi sie podobać :) ale więcej satysfakcji dają mi słowa koleżanek "fajnie dziś wyglądasz, świetne buty" niż jakies zalotne spojrzenia facetów :)
Albo jak wlasny facet pochwali. Wtedy mam tak samo jak Ty :D

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:51:43

Ja mam to samo :)

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:53:47

Cytat
meow-meow
Cytat
nicolenkaa
chyba każda kobieta lubi sie podobać :) ale więcej satysfakcji dają mi słowa koleżanek "fajnie dziś wyglądasz, świetne buty" niż jakies zalotne spojrzenia facetów :)
Albo jak wlasny facet pochwali. Wtedy mam tak samo jak Ty :D

no mnie mój facet nie chwali :D należy do facetów którzy nie zauważają niczego, żadnej zmiany itd ;) muszę mu mówić, że przefarbowałam włosy, bo by nie zauważył :D zazwyczaj jak mówi coś miłego to jak już leżę rozczochrana ;)

Lubicie się podobać?

30 sie 2012 - 09:54:28

Ja uwielbiam podobać się innym facetom, widzieć ich spojrzenia ]:->

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Friends with benefits... ;P