Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

39 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:31:05

Cytat
AgataBatycka


Ja lubię być rzucana jak szmata w czasie seksu :D
.


hahaaha uwielbiam Cię;D

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:31:24

Fantastyczny związek, radzę spędzić z nim resztę życia bo nikogo lepszego na 100% nie znajdziesz:) Trzymaj go mocno i nie puszczaj;)

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:33:33

Cytat
extrashopping

Oni są ze sobą 4 lata.

Sorki, cyferki mi się pomylyły.

Cytat
FelekBezSzelek

Ja dla Ciebie szacunek nie ma znaczenia to ok.

Ale że co? Że nie zachowuje się jak burak w stosunku do Twoich znajomych, tylko jest koleżeński? Że mieliście jakiś głupi konflikt dotyczący przedstawiania się? Że jest odpowiedzialny i chce, aby Twoja mama wiedziała gdzie się podziewasz w nocy? Parę lat temu mama nie pozwoliła mi wyjechać ze swoim facetem, mogłam ją okłamać że idę do kumpeli na noc. Ale mój facet się nie zgodził i dzisiaj jestem mu za to wdzięczna. Myślę, że histeryzujesz. Ale powinnaś z nim zerwać skoro się nie dogadujecie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 17:34 przez AgataBatycka.

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:34:16

o matko! kopnij go w d..ę!

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:34:46

Jak dla mnie to nie ma sensu, sama widzisz coraz więcej rzeczy Cię w nim denerwuje (i słusznie), olej go po co się męczyć, ja wiem że 4 lata to dużo, ale może właśnie za dużo skoro on nie umie Cię docenić :*

Cytat
Że nie zachowuje się jak burak w stosunku do Twoich znajomych, tylko jest koleżeński?

Skoro uważasz że zwracanie uwagi na zadek koleżanki, to koleżeńskość to brawo ;) Jak ma na nią ochotę to niech spada do niej proste, szanuj się dziewczyno (zwracam się do autorki)!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 17:42 przez Evans18.

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:40:51

Cytat
AgataBatycka
Cytat
extrashopping

Oni są ze sobą 4 lata.

Sorki, cyferki mi się pomylyły.

Cytat
FelekBezSzelek

Ja dla Ciebie szacunek nie ma znaczenia to ok.

Ale że co? Że nie zachowuje się jak burak w stosunku do Twoich znajomych, tylko jest koleżeński? Że mieliście jakiś głupi konflikt dotyczący przedstawiania się? Że jest odpowiedzialny i chce, aby Twoja mama wiedziała gdzie się podziewasz w nocy? Parę lat temu mama nie pozwoliła mi wyjechać ze swoim facetem, mogłam ją okłamać że idę do kumpeli na noc. Ale mój facet się nie zgodził i dzisiaj jestem mu za to wdzięczna. Myślę, że histeryzujesz. Ale powinnaś z nim zerwać skoro się nie dogadujecie.

Tak, mnie nie raczył zapytać czy mi zimno tylko ją. Niech nie zachowuje się jak burak w stosunku do znajomych, ale w stosunku do mnie niech się już tak zachowuje :) Z piwem to też (nie żebym naciągaczka była, akurat to była impreza zamknięta i było za darmo).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 17:42 przez FelekBezSzelek.

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:42:24

Cytat
FelekBezSzelek

Tak, mnie nie raczył zapytać czy mi zimno tylko ją.

Masz rację. Tyle wystarczy, żeby z nim zerwać. Ba! Tyle wystarczy, żeby się rozwieść po 20 latach małżeństwa z trójką dzieci!

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:44:24

Cytat
AgataBatycka
Cytat
FelekBezSzelek

Tak, mnie nie raczył zapytać czy mi zimno tylko ją.

Masz rację. Tyle wystarczy, żeby z nim zerwać. Ba! Tyle wystarczy, żeby się rozwieść po 20 latach małżeństwa z trójką dzieci!

Przecież tu nie chodzi tylko o to!
A od takiego czegoś zwykle się zaczyna tylko.
Proponuję jakąś terapię szokową, może się otrząśnie, bo na razie chyba nie widzi problemu w swoim zachowaniu, ale jeżeli czujesz że już Ci na maksa działa na nerwy, to nie ma co się szarpać...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 17:47 przez Evans18.

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:46:41

Cytat
AgataBatycka
Cytat
FelekBezSzelek

Tak, mnie nie raczył zapytać czy mi zimno tylko ją.

Masz rację. Tyle wystarczy, żeby z nim zerwać. Ba! Tyle wystarczy, żeby się rozwieść po 20 latach małżeństwa z trójką dzieci!

Czytaj resztę, która napisałam, i napiszę jeszcze raz, że wielu spraw tutaj nie przytoczyłam, bo wyszłoby tego naprawdę sporo. Nigdzie nie napisałam, że akurat to decyduje o tym czy zerwę z nim czy nie, tego się już dużo nazbierało. Jeśli sądzisz, że na 1 miejscu stawia się jakichś tam znajomych niż swoją połówkę to nie mamy o czym dykutować.

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:47:32

Cytat
Evans18
Przecież tu nie chodzi tylko o to!
A od takiego czegoś zwykle się zaczyna tylko.

Oczywiście, że tak! Zwykle od porozrzucanych skarpetek zaczyna się wywiezienie swojej kobiety do zagranicznego burdelu.

Cytat
FelekBezSzelek
Jeśli sądzisz, że na 1 miejscu stawia się jakichś tam znajomych niż swoją połówkę to nie mamy o czym dykutować.

Widocznie uznał, że skoro nie powiedziałaś, że Ci zimno to znaczy, że nie było ci zimno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 17:49 przez AgataBatycka.

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:49:37

Daj sobie z nim spokój skoro tak Cię traktuje jest z Tobą tylko dla jednego...


_________________________
Proszę o nie zgłaszanie mnie do administracji, mój wątek nie wyświetla się na głównej, a potrzebuję pomocy ...
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 18:49 przez moderator.

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:50:39

Cytat
AgataBatycka
Cytat
FelekBezSzelek

Tak, mnie nie raczył zapytać czy mi zimno tylko ją.

Masz rację. Tyle wystarczy, żeby z nim zerwać. Ba! Tyle wystarczy, żeby się rozwieść po 20 latach małżeństwa z trójką dzieci!

Moze dla ciebie taki facet to szczyt marzen ale widocznie dla autorki watku tak nie jest wiec przestan <moderacja> za przeproszeniem i dawac głupie rady



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 18:50 przez moderator.

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:50:48

"Co do seksu - wszystko z umiarem, mógłby uważać bym nie wyrżnęła głową o scianę, nie wykręcił rąk przez przypadek i karku, dodatkowo mnie przygniata, zwyczajnie nie zważa na to, że może mi się coś stać przez takie coś. Mógłby jeszcze uważać, żeby nie walił mnie swoim czołem w moje, a to spora siła."

to faktycznie dziwny ten wasz sex:)jeśli przez 4 lata nigdy sobie nie powiedzieliście,że się kochacie,to myślę ,że nie jest to miłość.wolałabym zakończyć ten związek niż następne 4 lata się męczyć,a młodość ucieka...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-15 17:55 przez mercedes78.

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:53:07

Cytat
AgataBatycka
Cytat
Evans18
Przecież tu nie chodzi tylko o to!
A od takiego czegoś zwykle się zaczyna tylko.

Oczywiście, że tak! Zwykle od porozrzucanych skarpetek zaczyna się wywiezienie swojej kobiety do zagranicznego burdelu.

To chyba ty tak uważasz, trzeba rozróżniać pewne rzeczy w życiu, kiedy coś jest tylko irytującym przyzwyczajeniem, a kiedy zaczyna się brak szacunku do drugiej osoby, pewnie niech sobie daje tak pomiatać sobą, a za parę lat jak napisze wątek że facet ją zostawił, albo ona jego bo doszło do poważniejszych rzeczy, to będzie każda jeździć po niej, czemu była z nim skoro zachowywał się tak czy inaczej i mogła z tego wywnioskować, jakim jest człowiekiem...

zweryfikowana
Posty: 1.013
Ostrzeżenia: 6/5

Facet i brak szacunku...

15 sie 2012 - 17:53:12

Cytat
AgataBatycka
Cytat
FelekBezSzelek

Tak, mnie nie raczył zapytać czy mi zimno tylko ją.

Masz rację. Tyle wystarczy, żeby z nim zerwać. Ba! Tyle wystarczy, żeby się rozwieść po 20 latach małżeństwa z trójką dzieci!

Nie wiem w jakim jesteś związku ale to chyba logiczne że facet powinien stawiać ją na pierwszym miejscu nie jej koleżankę, a tym bardziej jeśli mówi jej, że jakaś inna ma fajny tyłek i, że ma z nią sny erotyczne? Uważasz, że to jest normalne w związku?
ty ze swoim facetem tak sobie mówicie "wiesz co kochanie dziś śnił mi się sex z Twoim kolegą, w sumie to podobało mi się chciałabym kiedyś spróbować" ? Bez przesady....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prawo jazdy