Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:09:44

CO CHWILĘ DOPISUJĘ NOWE POMYSŁY OD SZAFOWICZEK LUB ODE MNIE!!


Dziewczyny niedługo zbliża się dzień chłopaka więc pewnie będzie tutaj wiele wątków na ten temat, więc może zróbmy już jeden konkretny? wiem, że troszkę za wcześnie ale lepiej zrobić teraz bo niedługo i tak będzie wysyp takich wątków. i jedna uwaga- nie mają to być prezenty typu portfel czy koszulka czyli coś co możemy kupić. Tylko coś co można wykonać samemu, albo coś kupionego ale w miarę nietypowego!

tak więc podawajcie swoje propozycje, co już wykorzystałyście, co macie zamiar.

od siebie mam kilka zaczynając od tych najtańszych.

1. najlepszym rozwiązaniem moim zdaniem jest piwko lub czteropak jak kto woli, obwiązane ładnie wstążeczką + do tego przyczepiona jakaś karteczka z miłym dopiskiem

2. dla łasuchów polecam coś ze strony czekoladowy telegram, pewnie już większość z Was o niej słyszała, można stworzyć jakiś fajny napis a czekoladki są naprawdę pyszne

3. druga opcja dla łasuchów to słoik pełny słodyczy lub żelków (kto co woli) najlepiej z ozdobioną nakrętką, jakąś wstążeczką czy coś w tym stylu aby był fajny efekt. (sama bede to w tym roku robić)

4. fajnym pomysłem, na który sama jakiś czas temu wpadłam jest pizza w kształcie serca+ dowolny napis z keczupu

5. na dzień chłopaka uważam także, że świetnie może się sprawdzić jakieś nasze oryginalne zdjęcie (sama mam w planach wykonać sobie sesje (góra 3 zdjęcia) w koszulce jego ulubionej drużyny piłkarskiej, juz nawet mam wymyslone pozy :P od razu zaznaczam ze to nic zboczonego ale jak kto woli:D)

widziałam również na jakiejś stronie kiedyś wyznanie miłosne w formie zdjęcia, dziewczyna połaczyła kilka małych zdjęć ze sobą, na każdym miała kartkę z innym słowiem, wszystko połączyła w całość i tak wyszedł napis- efekt super :)

6. jeżeli dla kogoś piwko to za mało to można również sprawić zestaw :) piwko+ smieszny kufel(takich jest teraz pełno)+ otwieracz np gadający.


7. http://zrobprezent.pl/produkt/887-poduszki-prezentowe.html to też mi się nawet sposobało, tak dla jaj można dać :D CHODZI MI O PODUSZKE Z NAPISEM ;PODUSZKA TWARDZIELA, CO TY WIESZ O PRZYTULANIU'

no i ode mnie to chyba na tyle :)) a Wy dziewczyny macie jakieś pomysły??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 19:57 przez phi1.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:13:55

właśnie szukam inspiracji ;)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:19:06

a kiedy jest dzień Chłopaka?

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:20:34

Można na przykład zrobić jakąś ciekawą prezentacje w powerpoincie albo jakiś prosty filmik w moviemakerze, np. sklejka zdjęć z jakimś romantycznym podkładem muzycznym ^^

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:21:18

czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:23:29

ja pizze w ksztalcie serca juz robilam na walentynki:) swojemu myśle kupic bluze :) we wrzesniu to juz prawie jesien i napewno sie mu przyda :)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:23:44

mojej koleżanki chłopak CODZIENNIE musi wypić choć jedno piwko wieczorem przed tv. co za tym idzie- duzo kasy. Naprawdę był przeszczęśliwy jak dostał 4 darmowe :D
albo jak lubi piwo to można kupić kufel, jest duzo bardzo śmiesznych, z fajnymi nadrukami :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 19:26 przez phi1.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:26:18

ooo matko.. no to jej wspólczuje, ja sobie pomyslalam ze dalabym mojemu piwo i jakoś kompletnie tego nie widzę. Ale mój to doskonale wie kiedy jest jakieś jego święto i akurat potrzebne mu coś do samochodu :D A to jakieś znaczki, albo jakieś upiększacze itd. ja mam w swoim mieście muffiniarnię więc kupię mu jakieś tematyczne cupcake albo muffinki, można zamowić u nich z dowolnymi napisami i postaciami:)

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:26:29

Cytat
klauudens
czteropak to głupi pomysl... chyba ze czyjs chlopak SERIO ucieszy sie z piwa... az mnie zatkało po przeczytaniu tego.
a co Twoim zdaniem jest lepsze?

mój nic nie dostanie, nie obchodzimy takich świąt - problemy z głowy :)
ale on akurat z piwa by się ucieszył - strasznie lubi DOBRE piwa, jakbym mu kupiła jakieś belgijskie, które kosztuje 10 zł za małą butelkę, to byłby wniebowzięty, bo zwyczajnie mu szkoda tyle pieniędzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 19:28 przez ilayla.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:27:49

Ja tam myślę, że chłopak się najbardziej ucieszy z piwa + jakiegoś dobrego obiadu/kolacji. Oni raczej nie są fanami zbierania kurzących się pierdółek. A dla studenta, który mieszka poza domem to wręcz prezent marzenie :D

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:28:20

mój by się cieszył gdybym mu zrobiła coś do jedzenia ;) ewentualnie pewnie cieszyłby się z odżywek. Jak byłam młodsza to sie starałam i przeżywałam dzień chłopaka,kiedyś upiekłam tort w kształcie serca, zrobiłam prezentacje z moimi fotkami(teraz ten pomysł wydaje mi się totalnie głupi) uszyłam maskotkę i pewnie robiłam inne głupie rzeczy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 19:30 przez karoDG.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:28:55

Czemu jej współczujesz? chociaż miała w miare tani prezent którym wiedziała, że sprawi mu radość:) dzień chłopaka nie jest jakimś wielkim świętem, moim zdaniem właśnie takie drobne prezenty powinno się dawać. chyba, że faktycznie wiemy ze chłopakowi się przyda jakaś konkretna rzecz tak jak tu napisała jedna dziewczyna-bluza to wtedy myślę ze to tez fajna sprawa

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:29:41

wydaje mi się że chłopak prędzej ucieszy się z piwa niż ze zdjęcia w ramce, zazwyczaj nie są zbyt romantyczni ani sentymentalni.

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:30:06

Kupiłam kiedyś srebrnego pendrive z grawerem, chyba się ucieszył :D Teraz nie mam takiego problemu, bo jestem singielką :)

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

prezent na dzień chłopaka- ZBIORCZY

14 sie 2012 - 19:30:14

Masz linka do tego motywu ze zdjęciem?. ; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mężczyzni,czy naprawde tak jest?