Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:31:48

witajcie dziewczyny:)piszę anonimowo.Śledzę bardzo dużo watków na szafiarence i wiem że zawszę można na was liczyć czy tym razem pomożecie mi?
chciałam po prostu poznać waszą opinię i z góry dziękuję za pomoc:)

Bardzo często robie zakupy w sklepie Pepco.Lubię go bo ostanio poprawiła się jakość artykułów i mają bardzo fajne ceny.Wpadam tam z 3 razy w tyg kupuję jakaś buzkę,jakąś pierdołę do domu i regularnie kupuję tam doładowanie bo nie pobierają prowizji.Zawsze kupuję era tak tak za 25zł.Na kasie trafiam dość regualrnie na pewnego chłopaka ok 20-22lata i powiem wam że niczego sobie:).Zawsze coś zagada uśmiechnie się zawszę sobię chwalę miłą obsługę ale od jakiegoś czasu wydaję mi się że mnie podrywa alle nie wiem może mi się wydaję ale to nawet nie o to chodzi:)

Jak przychodzę po doładowanie to zawszę mowię : poproszę doładowanie nie zdąże do kończyć zdania

a on: za 25zł z tak taka

ja: że tak

a on: no widzi Pani pamiętałem i uśmiech:)

a w dodatku jest baardzo zadowolony z siebie.Bardzo miło że dbają o obsługę,czasem odnoszę wrażenie ze to delikatny podryw ale zawszę to odbierałam w formie żartu:)

potem wyjechałam na dlużej i już nie odwiedzałam Pepco w ogole przez około 1,5-2 miesiące.

Wczoraj wpaadłam na zakupy spożywcze i mówie wpadne do Pepco po doładowanie.

Podchodzę gatka szmmatka o doładowaniu a on że Pamietał jaki kupuje i mówi do mnie : dawno Cię nie było a ja w sumie nie wiedziałam co powiedzieć zawsze Pani Pani(a mam 20 lat)a teraz tak bardziej osobowo.Powiedziałam że na trochę wyjechałam i dlatego długo mnie nie było.Zabrałam doładowanie i poszłam.Ale jak doszłam do domu to tak sobię usiadłam i pomyślałam że całkiem spoko z niego gość i chętnie bym się z nim umówiła tylko teraz jest pytanie czy czasem źle tego nie interpretuje i po prostu stara się być miły a jeśli nie tylko miły to czy czekać na rozwój wydarzeń?



Takie pytanie Oo abyście spojrzały trzeźwo na sytuację :)

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:33:59

wg mnie on na ciebie leci ;>

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:36:56

Powiedz mu, że skoro ma taką dobrą pamięć to może też niech zapamieta Twój numer i podyktuj go :D

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:37:42

historia prawie jak z tym panem z biedronki, oby tylko skonczyla się inaczej :p mi się wydaje że cos jest na rzeczy .

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:37:44

ciężko powiedzieć, niektórzy po prostu tacy są ;)

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:39:56

zagadaj coś do niego, ewidentnie Cię podrywa:D

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:39:57

Cytat
Alicja098
Powiedz mu, że skoro ma taką dobrą pamięć to może też niech zapamieta Twój numer i podyktuj go :D

jesteś genialna!! :P

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:42:39

jagodzian hahaha, dzięki ! (p.s masz nowy avatar:P)?

Szczerze? Też od razu pomyślałam o Panu Biedronce. Ja chyba męża zacznę szukać w sklepie :P

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:43:05

sama jestem sprzedawczynią i serio jestem dla każdego miła. Jeżeli kogoś długo nie ma, też pytam dlaczego dawno nie było go. Dużo zależy też od sytuacji, zachowania. Ja bym czekała na dalszy rozwój wydarzeń.
Ehh czemu u mnie same baby pracują w sklepach :D

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:44:29

Cytat
jagodzian
historia prawie jak z tym panem z biedronki, oby tylko skonczyla się inaczej :p mi się wydaje że cos jest na rzeczy .


śledziłam wątek chłopaka z biedronki bo mam tu normalnie konto ale wolałam zostać anonimowa:)też myślałam że coś będzie z biedronkiem a tu lipa..wszystkie MATKI POLKI śledziły ten wątek ;D ja pytam poważnie ,żadna ściema:)

do kkateprincess też mi się wydaję że jest tylko miły dlatego pytam was o opinię:)

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:46:32

Cytat
Alicja098
Powiedz mu, że skoro ma taką dobrą pamięć to może też niech zapamieta Twój numer i podyktuj go :D
fajny pomysl :)

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:46:37

a jak sie skonczyla ta historia z facetem z biedronki?

zagadaj jakos do niego, ten pomysl, zeby zapamietal twoj nr telefonu swietny :D

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:46:39

Alicja098 nie masz za co dziękować ! :) coś czuję że muszę Cię lepiej poznac :D:D
mam mam, dzisiaj zmieniłam :D

no i ja, ale u mnie to prawie same baby :(

Cytat
jolieetolie
a jak sie skonczyla ta historia z facetem z biedronki?

zagadaj jakos do niego, ten pomysl, zeby zapamietal twoj nr telefonu swietny :D

okazało się że to jedna wielka ściema :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-12 21:49 przez jagodzian.

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:49:26

Cytat
zapomnia4na
wg mnie on na ciebie leci ;>

Pepco LOVE STORY ;D

12 sie 2012 - 21:50:01

Gdyby tak na mnie to trafiło to nie odwazylabym sie podyktowac mu nr.Chyba,ze sam by poprosil.U mnie faceci musza sie o mnie postarac.A glupio by tez wyszlo jakbys sie zbłaźniła.Moze podrywa Cie,a moze po prostu jest mily dla klientow.Moja rada to sprobowac to jakos rozmowa podciagnac,typu jakies podteksty.I zobaczysz wtedy,czy skorzysta.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bo on mnie nie szanuje..