Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 4/5

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 09:47:47

Dziewczyny powiedzcie mi bo z moim poklocilam sie o glupote a ten uwaza mnie za jakos chora. 4 Dni temu byla impreza mamy mojego chlopaka nie moglam przyjsc bo chorowałam. Na drugi dzien spytałam się swojego czy ma zdjecia bo bym chciala zobaczyc na ktorych on byl:).On kazał mi napisać do jego siostry. Napisałam do jego siostry napisała ze wysle wysle , trzy dni prosiłam by mi wyslala ale nic z tego. Wchodze na fb a patrze tam jego siostra wrzuca wlasnie z tej imprezy zdjecia;/. I napisalam do swojego , ze twoja siostra ma czas wrzucic na fb zdjecia a ja ja 3 dni prosilam by mi wyslala. A ten moj wkurzyl się i do mnie , ze ja ich sledze;|. <moderacja> mnie to bo uznał mnie za jakos przesladowczynie;|. Przykro mi się zrobilo . Chciałam z nim porozmawiac na spokojnie a ten w ogole olewa mnie . I kazał zastanowić się mi nad tym co robie ;| a ja nic zlego przeciez nie zrobilam:(.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-11 12:02 przez moderator.

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 09:50:52

olej kolesia

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 09:53:27

dzieciarnia :P

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 09:53:34

oboje świrujecie. Ty, że się wkurzasz na jego siostrę bo Ci ich nie wysłała (może nie mogła, nie chciało jej się, zapomniała) a on, że wkręca sobie jakieś teorie spiskowe.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 4/5

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 09:55:31

Cytat
kasiurek
oboje świrujecie. Ty, że się wkurzasz na jego siostrę bo Ci ich nie wysłała (może nie mogła, nie chciało jej się, zapomniała) a on, że wkręca sobie jakieś teorie spiskowe.

Ale pisałam jej po kilka smsow :( do niej. Wiem , ze moze przesadzilam ale nie powinnien uwazac ze ja jestem jakos przesladowczynia .

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 09:56:47

jak dla mnie to to trochę wygląda tak jakbyś go szpiegowała;)

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 09:57:00

Cytat
pysiaa89
Cytat
kasiurek
oboje świrujecie. Ty, że się wkurzasz na jego siostrę bo Ci ich nie wysłała (może nie mogła, nie chciało jej się, zapomniała) a on, że wkręca sobie jakieś teorie spiskowe.

Ale pisałam jej po kilka smsow :( do niej. Wiem , ze moze przesadzilam ale nie powinnien uwazac ze ja jestem jakos przesladowczynia .
oglądnij sobie u niej na fb te fotki i sprawa z głowy. a chłopakowi powiedz, że zwyczajnie byłaś ciekawa jak się bawili i niech sobie nie wkręca Bóg wie czego.

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 09:58:42

wow, ja bym sie zastanowila nad byciem z tym facetem. Jak facet by potraktowal MNIE tj ciebie to bym powiedziala sorry kolego, ale pa pa...wiecej szacunku do siebie dziewczyny! i nie nie jetses chora- dziewczyna mogla ci napisac chociazby ze podaje ci linka do fb z fotami, jakby juz nie mialaby czau ani checi na wysylanie ich tobie :)

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 10:02:49

Wystarczający byłby do siostry 1 sms, a gdyby nie dawała odpowiedzi to kolejny z podziękowaniem za "pamięć" i tyle.
Faktycznie to wygląda na nachalność i szpiegowanie, bo byłaś chora i nagle na drugi dzień masz na tyle sił żeby wykłócać się o niewysłane fotki, ale niezależnie od tego do ciebie mają stosunek olewający.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-11 10:04 przez szasa.

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 10:08:10

aż tak sie uparłaś na te zdj, że robisz afere z niczego

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 4/5

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 10:09:11

Cytat
szasa
Wystarczający byłby do siostry 1 sms, a gdyby nie dawała odpowiedzi to kolejny z podziękowaniem za "pamięć" i tyle.
Faktycznie to wygląda na nachalność i szpiegowanie, bo byłaś chora i nagle na drugi dzień masz na tyle sił żeby wykłócać się o niewysłane fotki, ale niezależnie od tego do ciebie mają stosunek olewający.


Ale ja chciałam tylko zdjęcia zobaczyc i tyle. No wlasnie tak jest:( nawet mi w tej chwili nie odp na zadnego smsa.

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 10:09:53

gimnazjum?

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 10:11:22

Cytat
raila
dzieciarnia :P

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 10:11:37

Robisz aferę z niczego,faktycznie wyszłaś na jakąś wariatkę..
Tak bardzo zależało Ci na tych zdjęciach,żeby wypisywać do jego siostry i robić awanturę? Tak jakbyś go śledziła i sprawdzała co robił..

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 4/5

CZY JA JESTEM CHOORA?

11 sie 2012 - 10:15:15

Cytat
Hooney_M
Robisz aferę z niczego,faktycznie wyszłaś na jakąś wariatkę..
Tak bardzo zależało Ci na tych zdjęciach,żeby wypisywać do jego siostry i robić awanturę? Tak jakbyś go śledziła i sprawdzała co robił..

Nie chciałam tego:(. Ale ostatnio jakos bardzo zazdrosna sie zrobilam o niego po tym gdy widziałam jak zaczepiał inne panny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co robić? :(