Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie, mysle ze pora na takie tematy odpowiednia hehe :)
Chodzi o to ze za nie długo mamy z moim K druga rocznice zwiazku :)
Chcialabym dla niego zrobic cos innego niz zwykle, tzn na rozne okazje kupowalam mu albo ciuchy ktore mu sie podobaly albo perfumy, albo kino, kolacja i pościelowe sprawy itp .
Przyszlo mi na myśl zeby teraz zrobic dla niego takie hmm erotyczne,zmysłowe zdj np w samej bieliznie :)
Nie chcialabym wyjsc za bardzo wulgarnia, o nie .. :)
Myslicie ze to dobry pomysl ? I jeszcze jedno .. wiem ze byl watek na temat prezentów, niespodzianek i takich tam na rocznice, urodziny i inne okazje, ale moze macie jakies ciekawsze propozycje :))

Coś w tym stylu ..
Wiem ze nie wyjde tak samo,bo mam trochee wieksze ksztalty ale zawsze moge lepiej wyjść :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 22:05 przez naa95.

jak dla mnie swietny pomysl;p moj by byl w siodmym niebie gdyby takie dostal;p ale jakos zbyt malo odwagi :D

zdjecia same w sobie sa ok, ale kto mi je zrobi .. ? W tym juz jest wiekszy problem, bo nei lubie sie rozbierac ( wiec tym bardziej bedzie zdziwienie dla mojego) a tu trzeba przed kims obcym .. :)

mój dostał namiastkę tego na walentynki w zeszłym roku i non stop czeka, aż wyskoczę w gorsecie ablo wyślę mu równie gorące fotki ;p niestety po tabletkach poszło w cycki i gorset nie pasuje, trochę lipa... ale pomysł dobry :D

zajrzyj na bloga la volpe, ona jest mistrzynią w robieniu takich zdjęć, na pewno się zainspirujesz

a moge jakis link do bloga ?

zrób sobie sesję fotograficzną;D a żeby się bardzo nie krępować to niech fotografem będzie kobieta;) Będziesz miała zdjęcia świetnej jakości, prezent i w dodatku jaka pamiątka na stare lata;D

Hmm ja takie niespodzianki robiłam facetowi jak był za granicą, mniej bardziej pikantne ;) wysyłałam na maila i mówiłam,z ze ma niespodzianke lub po rostu czekały aż sprawdzi i tak kilka razy, zawsze był pozytywnie zaskoczony i teraz pjechał na kilka dni tylko i już też się dopomina hehe :D myślę, ze Każdemu facetowi powinno takie coś przypaść do gustu!

wejdź na: zenibyfajnie fbl pl (blog dziewczyny, o której już wcześniej wspomniano :)

Jestem jak najbardziej za takim prezentem ! :)

Ja taki zrobiłam swojemu facetowi na świeta .
Zdjęcia były zmysłowe w bieliźnie , gdzie niegdzie było widać gołe piersi bo pozowałam bez biustonosza , wyglądało to bardzo naturalnie , mialam delikatny makijaż więc nie było to wulgarne .
Fajna pamiątka dla ukochanego jak i dla siebie ;)

A co do fotograła ... robił je profesjonalista , ma swój zakład i prowadzi go z żoną .
On pstykał zdjęcia a jego żona pomagała mi aby dobrze się ustawić , przybrać fajną pozę .
Byłam bardzo zadowolona , zaplaciłam za zdjęcia około 200 zł ...
Na poczatku nieco się krępowałam tak rozebrać ale oboje wprowadzili mnie w taki nastrój ze się przełamałam i była to fajna zabawa .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 00:55 przez Vogu_e_91.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
nyryly
wejdź na: zenibyfajnie fbl pl (blog dziewczyny, o której już wcześniej wspomniano :)

Wg mnie na tym fbl nie ma zbyt wielu zdjęć o jakie chodzi autorce. Albo się mylę..

Fajny pomysł i akurat jutro mój M. wyjeżdża z kolegami na festiwal... Chyba mu podeślę jakiegoś mms'a:)

ja tam na taki pomysł nigdy nie wpadłam a jesteśmy razem 6 lat:) a co jak te zdjęcia zobaczy jego mama/ siostra/ kolega oczywiście niechcący? mnie tam mój mąż ma na żywo:)

Cytat
PastwaLosu
ja tam na taki pomysł nigdy nie wpadłam a jesteśmy razem 6 lat:) a co jak te zdjęcia zobaczy jego mama/ siostra/ kolega oczywiście niechcący? mnie tam mój mąż ma na żywo:)

W jego rzeczach nikt mu w domu nie grzebie, a raczej na wierzchu by nie zostawiał takich zdjęć ;D Ale faktycznie jakby zobaczyl to jego tata, to pozniej glupio czułabym sie w jego towarzystwie :))

Pomysł jest super ;)
Ale mi takie zdjęcia musiałaby zrobić kobieta - fotograf bo jakby zrobił je facet to mój P by chyba z siebie wyszedł ;p I zamiast dobrego prezentu byłaby niezła kłótnia ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szkoła w Koninie =)