Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

10 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:22:42

Na razie moi rodzice nie mają pojęcia o tym że mam chłopaka. Minęło trochę czasu i chciałabym im jego przedstawić ale nie wiem do końca jak to zrobić. Nie wiem nawet jak to im powiedzieć, troche się tego boje bo nie wiem jak zareagują. Chciałam żeby to pierwsze spotkanie minęło w miłej atmosferze... Macie jakieś rady ? Z góry dziękuję:)

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:23:55

Ile masz lat?

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:26:10

Wnioskuję po nicku, że masz 16 lat, więc powiedz mamie, że chciałabyś przyprowadzic swojego kolegę i np. przyjdz z nim na niedzielny obiad itp :P

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:27:23

ja pamiętam tez miałam wielu chłopaków w ukryciu, poniewaz u mnie rodzice chcieli bym skupila sie tylko i wylacznie na nauce. jednak wiadomo, okres dojrzewania, wiec musze miec prawo do pierwszych milosci .. ;) ja swoja mame zapytalam wprost, czy mogę przyprowadzić do domu kolegę :)) zgodziła się .. :) lub po prostu informowałam , że ktoś do mnie przyjdzie :)

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:27:25

Cytat
agrafkaa
Ile masz lat?
18
Cytat
sevenonee
ja pamiętam tez miałam wielu chłopaków w ukryciu, poniewaz u mnie rodzice chcieli bym skupila sie tylko i wylacznie na nauce. jednak wiadomo, okres dojrzewania, wiec musze miec prawo do pierwszych milosci .. ;) ja swoja mame zapytalam wprost, czy mogę przyprowadzić do domu kolegę :)) zgodziła się .. :) lub po prostu informowałam , że ktoś do mnie przyjdzie :)

Właśnie u mnie tez tylko nauka i nauka;/ mówią że jak dziewczyna ma chłopaka to sie nie uczy... A przecież to nie prawda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-26 21:31 przez ashley96a.

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:32:08

Może raczej na popołudniową kawę w niedzielę, po obiedzie? Wprost zapytaj mamy, czy może kolega przyjść.Wiadomo że rodzice wolą ja dzieci są w domu, a nie włóczą sie po parkach itp...:)

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:33:08

zapytaj ją wprost czy możesz przyprowadzić do domu swojego kolegę . dla twoich rodziców będzie to sygnał, że masz jakąś sympatię. masz już swoje lata nie oszukujmy się :) moja mama była zadowolona, że zapytałam ją, w przeciwieństwie do tego jak postępował w tych kwestiach mój brat :P

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:45:55

A nie możesz powiedzieć po prostu, ze przyjdzie do Ciebie chłopak i że jesteście razem od (tu podaj liczbe dni, miesięcy, czy czego tam) i, że prosiłabyś ją by nie przeszkadzała Ci i np. nie planowała na ten dzień żadnych prac dla Ciebie (oczywiście od godziny na ktorą będziecie)

niezweryfikowana
Posty: 1.046
Ostrzeżenia: 1/5

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:47:56

Cytat
ashley96a
Cytat
agrafkaa
Ile masz lat?
18
Cytat
sevenonee
ja pamiętam tez miałam wielu chłopaków w ukryciu, poniewaz u mnie rodzice chcieli bym skupila sie tylko i wylacznie na nauce. jednak wiadomo, okres dojrzewania, wiec musze miec prawo do pierwszych milosci .. ;) ja swoja mame zapytalam wprost, czy mogę przyprowadzić do domu kolegę :)) zgodziła się .. :) lub po prostu informowałam , że ktoś do mnie przyjdzie :)

Właśnie u mnie tez tylko nauka i nauka;/ mówią że jak dziewczyna ma chłopaka to sie nie uczy... A przecież to nie prawda

Ja jestem przykladem na to ze jednak chlopak moze mobilizowac do nauki:) swoja pierwsza i jedyna milosc poznalam majac 16 lat:) zeby nie miec problemow ze spotykanie sie z nim( wiadomo dla rodzicow b.wazne jest by ich dziecko w tym czasie zajelo sie nauka) zaczelam sie uczyc i 2-3 wskoczylam na 4-5:) rodzice byli dumni i od zawsze chwalili mojego chlopaka ze dobrze na mnie wplyna:) achh fajne czasy:)
No ale wracajac do twojego pytania no to powinnas pogadac z mama i powiedziec jaka sytuacja.. Ty masz 18 lat jestes pelnoletnia wiec nie powinno byc problemow :)

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:51:57

myślę że powinnaś normalnie o tym rodzicom powiedzieć skoromasz 18 lat to jestes dorosła masz rawo chyba mieć chłopaka .
a jeżeli go polubią to będzie jeszcze lepiej :)
powiedz im poprostu że chcesz im kogoś przedstawic i tyle :)

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:51:57

masz 18 lat i boisz się powiedzieć rodzicom, że masz chłopaka? :o

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:53:00

Porozmawiaj najpierw z Mamą :) masz 18 lat, nie ma się czego bać!

Chłopak i moi rodzice

26 lip 2012 - 21:59:22

Rany! Masz 18 lat a boisz się przyprowadzić chłopaka do domu? Ja rozumiem surowość surowością, ale to chyba normalne w takim wieku? Ja kiedy poznałam mojego Ł miałam 15 lat i też nie zawsze byo kolorowo, ba przez jakiś czas mój chłopak nie był zbytnio tolerowany, bo mama uważała,że mam czas na miłostki,że teraz powinnam się uczyć a teraz ciągle dopytuje o mojego chłopaka, świetnie się dogadują mama go wręcz uwielbia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwne zachowanie faceta