Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

najtańsza apteka

59 minut temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny mam nadzieje ze pomożecie... kilka miesiecy temu rozmawialam z moim facetem o zareczynach.. mowil ze na rocznice zareczymy sie... no ale nie pracowal i nie wyszlo.. odkladamy pieniadze na mieszkanie bo chcemy wspolnie zamieszkac.. a teraz gdy pracuje caly czas mowi ze musi oplacic samochod i je zrobic a o zareczynach nic a nic... czuje że auto jest ważniejsze niz te zareczyny.. moze wiecie co mam zrobic?? Powiedziec mu kiedy oswiadczysz sie czy samochod jest wazniejszy

<moderacja - tytuł>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 18:51 przez moderator.

na świecie nie ma nic gorszego niż laska naciskająca na zaręczyny...

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

ale co ma samochód do zaręczyn? jakby chciał się oświadczyć to by się oświadczył.... widocznie nie chce tego robić.

Daj spokój .
Widzisz ,że on ma wydatki itd.
Jak ten samochód nie opłaci ,to czym będzie jeździł ?
Nie bądź dzieciakiem .Wiesz ,że Cię kocha ?

moze specjalnie Ci nic nie mówi i zaręczynach bo chce Ci zrobić niespodzianke..

Cytat
klasiula
ale co ma samochód do zaręczyn? jakby chciał się oświadczyć to by się oświadczył.... widocznie nie chce tego robić.

Być może chodzi tu o wielką fetę oraz drogi pierścionek ,a on ma inne wydatki :)

Wolisz dostać pierścionek z miłości i chęci Ci go podarowania czy z przymusu? Nie naciskaj na niego, to ma być decyzja dwóch osób a nie jednej nachalnej dziewczyny

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Nelii
Cytat
klasiula
ale co ma samochód do zaręczyn? jakby chciał się oświadczyć to by się oświadczył.... widocznie nie chce tego robić.

Być może chodzi tu o wielką fetę oraz drogi pierścionek ,a on ma inne wydatki :)

achhhh no tak przepraszam zapomniałam o tych brylantach.

ale po co naciskasz ?
predzej on ucieknie, bo pomysli ze chcesz go zlapac w sidła

Lepiej nie naciskaj na niego. Będzie gotowy, będzie miał za co kupić pierścionek to pewnie Ci się oświadczy.
Nie miał pracy, odkładacie kasę, samochód jest do zrobienia- chłopak pewnie i tak ma w głowie skąd na to wszystko wziąć a tu jeszcze kobieta która domaga sie zaręczyn.
Daj mu czas.
Czy ten pierscionek tak wiele zmieni w Twoim (Waszym) zyciu?

Cytat
klasiula
Cytat
Nelii
Cytat
klasiula
ale co ma samochód do zaręczyn? jakby chciał się oświadczyć to by się oświadczył.... widocznie nie chce tego robić.

Być może chodzi tu o wielką fetę oraz drogi pierścionek ,a on ma inne wydatki :)

achhhh no tak przepraszam zapomniałam o tych brylantach.

:D
No i fajerwerkach ,bo te porządne także są bardzo drogie ;D
A to pieniądze puszczone w dym :D

Wyluzuj. Jak zechce, to się oświadczy.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Nelii
Cytat
klasiula
Cytat
Nelii
Cytat
klasiula
ale co ma samochód do zaręczyn? jakby chciał się oświadczyć to by się oświadczył.... widocznie nie chce tego robić.

Być może chodzi tu o wielką fetę oraz drogi pierścionek ,a on ma inne wydatki :)

achhhh no tak przepraszam zapomniałam o tych brylantach.

:D
No i fajerwerkach ,bo te porządne także są bardzo drogie ;D
A to pieniądze puszczone w dym :D

no tak :( zapomniałam o tych wszystkich najważniejszych rzeczach w zaręczynach..... mój błąd... racja po co mu samochód niech kupuje platynowy pierścień z brylantami i niech się porządnie oświadczy z tymi fajerwerkami i czymś tam jeszcze :p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-10 17:28 przez klasiula.

Dokładnie ... naciskanie to najgorsza rzecz... po co Ci sie tak śpieszy??
My zaręczyliśmy sie po 2,5 roku a i tak myśle ze to dośc wcześnie.
W ciągu roku nie poznasz faceta na tyle żeby wiedziec czy to napewno z nim chcesz spędzić życie.
Poza tym zaręczyny to taki czas przed samym ślubem więc za pół roku powinien być ślub a gotowa na to jesteś?
Lepiej się zastanów bycie żoną i matką później to wcale nie jest takie łatwe jak sie wydaje. Przyjemnie- tak... ale równie trudno i wymagac trzeba od samej siebie bardzo dużo.
Poza tym facet po ślubie zawsze jest troche inny niż nam sie wydawało w czasie "chodzenia" jak to sie śmiesznie nazywa...

Cytat
klasiula
Cytat
Nelii
Cytat
klasiula
Cytat
Nelii
Cytat
klasiula
ale co ma samochód do zaręczyn? jakby chciał się oświadczyć to by się oświadczył.... widocznie nie chce tego robić.

Być może chodzi tu o wielką fetę oraz drogi pierścionek ,a on ma inne wydatki :)

achhhh no tak przepraszam zapomniałam o tych brylantach.

:D
No i fajerwerkach ,bo te porządne także są bardzo drogie ;D
A to pieniądze puszczone w dym :D

no tak :( zapomniałam o tych wszystkich najważniejszych rzeczach w zaręczynach..... mój błąd... racja po co mu samochód niech kupuje platynowy pierścień z brylantami i niech się porządnie oświadczy....

Dziękuje za poprawienie mi humoru :*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: spodenki z wysokim stanem