Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 19:52:57

Cześć dziewczyny  Mam sprawe a zarazem problem;/ Chodzi o to czy Wy też tak macie że fochacie się o byle co? Ostatnio zauważyłam że cały dzień jest dobrze między mną a chłopakiem ( jesteśmy 3 lata ze sobą) a w ułamek sekundy w głowie sobie wymyślam jakiś problem że mam focha na mojego P . ;/ Mam tak coraz częściej nawet przez rozmowy telefoniczne To jest straszne. Bardzo go kocham i nie chciałabym go stracić . Dlaczego się tak zachowuje

zweryfikowana
Posty: 2.097
Ostrzeżenia: 1/5

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 19:54:57

Jak mam powod to sie obrazam
i strzelam focha
ale to mało kiedy :D

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 19:56:15

znajdz sobie zajecie, chyba nie masz powaznych problemow, czego Ci oczywiscie nie zycze, ale naprawde nie masz o czym myslec, tylko o co sie obrazic na ukochana osobe? Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze zeby miec faceta trzeba byc dla niego niezla suką za przeproszeniem :/

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 19:58:35

Cytat
magdaaaa_
znajdz sobie zajecie, chyba nie masz powaznych problemow, czego Ci oczywiscie nie zycze, ale naprawde nie masz o czym myslec, tylko o co sie obrazic na ukochana osobe? Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze zeby miec faceta trzeba byc dla niego niezla suką za przeproszeniem :/


Z tymi problemami to się pomyliłaś. Mam problemy jak każdy. wiem że to jest nie normalne:(
Teraz bym ogolnie chciala do niego napisac ze tesknie bardzo bo tak jest, ale jakoś nie mogę;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-06 19:59 przez focusik.

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 19:59:11

nie "fochuję" się często :)

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:00:33

Nie ,ja tak nie mam .
Ja chyba nigdy nie mam focha ?? 0_0 ;D

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:00:34

Cytat
focusik
Cytat
magdaaaa_
znajdz sobie zajecie, chyba nie masz powaznych problemow, czego Ci oczywiscie nie zycze, ale naprawde nie masz o czym myslec, tylko o co sie obrazic na ukochana osobe? Coraz czesciej dochodze do wniosku, ze zeby miec faceta trzeba byc dla niego niezla suką za przeproszeniem :/


Z tymi problemami to się pomyliłaś. Mam problemy jak każdy. wiem że to jest nie normalne:(

Wg mnie ludzie, ktorzy naprawde maja problemy, nie probuja stwarzac sobie kolejnych na sile, bo tak to wyglada, ale niestety najczesciej doceniamy cos po stracie... Wiec ocknij sie poki nie bedzie za pozno

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:02:51

nie fochuje się i strasznie nie lubię takich dziewczyn. O matko chyba tylko grzybów i szpinaku bardziej nie lubię niż takich dziewuch. Księżniczki od siedmiu boleści. Dziwię się facetom, którzy sobie na to pozwalają

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:04:16

Cytat
martischa
nie fochuje się i strasznie nie lubię takich dziewczyn. O matko chyba tylko grzybów i szpinaku bardziej nie lubię niż takich dziewuch. Księżniczki od siedmiu boleści. Dziwię się facetom, którzy sobie na to pozwalają

Mylisz się ze jestem ksiezniczką ale ok....

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:09:25

ja tak łapię ale głownie kilka dni przed okresem. Wtedy jestem drażliwa i byle co wyprowdza mnie z równowagi i niestety zwykle pada na faceta

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:11:05

Ja zauważyłam, że przed okresem mam takie stany, nie tyle, że się obrażam ale jestem inna niż w pozostalych dniach, może też coś zaobserwujesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-06 20:13 przez esagnes.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:12:12

Cytat
focusik
Cytat
martischa
nie fochuje się i strasznie nie lubię takich dziewczyn. O matko chyba tylko grzybów i szpinaku bardziej nie lubię niż takich dziewuch. Księżniczki od siedmiu boleści. Dziwię się facetom, którzy sobie na to pozwalają

Mylisz się ze jestem ksiezniczką ale ok....
Po prostu dziewczyny, które znam a strzelają fochy to zgrywają księzniczki i stąd moje skojarzenia. Może Ty nie jesteś. W każdym razie fochowanie się to nie jest dobra cecha :) Ja na Twoim miejscu popracowałabym nad sobą i próbowała z całych sił nie przejawiać takiego zachowania :)

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:13:14

Cytat
martischa
nie fochuje się i strasznie nie lubię takich dziewczyn. O matko chyba tylko grzybów i szpinaku bardziej nie lubię niż takich dziewuch. Księżniczki od siedmiu boleści. Dziwię się facetom, którzy sobie na to pozwalają

Ostatnio ,koleżanka dała mi przepis na makaron ze szpinakiem :)
Lubię szpinak ,ale po tym daniu bardzo długo ,nie będę mogła na niego spojrzeć :D :*

zweryfikowana
Posty: 692
Ostrzeżenia: 1/5

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:14:07

ja ostatnio też tak mam....

straszne fochy..!!!!;/

06 lip 2012 - 20:14:39

mam tak często, jestem w okresie dojrzewania i pewnie dlatego. Bardzo mnie to denerwuje bo nie chce się tak zachowywać ale czasem nie mogę się powstrzymać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-06 20:20 przez Bleu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

faceat nie potrafiacy rozmawiac o problemach