Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 20:41:03

Mam pewnien problem, mianowicie chcę zrobic mojemu chłopakowi jakąś miłą niespodziankę. Taką która zwali go z nóg.

W tamtym roku udało mi się go zaskoczyc.

Zrobiłam sobie kilka zdjęc, na każdym miałam na sobie o jeden ciuszek mniej. Położyłam je na schodach tak by idąc po nich do mnie mógł je po kolei zebrac. na kilku schodkach postawiłam świeczki. W sypialni na górze również pełno świec a do tego ręcznie wycinane czerwone serduszka z papieru. Było ich mnóstwo tak że zasypały łóżko i podłogę. A ja czekałam na mojego misia pod kołdrą delikatnie owinięta jedynie czerwoną wstążką. Był niesamowicie zaskoczony i uwierzył, że bardzo go kocham.

Zrobiłam mu kiedys romantyczną kompiel, tez świece itd., pizze na której napisałam "Kocham Cię" (to było moje pierwsze wyznanie miłości) i inne.

Chciałabym znów zrobic dla niego cos takiego ale pomysłów brak. Może pomożecie:)

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 20:53:14

a on coś dla Ciebie zrobił?:P nie nadskakuj mu tak bardzo bo zaraz bedzie kolejny wątek ze dziewczyne chłopak zostawił:D

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 20:57:55

Wszystko zależy co chłopak lubi. Mojego świeczki nie jarają (mnie z reszta też nie), ale pewnie jakbym go zabrała na strzelnicę, bo by się cieszył przez kolejny miesiąc;)

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 20:58:06

Może dla odmiany coś innego niż sex przy świecach? Na pewno go zaskoczysz.. nawet zwykłym wypadem do kina :P

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 20:58:20

zazdroszcze romantyzmu:) ja nie mam go w sobie za grosz :((

Kiedyś tu na szafie czytałam o pudełku z cukierkami a na nich karteczki z jakimiś teksikami typu zjedz mnie gdy... zatęsknisz czy coś w tym stylu :)))

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 20:59:00

Nie bałaś się,że te świeczki podpalą zdjęcia na schodach?:D
Postaw może na jakieś fajne przebranie,pończochy albo coś?:)

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 20:59:11

Haha słodko ciekawe czy on Ciebie tez tak rozpieszcza? w sumie to chwilo nie ma pomyslu ale moze kolacja, puszczenie lampionu czy cos w tym stylu

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:00:50

pomysł z cukierkami fajny:)

sylwia8001 - owszem zrobił coś co mnie bardzo zaskoczyło, wytatułował sobie moje imie na nadgarstku

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:00:56

ja kiedyś na walentynki powycinałam papierowe pudełeczka, do każdego z nich włożyłam jakiś symboliczny przedmiot i pochowałam je po jego pokoju. Była też seria listów wyjaśniających co dany przedmiot oznacza.
Poza tym miałam jeszcze inny zapakowany prezent :)

i chyba odgapię Twój pomysł z pizzą z napisem :P mam nadzieję, że się nie pogniewasz.

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:03:12

Zależy czy chłopak lubi taki romantyzm. Mojego zaskoczyłby seks pod prysznicem, bo nie daję się namówić, boje się, że się wywalę haha:D i na pewno długo by to wspominał:P
Pomysł z fotkami super, może kiedyś wykorzystam jak razem zamieszkamy:)

a czym zaskoczyć, hmm, udowodnij mu, że go dobrze znasz:) kup coś, co zawsze chciał mieć a nie było okazji do nabycia, ugotuj coś co lubi najbardziej a je rzadko, albo kochajcie się w pozycji, którą on chciał od zawsze wypróbować a Ty nie;) no nie wiem, kombinuj, to Ty go znasz nie ja,ja potrafiłabym zaskoczyć swojego;)

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:05:39

Ja właśnie też planowałam zrobić pizze na 2 rocznice, bo mamy już niedługo;))
Ale na napis nie wpadłam ;) Więc bardzo dziękuje za pomysł;P;**
A ze zdjęciami pomysł mega:D;oo

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:12:57

dzięki dziewczyny:* jestem za tym żeby nie wiało nudą w związku a tylko pachniało miłością:) stąd te pomysły i pytania

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:19:44

Jeśli od razu uchyla się rąbka nieba :))

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:21:03

Świetny ten pomysł ze zdjęciami:D

zweryfikowana
Posty: 2.820
Ostrzeżenia: 1/5

Niespodzianka dla chłopaka <3

02 lip 2012 - 21:22:28

eejj mamm pytanie :P jakoś te zdjęcia musiałaś wywołać u fotografa:P a on je musiał widzieć, chcąc nie chccąc:P nie wstydziłaś się??:P czy drukowałaś w domu ?:P hehe zastanawiam sie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

naklejki Album Euro 2012