Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:45:07

Od pewnego czasu ,a dokładniej 9 mies. jestem z T. Nigdy nie byłam jescze tak szczęśliwa jak teraz.Jednak juz jakieś 4 mies. podrywa mnie jego kolega K. ;/ Okropnie się z tym czuję , K. kiedyś mi się podobał dość długo ale teraz absolutnie nic do niego nie czuję , niestety teraz to ja się mu podbam ;/ K. poznałam dopiero teraz wtedy jak mi się podbał nie znałam go. To jest typowy podrywacz , chodził już chyba z każdą , a ja nie chcę być nastepną. Na początku wydawało mi się , że zachowuje się w stosunku do mnie normalnie ale jednak szybko zmieniłam zdanie .Ciągle się uśmiecha, kilka razy mnie przytulił(przy powiataniu), zdarzyło mu się mnie pocałować w policzek(również przy powiataniu). Uważałam , że to normalne ale ostatnio K. powiedział mi wprost ,że się we mnie zakochał i jescze żadna dziewczyna nie podobała się mu tak jak ja. T. o niczym nie wie ,bo K. nigdy przy nim mnie nie adoruje . Pomóżcie mi ,bo ja naprawdę nie weim jak pozbyć się tego człowieka ;/ Nie mam zamiaru tak się bawić ;/ Nadodatek ostatnio wydarzyła się sytuacja ,która już całkiem nie daje mi spokoju ;/ Pokociłam się z T. i wtedy gdy wracałam do domu popłakłam się . Spotkałam wtedy K. on zapytał co się stało ja nawet nie umiałam mu powiedzieć , wtedy on przytulił mnie i pocałował w czoło . Fajnie się wtedy poczułam chyba pierwszy raz tak z nim ale wszystko przysnęło , bo pogodziłam się z T.
T. to najwspanailszy chłopak na świecie bardzo go kocham ,jest dla mnie ideałem za równo z wyglądu jak i z charakteru , jest miły,kochajacy i trosklwy natomiast K. to całkowite jego przeciwiensto , imprezowicz,podrywacz ale można z nim pogadać . Z jedenj strony nie chcę się z nim bawić ale z drugiej strony kiedy mnie przytulił coś we mnie pękło ale równocześnie wiem ,że nie mogę żyć bez T. Proszę pomóżcie co ja mam zrobić :(? mam 17 lat,a w sierpniu 18

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:47:25

Zostań z T., bo K. to chwilowa fascynacja.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:48:32

Olewaj go - znudzi mu się w końcu :)

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:49:16

Podoba Ci się, że ten typek Cię adoruje. Powiedz mu dobitnie, że masz chłopaka i nie życzysz sobie takiego zachowania. Dlaczego pozwalasz się przytulać mając kogoś? Zachowujesz się strasznie nie fair:/

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:49:46

powiedz mu zeby spadal, ten K Cie zdobedzie i co? za miesiac "zakocha" sie w innej? znasz go z charakteru, typ macho to nie jest material na chlopaka..
powiedz swojemu chlopakowi o tej sytuacji, jak zobacz jak zacznie Cie bronic, ze jestes jego itp jeszcze bardziej sie w nim zakochasz ;)
olej typa, nie jest wart Twojej uwagi

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:49:59

Cytat
Agnieszka1000
Olewaj go - znudzi mu się w końcu :)
właśnie boję się ,że nie ,bo ostatnio gdy gadałam z jego kolega stwierdził,że podbam się K. juz ponad 2 lata

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:50:39

młoda jesteś, nie ograniczaj się tylko do jednego faceta :) ale jak Ci tak cudownie z tym T. to chyba nie ma sensu się zastanawiać co masz robić? odpowiedź jest w Twoim poście, zajmij się swoim związkiem i nie psuj tego dla kilku chwil z facetem który zalicza wszystko co sie rusza :)

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:51:26

właśnie sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:51:49

Cytat
Zuosnica
Podoba Ci się, że ten typek Cię adoruje. Powiedz mu dobitnie, że masz chłopaka i nie życzysz sobie takiego zachowania. Dlaczego pozwalasz się przytulać mając kogoś? Zachowujesz się strasznie nie fair:/
wiesz wtedy kiedy kilka razy mnie przytulil czy pocalowal w policzek to bylo przy powiataniu przy znajomych tak zupelnie na luzie ,a wtedy kiedy plakalam to tak samo wyszlo

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:52:59

nazwałbym Cie jakoś kobieto ale znowu dostałbym bana. powiedz swojemu ukochanemu ze nie jesteś jego warta bo flirtujesz z jego kolegą. niech Twoj chlopak znajdzie sobie lepszą, bo ty na niego nie zaslugujesz.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:53:37

Cytat
eureka00
Cytat
Agnieszka1000
Olewaj go - znudzi mu się w końcu :)
właśnie boję się ,że nie ,bo ostatnio gdy gadałam z jego kolega stwierdził,że podbam się K. juz ponad 2 lata

No bo reagujesz, w sensie dajesz się przytulać, dawać buziaki. Olej to totalnie. Tym bardziej, że wyżej napsiałaś, że to typowy podrywacz, itp. Szkoda czasu jak masz fajnego faceta :)

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:55:46

w ogóle nie rozumiem tematu wątku, skoro tak Ci K. przeszkadza to może zwyczajnie powiedz o tej sytuacji swojemu chłopakowi? a swoją drogą wnioskuję, że jednak możesz bez niego żyć skoro myślisz o jego koledze i pozwalasz mu się przytulać/całować

Cytat
shookones
nazwałbym Cie jakoś kobieto ale znowu dostałbym bana. powiedz swojemu ukochanemu ze nie jesteś jego warta bo flirtujesz z jego kolegą. niech Twoj chlopak znajdzie sobie lepszą, bo ty na niego nie zaslugujesz.

:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 15:57 przez xxx321.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:57:05

tylko skoro K jest takim podrywaczem to jaka masz pewność ze jak nie dostanie czego chce nie pójdzie po następną?
taki typ faceta jak juz ma co chce to sie nudzi i szuka wrazen gdzie indziej
ja osobiscie wyznaje zasade ze zaden facet nie jest wart zeby dla niego zrywac z obecnym, zrywasz bo ci cos nie pasuje w zwiazku ok, ale nie dla jakiegos typa, bo potem mozna zalowac
zostan z T, ale jesli chcesz sprobowac z K to licz se z tym ze mozesz skonczyc sama, takze przy podejmowniu decyzji wez to pod uwage:)
jak sie chcesz pozbyc K powiedz swojemu chlopakowi, on juz to zalatwi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 15:58 przez ecate.

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:57:54

Cytat
xxx321
w ogóle nie rozumiem tematu wątku, skoro tak Ci K. przeszkadza to może zwyczajnie powiedz o tej sytuacji swojemu chłopakowi? a swoją drogą wnioskuję, że jednak możesz bez niego żyć skoro myślisz o jego koledze i pozwalasz mu się przytulać/całować
ale ja nie chce zniszczyc przyjazni(?) miedzy T. a K. ,bo to najlepsi kumple ;/

zabawa w trójkę

20 cze 2012 - 15:58:15

a jego "kolega" powinien dostac po zebach. pomysl jakie to musi byc dla twojego chłopaka upokarzające, że fascynuejsz sie jego kolegą, dajesz mu sie podrywać, przytulać i całować. to jest chore.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

faceci i ja, problem