Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 70 71 72 73 74 ... 76 77 -->

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:53:34

Aaaa!! Już jesteś! Opowiadaj wszystko ze szczegółami :)

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:53:44

łeee jakoś nie widzę entuzjazmu, więc albo ta historia to ściema albo jesteś bardzo skromna

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:54:02

Cytat
iamacelebrity
70 stron mamo ;o
Moze mi ktos strescic to, co najciekawsze ? ;D
Kobitka chyba poszala widzac takie zainteresowanie. ;D
Dziewczynie spodobał się chłopak z biedronki. Za namowa szafiarek podała mu kartkę znumerem tel. i uciekła ze sklepu. Napisał wiadomość, po długim namyśle odpowiedziała. Umówili się w kawiarni, ale kolega jej powiedział,że biedronek juz kogos ma. Dzisiaj miało odbyć się spotkanie, ale nie wiem czy do niego doszło. I tyle.

niezweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:55:55

Cytat
szasa
Cytat
iamacelebrity
70 stron mamo ;o
Moze mi ktos strescic to, co najciekawsze ? ;D
Kobitka chyba poszala widzac takie zainteresowanie. ;D
Dziewczynie spodobał się chłopak z biedronki. Za namowa szafiarek podała mu kartkę znumerem tel. i uciekła ze sklepu. Napisał wiadomość, po długim namyśle odpowiedziała. Umówili się w kawiarni, ale kolega jej powiedział,że biedronek juz kogos ma. Dzisiaj miało odbyć się spotkanie, ale nie wiem czy do niego doszło. I tyle.

do spotkania doszło ;))

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:56:19

Wiesz już że ma dziewczyne a się z nim spotykasz... Powinnaś go odrazu przed spotkaniem spytać... Nie zdziw się jak ta dziewczyna się dowie i bedziesz miała przypał...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 21:57 przez kissinge.

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 21:59:36

Napisz szybko w jakiej Biedronce on pracuje bo umre z ciekawosci czy to moj kumpel.

niezweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 2/5

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:00:36

Cytat
BlackBabe
Napisz szybko w jakiej Biedronce on pracuje bo umre z ciekawosci czy to moj kumpel.

Zadzown do kumpla i sie spytaj czy nie spotkał się z Nikolą,która pracuje w urzedzie ;p

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:01:22

Cytat
nikola91
Cytat
lovemeamore31
albo zapytaj czy ma facebooka :D może ma ją w związku heh :D

Nie ma konta na żadnym portalu społecznościowym :D
Cytat
Karolka86
Cytat
nikola91
Dobra,juz jestem . ;p
Pewnie chcecie wiedziec jak było ?Nawet dobrze. Tomasz okazał sie miłym chłopakiem :D
Co do jego dziewczyny to nie wiedziałam jak zapytac,zabrakło mi odwagi :) Byłam z nim 2 godz :D

Naskrobane tu jest ponad 70 stron a Ty po spotkaniu piszesz tylko 5 zdan ???????? :) No opowiedz jaki jest? Czy jest wygadany, inteligenty, czy wykazywał inicjatywe w rozmowie?

Dośc wygadany - nie musiałam przejmować inicjatywy w rozmowie . Studiuje :) Wiec nie jest jakims totalnym idiota . Chce zmienic w najblizszym czasie prace- cały czas szuka .ma 23 lata :D
Co byscie jeszcze chciały wiedziec ?:) ;p


Pytał się o dość kontrowersyjny podryw. Dlaczego dałas mu nr telefonu ?

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:07:03

Ej Nikola a Twoje nazwisko zaczyna się na L?

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:16:41

Cytat
taknachwile87
Cytat
BlackBabe
Napisz szybko w jakiej Biedronce on pracuje bo umre z ciekawosci czy to moj kumpel.

Zadzown do kumpla i sie spytaj czy nie spotkał się z Nikolą,która pracuje w urzedzie ;p

Dla mnie to już jest chamska zagrywka żeby wykorzystywać wiedzę o autorce... bez przesady!!! Staje sie już powoli nie anonimowa. Zaraz bedziecie sprawdzac dziewczynę od podszewki ????

niezweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 2/5

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:17:35

Cytat
Karolka86
Cytat
taknachwile87
Cytat
BlackBabe
Napisz szybko w jakiej Biedronce on pracuje bo umre z ciekawosci czy to moj kumpel.

Zadzown do kumpla i sie spytaj czy nie spotkał się z Nikolą,która pracuje w urzedzie ;p

Dla mnie to już jest chamska zagrywka żeby wykorzystywać wiedzę o autorce... bez przesady!!! Staje sie już powoli nie anonimowa. Zaraz bedziecie sprawdzac dziewczynę od podszewki ????

Nie panikuj. Dziewczyna była ciekawa,a ja zażartowałam. Ogarnij się.

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:19:10

Cytat
kissinge
Wiesz już że ma dziewczyne a się z nim spotykasz... Powinnaś go odrazu przed spotkaniem spytać... Nie zdziw się jak ta dziewczyna się dowie i bedziesz miała przypał...


Ale to chyba nie jej problem! To w jego interesie lezy żeby poinformowac ja o takim fakcie, skoro nic nie mówił a dodatkowo umówił się z nią to w czym ty widzisz problem??

Nikola! Bardzo sie ciesze że jakos to wyszło, nie ma co sie napalać, ważne że bylo dobrze TAK, TO BARDZO WAŻNE! a skoro sam nic nie mówił, że ma laske to chyba nie ma co sie tak przejmowac rzkomą panną :)

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:19:13

Cytat
taknachwile87
Cytat
Karolka86
Cytat
taknachwile87
Cytat
BlackBabe
Napisz szybko w jakiej Biedronce on pracuje bo umre z ciekawosci czy to moj kumpel.

Zadzown do kumpla i sie spytaj czy nie spotkał się z Nikolą,która pracuje w urzedzie ;p

Dla mnie to już jest chamska zagrywka żeby wykorzystywać wiedzę o autorce... bez przesady!!! Staje sie już powoli nie anonimowa. Zaraz bedziecie sprawdzac dziewczynę od podszewki ????

Nie panikuj. Dziewczyna była ciekawa,a ja zażartowałam. Ogarnij się.


Ogarniać to ja sie nie muszę bez presady ......zresztą co to za tekst

niezweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 2/5

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:21:13

Cytat
Karolka86
Cytat
taknachwile87
Cytat
Karolka86
Cytat
taknachwile87
Cytat
BlackBabe
Napisz szybko w jakiej Biedronce on pracuje bo umre z ciekawosci czy to moj kumpel.

Zadzown do kumpla i sie spytaj czy nie spotkał się z Nikolą,która pracuje w urzedzie ;p

Dla mnie to już jest chamska zagrywka żeby wykorzystywać wiedzę o autorce... bez przesady!!! Staje sie już powoli nie anonimowa. Zaraz bedziecie sprawdzac dziewczynę od podszewki ????

Nie panikuj. Dziewczyna była ciekawa,a ja zażartowałam. Ogarnij się.


Ogarniać to ja sie nie muszę bez presady ......zresztą co to za tekst

Co to za tekst,a sama go uzyłaś -.- ahh te baby:D

Mężczyzna z Biedronki :D

20 cze 2012 - 22:23:23

Dokladnie! Dajcie jej oddychać i zachować ODROBINĘ prywatności ;]
Nikola -nie wyjawiaj im od razu koloru oczu, nr buta i ilośc zębów biedronka, obejdą sie bez tej informacji :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zerwałam z chłopakiem...