Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

16 minut temu

sprawdzony stomatolog

20 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 18:28:05

Cytat
BeataJ24

Haha przypomniało mi się jak koleżanka pracująca na kasie zapytała klienta czy może być winna grosika, a on jej na to- pewnie - zaszalej i kup sobie coś ładnego:D

tez zawsze mam ochotę to odpowiedziec, wkurza mnie, bo niezle mnie okradaja, tu grosik, tam grosik, np. w KFC ZAWSZE ale to ZAWSZE nie wydają mi grosza, nieźle już sobie zarobili na tylu klientach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-17 18:28 przez hammie.

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 18:36:06

To ja też moge napisać moją
historyjkę jak poznałam mojego obecnego chłopaka :) otóż w szkole podobał mi się pewien chłopak, wiedziałam tylko, że jest z budowlanki, więc chcąc się coś o nim dowiedzieć przewertowałam wszystkie klasy budowlane na nk z mojej szkoły aż go znalazłam, ale okazał się gburowatym narcyzem. przy okazji tego szukania odwiedziłam grono innych chłopców. No i zauważyłam, że jeden z nich codziennie mnie podgląda, i pewnego dnia napisał, że moje zdjęcia mają coś w sobie, że mu się podobają i to takie jego spontaniczne odczucie. I tak zaczęliśmy pisać wieczorami, najpierw na nk, potem poprosiłam o gg, a chcą zdobyć jego numer tel. Musiałam użyć podstępu. Na nk miał tylko 6 cyfr swojego numeru, więc gdy tak pisaliśmy powiedziałam, że mogę mu powróżyć, ale potrzebuje trzech ostatnich cyfr jego nr. telefonu. niestety okazał się zbyt inteligentny i domyślił się o co chodzi, ale powiedział, że mi ufa i może mi dać swój nr. Potem pisaliśmy na tel i w końcu zaczęliśmy się spotykać, potem pojechaliśmy do jego znajomych na grila i jego kuzynka się pytała czy jestem jego dziewczyną, powiedział, że koleżanką i jak wróciliśmy do domu to spytał co ma powiedzieć jak następnym razem o to zapyta, i wtedy się spytał czy zostanę jego dziewczyną, od tamtej pory jesteśmy razem :) może mało romantyczne ale takie nie przewidziane :)
Gdzie ta autorka z wieściami? :) zaraz się okaże że czekamy do poniedziałku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-17 19:18 przez iwcia101.

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 19:25:15

kurde przeczytalam cale 21stron, a odpowiedzi nadal nie ma:( wiec czekam z Wami dziewczyny rozwiazanie tej historii:D

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 19:25:42

dubel



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-17 19:26 przez xkaroolcia.

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 19:35:15

Już była i Go nie było - czekamy do poniedziałku :(

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 19:35:21

Ojoj :/ A już myślałam że jakaś przygoda się kroi :) nie dasz rady jutro rano podejść do Biedronki? może rano będzie albo wyślij jakąś koleżanke na przeszpiegi :D
Swoją drogą jak czytałam pierwszy wpis autorki ,,głupi wątek" nie myślałam że będę go śledziła z pełną uwagą strona po stronie :) Nie jest taki głupi cieszy się dużym zainteresowaniem :p
Jak by miał n-k mogła byś go ,,obsypać całusami" moja koleżanka ze studiów chce "obsypać całusami" naszego byłego wykładowce tylko czeka aż się obronimy, żeby nie narobić sobie przypału na obronie :D

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 19:41:50

Cytat
meow-meow
Idz kup dwa trixy z biedry i jak Cie znow wylegitymuje to powiedz, ze pokazesz dowod pod warunkiem, ze sie z Toba napije :D

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 19:41:50

Cytat
hammie
Cytat
BeataJ24

Haha przypomniało mi się jak koleżanka pracująca na kasie zapytała klienta czy może być winna grosika, a on jej na to- pewnie - zaszalej i kup sobie coś ładnego:D

tez zawsze mam ochotę to odpowiedziec, wkurza mnie, bo niezle mnie okradaja, tu grosik, tam grosik, np. w KFC ZAWSZE ale to ZAWSZE nie wydają mi grosza, nieźle już sobie zarobili na tylu klientach

To chyba jestem tą nieliczną, która siedząc kiedyś na kasie i nie mając grosza wydawałam dwa- nie cierpiałam być komuś coś winna i wolałam lekkie manko niż długi. Poza tym w wielu sklepach jest coś takiego, jak pogotowie kasowe i zawsze można rozmienić kasiorkę;) Teraz jako z-ca kierownika też nie pozwalam na takie zachowanie kasjerkom, bo wiem, że KAŻDY grosik się liczy!

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 19:55:26

czuję vibe ;)

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 20:02:52

mojego narzeczonego tez wyrwalam w biedronce ;p napisz mu swoj numer na paragonie ;)

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 20:06:19

gorzej jak chłopak poszedł na urlop:) dwa tygodnie może to potrwać. pamiętajcie że oprócz tego że może pracować na pierwszą bądź drugą zmianę to i dni wolne sie trafiają.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 20:13:48

Cytat
mclola20
gorzej jak chłopak poszedł na urlop:) dwa tygodnie może to potrwać. pamiętajcie że oprócz tego że może pracować na pierwszą bądź drugą zmianę to i dni wolne sie trafiają.

nie :p ja się nie zgadzam żeby on brał urlop :p nie wytrzymam 2ch tyg w napięciu ... ja tu czekam na prawdziwe love biedronka story

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 20:39:02

Cytat
klasiula
Cytat
mclola20
gorzej jak chłopak poszedł na urlop:) dwa tygodnie może to potrwać. pamiętajcie że oprócz tego że może pracować na pierwszą bądź drugą zmianę to i dni wolne sie trafiają.

nie :p ja się nie zgadzam żeby on brał urlop :p nie wytrzymam 2ch tyg w napięciu ... ja tu czekam na prawdziwe love biedronka story

LUBIE TO :D

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 21:06:52

Cytat
klasiula
Cytat
mclola20
gorzej jak chłopak poszedł na urlop:) dwa tygodnie może to potrwać. pamiętajcie że oprócz tego że może pracować na pierwszą bądź drugą zmianę to i dni wolne sie trafiają.

nie :p ja się nie zgadzam żeby on brał urlop :p nie wytrzymam 2ch tyg w napięciu ... ja tu czekam na prawdziwe love biedronka story


Lubie to :D

Mężczyzna z Biedronki :D

17 cze 2012 - 21:12:26

Cytat
klasiula
Cytat
mclola20
gorzej jak chłopak poszedł na urlop:) dwa tygodnie może to potrwać. pamiętajcie że oprócz tego że może pracować na pierwszą bądź drugą zmianę to i dni wolne sie trafiają.

nie :p ja się nie zgadzam żeby on brał urlop :p nie wytrzymam 2ch tyg w napięciu ... ja tu czekam na prawdziwe love biedronka story

haha ja tak samo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z chłopakiem w mieszkaniu