Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leghunter Day - Idziecie?

28 kwi 2012 - 11:55:36

Leghunter Day to ogólnopolska akcja organizowana przez markę Gatta. W sobotę 28 kwietnia w godzinach 12:00-15:00 w największych miastach Polski pojawią się fotografowie, którzy będą polować na piękne kobiece nogi. Główny event odbędzie się w Warszawie na ulicy Chmielnej, gdzie na wszystkie uczestniczki akcji czekać będzie Joanna Horodyńska, fotograf - Wojtek Wojtczak i Gatta TV.

„Ta akcja to wielkie święto kobiecych nóg. Chcielibyśmy, aby tego dnia kobiety tłumnie ruszyły na ulice prezentując atut swojej urody. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas Leghunter Day. Wspólnie udowodnimy, że Gatta kocha kobiece nogi” - mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Najlepsze stylizacje wskazane przez Joannę Horodyńską zostaną wyróżnione upominkami od Gatty. Zapraszamy wszystkie kobiety które chcą wziąć udział w Leghunter Day. Fotografowie będą na Was czekać w następujących miejscach:

- Warszawa - ulica Chmielna,

- Kraków - Rynek Główny,

- Poznań - Stary Rynek,

- Gdańsk - Długi Targ,

- Łódź - Rynek Manufaktury,

- Wrocław - Rynek Główny.

Leghunter Day - Idziecie?

28 kwi 2012 - 23:33:51

Nigdy o tym nie słyszałam. Aż szkoda, że nie będzie mnie wtedy w Krakowie, bo chciałabym zobaczyć jak to wygląda wszystko :D

Leghunter Day - Idziecie?

28 kwi 2012 - 23:40:18

jak pokaże moje kacze nogi to wszyscy pouciekają ze strachem wymalowanym na twarzy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zerwał kontakt. Nie odzywa się zupełnie.