Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zerwane zaręczyny

26 cze 2012 - 17:21:23

Cytat
kasiatw22
Godzine temu narzeczony ze mną zerwał.....czy to koniec mojego życia...?

NIE.... Początek nowego ;)

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

26 cze 2012 - 17:25:05

faceci już tak mają... jeden taki typ zostawił moja kumpelę 3 miesiące przed ślubem... podając takie same powody, jeszcze jej powiedział żeby się cieszyła że nie powiedział jej tego dzień przed ślubem, a jak chciała z nim pogadać to zwiał przez balkon... faceci to tchórze

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

25 wrz 2012 - 19:14:07

Hej dziewczyny :) 5 miesięcy temu zakładałam ten wątek będąc w wielkiej rozpaczy po rozstaniu :) Wtedy myślałam, że mój smutek i żal nigdy nie minie :) dziś pragnę pochwalić się, że moje życie się jakoś zaczęło układać :) Prawie zapomniałam o wszystkim co było :) Co więcej nawet zaczełam się spotykac z innym :)
Jeśli która z was przeżywa nieszczęśliwe rozstanie to jestem kolejnym dowodem, że czas leczy rany! :)

zerwane zaręczyny

25 wrz 2012 - 19:17:30

oj kochana co sie martwisz:) cos sie konczy cos sie zaczyna jestes jeszcze mloda, teraz mozesz sie wybawic , poznawac nowych ludzi, to po prostu nie ten:) znajdziesz kogos lepszego;) jestes wolna i troche ci tego zazdroszcze;p

Cytat
Ewelinaaa8888
Hej dziewczyny :) 5 miesięcy temu zakładałam ten wątek będąc w wielkiej rozpaczy po rozstaniu :) Wtedy myślałam, że mój smutek i żal nigdy nie minie :) dziś pragnę pochwalić się, że moje życie się jakoś zaczęło układać :) Prawie zapomniałam o wszystkim co było :) Co więcej nawet zaczełam się spotykac z innym :)
Jeśli która z was przeżywa nieszczęśliwe rozstanie to jestem kolejnym dowodem, że czas leczy rany! :)

dokladnie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 19:18 przez bella_911.

zerwane zaręczyny

25 wrz 2012 - 19:23:05

świetnie, tak trzymaj :))))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuję rady dziewczyny ;)