Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 12:03:54

współczuję ;*

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 12:09:32

Cytat
Ewelinaaa8888
powod, że ja się czepiałam o głupoty itp, ale znał mnie długo, wiedział jaki mam charakter... nie rozumiem dlaczego się oświadczył skoro cos mu nie pasowało...:(
może myślał, że oświadczyny Cię uspokoją, że poczujesz się bezpieczniejsza i dasz sobie spokój z tym czepianiem ;)

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 12:09:40

Obejrzyj serial New Girl :) mówię poważnie

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 12:14:24

Prosze Cie bardzo:*:) Madz ode mnie na zapas dobrych słow:):
wspaniala, uczuciowa, dobroduszna, inteligentna, energiczna, ambitna, dzielna, bystra, opanowana, tolerancyjna, czarujaca, otwarta, przyjazna, uprzejma, lojalna, wrazliwa, uczciwa, pewna siebie, pracowita;)) mam nadzieje, ze to tylko niektore z Twoich cech;) po jednej na kazdy dzien:) trzymaj sie:*:)

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 12:23:16

Cytat
anerra01
Prosze Cie bardzo:*:) Madz ode mnie na zapas dobrych słow:):
wspaniala, uczuciowa, dobroduszna, inteligentna, energiczna, ambitna, dzielna, bystra, opanowana, tolerancyjna, czarujaca, otwarta, przyjazna, uprzejma, lojalna, wrazliwa, uczciwa, pewna siebie, pracowita;)) mam nadzieje, ze to tylko niektore z Twoich cech;) po jednej na kazdy dzien:) trzymaj sie:*:)

Znasz ją, że wiesz jakie ma cechy?

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 12:25:08

a czy wierzycie , że po takich przejsciach można się jeszcze zakochac? boje się, że już nigsy nikomu nie zaufam :(

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 12:30:13

Jasne, że można się zakochać. Znam dwie dziewczyny, jedna zerwała sama, w przypadku drugiej zerwał facet. Ta, która zerwała jest sama do dzisiaj, a minęły już 4 lata, jej były narzeczony w czerwcu bierze ślub, a długo nie mógł się pozbierać. Druga dziewczyna była zaręczona przez 4 lata, facet zerwał 2 tygodnie przed ślubem... Też długo dochodziła do siebie, mieszkali obok siebie, więc to jeszcze bardziej dobijało. Ale teraz ona ma męża i właśnie urodził im się syn i jest baaardzo szczęśliwa. Spoko, dasz radę. Na pewno ciężko będzie i niejedną noc przeryczysz, ale przecierpisz i ułożysz sobie życie od nowa.

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 16:31:20

pewnie że jest szansa :)
ale przemyśl swoje zachowanie jeśli nie chcesz żeby historia sie powtorzyła... "taki mam charakter" to nie jest wytłumaczenie i usprawiedliwienie...


Cytat
Ewelinaaa8888
a czy wierzycie , że po takich przejsciach można się jeszcze zakochac? boje się, że już nigsy nikomu nie zaufam :(
Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:00:03

niczka 1990 , wiem o tym :( muszę, dlatego juz postanowiłam wybrac sie do psychologa, słyszałam, że to pomaga i moze naucze sie tez pokonywac swoje wady...

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:07:56

Pewnie , nie trać wiary .Zakochasz się na pewno we wspaniałym człowieku i wszystko się ułoży . Na tym jednym świat się nie kończy ,wiem ,że boli ,ale czas leczy rany ( i to prawda ,wiem po sobie gdyż byłam w związku 6 lat , a potem ów narzeczony mnie zdradził, a za 6 tygodni wychodzę za mąż za innego i jestem szczęśliwa ) GŁOWA DO GÓRY !!!

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:10:27

poradzisz sobie sama żeden psycholog ci nie pomoże ja przeżyłam taką sytuację byłam ze swoim 6 lat zaręczyny były w grudniu a w sierpniu mał być ślub wszystko było załatwione sala orkiestra kamerzysta. miaszkaliśmy już razem spaliśmy razem a gdy ja zansęłam to on pisał do innej trwało ta jakieś dwa tygodnie do momentu gdy dorwałam jego telefon jak spał a tam było kocham cię kochanie dziękuje za sex było ostro itd wyrzyciłam go w nocy w samych gaciach za drzwi i ślub się nie odbył. Po rozstaniu z moim byłym poszukałm sobie innego i po pół roku zastałam mężatką także dasz rade sama ja sobie poradziłam szalejąc po imprezach

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:10:37

luisa a ile miałas wtedy lat?

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:14:26

tzn jak zdradził mnie ten pierwszy ? - miałam 23 lata , dziś mam 26 i teraz nawet się z tego cieszę :) serio

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:15:25

współczuję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-28 20:16 przez jalubiehardcorex33.

zerwane zaręczyny

28 kwi 2012 - 20:16:08

Cytat
pati3010
poradzisz sobie sama żeden psycholog ci nie pomoże ja przeżyłam taką sytuację byłam ze swoim 6 lat zaręczyny były w grudniu a w sierpniu mał być ślub wszystko było załatwione sala orkiestra kamerzysta. miaszkaliśmy już razem spaliśmy razem a gdy ja zansęłam to on pisał do innej trwało ta jakieś dwa tygodnie do momentu gdy dorwałam jego telefon jak spał a tam było kocham cię kochanie dziękuje za sex było ostro itd wyrzyciłam go w nocy w samych gaciach za drzwi i ślub się nie odbył. Po rozstaniu z moim byłym poszukałm sobie innego i po pół roku zastałam mężatką także dasz rade sama ja sobie poradziłam szalejąc po imprezach


widzisz , masz tu następny przykład ,że JEDNAK MOŻNA !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zerwał kontakt. Nie odzywa się zupełnie.