Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

informacje o żywieniu

7 minut temu

produkty do domu online

47 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 17:49:30

16 lat? wszystko jasne.

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 17:50:15

Cytat
alona88
Pomyśl jak mógł się poczuć.. kiedyś zrozumiesz, że wygląd to nie wszystko.
Wygląd też jest ważny, bo ciężko być z kimś kto nam się nie podoba fizycznie, ale kurczę... skreślać kogoś bo jest niższy o 3cm :/ Nie musiałaś pisać swojego wieku na końcu, bo dorośli ludzie inaczej patrzą na takie "problemy"
Cytat
rosehime
16 lat? wszystko jasne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-25 17:51 przez fajnakropka.

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 17:51:15

hahahaha ale masz mniemanie o sobie ze jestes "wyjatkowa" bo co bo jestes wyzsza o 3 cm?;/

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 17:51:24

Biedny Miś

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 17:51:29

no przykro mi ale ja tez bym sie nie umówiła z kolesiem który był by wyzszy ode mnie... Kiedys bylam z chlopakiem ktory byl wyzszy ledwie 3 cm i tez mi to nie odpowiadalo, bo uwielbiam wysokie buty :( Ale to jeszcze było do przełknięcia, jednak nizszy nawet na płaskiej podeszwie to nie ma mowy... Wiem, że to przykre i pewnie chłopak sie czuje pokrzywdzony no ale nie ma co sie wiązac z kimś przy kim sie później bedzie zle czuło.

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 18:09:57

Cytat
soso
no przykro mi ale ja tez bym sie nie umówiła z kolesiem który był by wyzszy ode mnie... Kiedys bylam z chlopakiem ktory byl wyzszy ledwie 3 cm i tez mi to nie odpowiadalo, bo uwielbiam wysokie buty :( Ale to jeszcze było do przełknięcia, jednak nizszy nawet na płaskiej podeszwie to nie ma mowy... Wiem, że to przykre i pewnie chłopak sie czuje pokrzywdzony no ale nie ma co sie wiązac z kimś przy kim sie później bedzie zle czuło.

jezu jakie to puste. A co przeszkadza jak chłopak jest niższy? Nawet jak laska ma wysokie buty? Moim zdaniem może to wyglądać fajnie zwłaszcza jeśli widać po nich, że się kochają - nie chodzi mi o lizanie i obmacywanie, ale o spojrzenia pełne uczucia, to jak się do siebie odnoszą.

niezweryfikowana
Posty: 1.221
Ostrzeżenia: 2/5

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:19:07

ręce opadają

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:24:16

Boże dziecino idź lepiej poucz się bo zakończenie roku się zbliża...
Nie urażając nikogo absolutnie nie dorosłaś do tego aby mieć chłopaka!!!
Jeżeli o tym jaki ktoś jest i kim może być dla nas decydują teraz 3 cm to ja nie chce żyć w takich czasach:/ smutne ze dla Ciebie to priorytet w ocenie tego chłopca...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:28:54

ja uwazam ze to nie ma zadnego znaczenia, ale jezeli tobie to przeszkadza to sie nie zmuszaj dobrze ze napisałas mu prawde bez zadych wkrętów

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:29:03

Ale jesteś próżna. Skreśliłaś go bo był minimalnie niższy?
Ah, bo nie noszenie butów na obcasie byłoby takim poświęceniem. Co raz lepsze te problemy tu, na forum.

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:29:09

hehe poplakałam sie ze smiechu..
jej 3 cm.?! dlatego nie chcesz byc z chlopaiem ktory Ci sie podoba? jezeli Ci sie podoba? w sumie typowe dla 16.. ale prosze Cie..

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:29:52

Facet dla mnie tak jak kobieta powinien przyciągnąc wzrokiem, a zatrzymać charakterem. Mi tez by nie odpowiadał niższy chłopak, tym bardziej, że sama jestem niska i czułabym się niekomfortowo. Z resztą o gustach się nie dyskutuje, każdy ma prawo wybrac kogo chce i nikt nie ma prawa go oceniać.

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:31:12

Cytat
kana0514
Wątki coraz bardziej mnie zaskakukją!
Widze, ze niektóre laski nie mają problemów

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:33:05

Wiek to nie wszystko apropo tych wszystkich złośliwych komentarzy :) Jeśli to tylko problem wzrostu to naprawde nie odrzucaj swojej szansy na coś więcej, chyba, że jest coś jeszcze oprócz tych 3 cm

Czy popelnilam błąd?

25 kwi 2012 - 20:34:48

Dajcie dziewczynie spokój, jest młoda i głupia, gdzie jej w głowie jakieś trwałe związki na całe życie ;) Nie ten to inny, ale mogła mu tego nie mówić o na pewno zrobiło mu się przykro ;)


BTW, mam kumpla, który był zawsze kurduplowaty, niższy od najniższych dziewczyn, a w wieku 17 lat osiągnął ponad 180 :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-25 20:40 przez 19BaMbOoChA90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Temat pewnie wiele razy "wałkowany", czyli CHOROBLIWA ZAZDROŚĆ