Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:27:25

Witajcie moje drogie,piszę do was aby znów zasięgnąć od was rady,bo jestescie w tym najlepsze.
Słuchajcie, na wstępie dodam że nie wiem czy we mnie tkwi problem czy w Nim, ja już po prostu nie daję rady:(.

Mamy po 19lat. We wrześniu będziemy ze sobą 3 lata, przyznam otwarcie żyję w toksycznym związku. Chodzi o to że facet nie okazuję mi uczuć, stać go tylko na słowa kocham Cię (na żywo w soboty+ namiętne pocałunki) a w srodku tygodnia mnie nawet namiętnie nie pocałuję a często wracamy razem do domu bo mnie odwozi- chodzimy do tej samej szkoły. Poblem w tym że nie jest tak jak było kiedyś! Dodam że mielismy przerwę bo właśnie zerwał ze mną przez to że ciągle się kłóciliśmy, a kłótnie zawsze były o to samo- o jego uczucia względem do mnie. On mi ich nie okazuję, były teraz walentynki chciał mnie zabrać do kina, tylko na to było go stać po tym wszytskim co mi zrobił, a dodam że zawsze jezdzilismy do kina tak bez okazji. Zranił mnie z wieloma rzeczami bo gdy sie rozstalismy pobiegł do takiej szmaty z naszego towarzystwa i z nią był, okej wróciłam do niego bo błagał przepraszał żałował itp. Ale nie chodzi tutaj o to, mianowicie kiedys wzielam od niego laptopa bo musialam zrobic prezentacje weszlam na gg by spr jak to sobie z nia kiedys popisywał i tam patrzę teksty w stylu "śpij dzisiaj u mnie zrobię Ci śniadanie tak jak ostatnio rano przyniosłem do łóżka, potem zrobie wieczorem kolację z winkiem, albo tekst typu: "uciekniemy razem z teg świata samochodem tak daleko jak nam starczy paliwa"

Chłopak mówi mi że TO JA JESTEM JEGO JEDYNĄ, a mi w ogole nie okazuję uczuć, ciągle myślę o niej że jak chciał to jednak potrafił! a dodam że ona była tak tylko sobie bo chciał o niej zaponmnieć i mi mówił tłumacząc sobie że to tylko tak pisał, i że mnie traktuje na poważnie! no ale w ogole takich słów od niego nie słyszę! był dzień kobiet również zapomniał, bo niby najpierw miał przyjechac dać mi matme i jak to twierdzi z różą i życzeniami, a skończyło się na tym ze po szkole jechal kupic kwiaty dla mamy i siostry, po czym napisalam do niego po 18 że dziękuję że o mnie zapomniał i że mi smutno bo po raz kolejny..

Nie wiem już co robić, ostatnio jeszcze była taka sytuacja ze mamy taka sama sytuację z geografii że wychodzi nam 4 on poszedł do pani czy moze zdawać na 5 ta mu pozwoliła, ja byłam u niej wczesniej i mi nie kazała, więc na nastpępnej lekcji gdy sie o tym dowiedziałam poszłam się grzecznie spytac czy mi pozwoli, ona że nie darła się ze czego ja chce itd to mówie jej ze pani pozwolila innym a mi brakuję jedna ocena do paska:( przeprosiłam ją,a mój vchłopak poszedł do niej zdawać z nadzięją w piątek po czym ona go olała i poszła na pięcie do pokoju nauczycielskiego, potem do mnie dzwonił, a ja naprawde bałam się mu o tym powiedziec bo chcialam by miał 5 z tej geografii bo jemu tak zależało, zawalilam sprawe, przyznalam się że żałuję, a on mi teraz ciągle ciśnie że jestem paplą i że już mi nic wiecej nie powie, i znowu okazało się że taka głupia geografia jest ważniejsza niż ja...

Nie wiem co mam robić, widzicie i macie zestawienie jak traktował te szmatę.. Od piątku gdy sie dowiedzial o tej geografii w ogole sie nie odzywa i ma pretensje, a ja jeszcze w pt poprosilam go by mi napisal coś miłego, czy mu sie podobam itd na co on mi odp ze mam sie usmiechnąć i wtedy się na niego tez obraziłam i mu powiedziałam co o tym wszystkim myślę.:( Czasami potrafi sie tak na mnie zdenerwować że wył telefon a ja dzwonię i go przepraszam,że wymagam tego by mi powiedział że jestem ładna że mnie porząda bo tego to już nie pamietam kiedy mi mówił.. Nie czuję się przez niego po prostu kochana i mówie mu że chce to wreszcie zakonczyc bo wszytsko mu aby psuje itd a on nie chce mnie zostawić bo twierdzi że mnie kocha..



Wiem że to jest niedojrzałę i nawet nie wypisujcie tutaj że jestem jakąś paniusią, bo nie znacie do końca mojej sytuacji,jak niekótre dziewczyny tutaj stąd które wiedzą dokładnie co się wydarzyło. To są błahe problemy, ale próbowałam z Nim rozmawiać i nic.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-15 15:16 przez samm93.

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:32:30

no i co Cię powstrzymuje przed zakończeniem tego związku? bo nie rozumiem?

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:35:49

to że go Kocham i nie będę miała siły go oglądać w szkole po tym ile razem przeszlismy bo były też dobre chwilę :(

po prostu nie rozumiem jak on może się aż tak na mnie wkurzac przezciez tego nie chciałam, jak czasami nie wytrzymuję to przeklinam na niego i mówie mu ze go nienawidze za to wszytsko

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:36:45

Dziecinada ale zazdroszczę TYLKO TAKICH problemów.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:37:16

ale nie rozumiem , mówi że cię kocha to ukazuje uczucia, przecież to czuje to to mówi.... marudzisz że w walentynki chciał cię zabrać "tylko" do kina... ważne że pamiętał, liczy się gest, a nie pieniądze.
nigdy nie porównuj siebie do byłych, bo to ty popełniasz tu błąd nie on.
a co do ocen to nie dziwie się że się wkurzył.
no cóż wybaczyłaś mu to że był z tamtą dziewczyną, skoro wybaczyłaś to nie wypominaj,a jak nie wybaczyłaś do końca to skończ ten związek i tyle.

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:38:34

dobra ale rozumiesz kwestie tego traktowania??

a z tymi walentynkami to było tak że obiecał że się postara bo wczesniej zapomniał o naszej drugiej rocznicy, rozumiesz już? i tu nie chodzi o kasę, bo nawet taka romantyczna kolacja byłaby tańsza i wiesz mi byłabym bardziej z niej zadowolona:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-15 14:39 przez samm93.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:39:44

właśnie nie rozumiem... widzę tu księżniczkę... która musi słuchać samych komplementów i być najważniejsza.

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:41:15

Wyluzuj,kochana.Takie związki do niczego nie prowadzą,naprawdę. Zrób sobie taki bilans-ile w tym związku dajesz,a ile otrzymujesz od niego. Bo z tego,co napisałaś,dajesz siebie całą,a nie dostajesz w zamian nic,tak nie może byc. Facet musi wzmagac w kobiecie poczucie własnej wartości,a Ty przez niego je zatraciłaś. To nie facet dla Ciebie i musisz to zrozumiec,przebolec.

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:41:48

Cytat
klasiula
właśnie nie rozumiem... widzę tu księżniczkę... która musi słuchać samych komplementów i być najważniejsza.

to weź się nie wypowiadaj jak nie rozumiesz, nei jestem w stanie tutaj wszytskiego napisać, jak on mnie traktuję, dlatego napisałam wszystko w skrócie.. a komplementy? czy to jest dużo usłyszeć do dwóch razy w tyg ładnie wyglądasz?!

kiedys fakt mówił mi to,ale gdy mialam na sobie np spódniczkę, a tutaj na forach jak są różne wątki dziewczyny opisywały ile faceci potrafią dla nich zrobić,jak się starać, prawić komplementy.. a ja nie wymagam dużo tak jak Tobie sie wydaję.

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:42:35

współczuje Ci tej blokady.. zrywaj z nim jak najszybciej bo sie Toba bawi. Bedzie nastepny - lepszy, jesteś młoda, on widac też i do tego zdecydowanie niedojrzaly. Ty zreszta też, bo nie potrafisz podjąc jednej prostej decyzji. Tu nie ma co myslec i rozważać. Zrywaj, nie warto. Wiem co mówie.. szkoda TRACIĆ CZASU na kogoś takiego.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:42:43

z jednej strony cie rozumiem bo tez ostatnio przeczytałam rzeczy ktore powinnam wiedziec juz kiedys, ze moj tez pisał do innej tak jak do mnie nawet nigdy nie mówił i jestem w takiej sytuacji ze nie potrafie zerwac ale tez nie potrafie zapomniec o tym i tak sie mecze :/ i albo sie z tego wylecze albo ktoregos dnia bede miała siłe zeby to skonczyc...

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:46:24

Hahaha

A teraz moja opinia- czego Ty od niego konkretnie oczekujesz? Bo na przykład ja się zgubiłam, więc facet tym bardziej będzie miał problem z interpretacją Twoich uczuć i wymagań.

Chcesz zrywać z facetem, bo nie zrobił Ci romantycznej kolacji, tylko chciał Cię zabrać do kina? Bo Ci nie mówi komplementów? Bo nie pozwala, żebyś wisiała mu na szyi całymi dniami? Chyba się za dużo komedii romantycznych naoglądałaś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-15 14:47 przez happyssak.

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:46:36

Cytat
dakota_aa
Wyluzuj,kochana.Takie związki do niczego nie prowadzą,naprawdę. Zrób sobie taki bilans-ile w tym związku dajesz,a ile otrzymujesz od niego. Bo z tego,co napisałaś,dajesz siebie całą,a nie dostajesz w zamian nic,tak nie może byc. Facet musi wzmagac w kobiecie poczucie własnej wartości,a Ty przez niego je zatraciłaś. To nie facet dla Ciebie i musisz to zrozumiec,przebolec.


dokładnie zatraciłam:(

była jeszcze taka sytuacja teraz ze studiami i mieszkaniem!
nawet mi tego nie zaproponował tylko wolał zrzucic wine na siebie ze nie chce bo bedziemy sie ciagle kłócili,a okazało się że jego mama zbytnio nie jest za tym bo za rok moze jeszcze jego siostra przyjsc itp.

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:47:46

Myślę, że trochę wyolbrzymiasz wszystko, przez co jeszcze bardziej się nakręcasz. Wrzuć na luz, to i Ty poczujesz się lepiej i chłopak odetchnie i sobie przypomni za co Cię pokochał, co go w Tobie pociąga. A tak, to tylko wysłuchuje co robi źle. Nie kontroluj wszystkiego, mężczyźni z natury nie są zbyt wylewni( choć zdarzają się takie okazy :) ), ale mimo tego, nie proś go o to, aby Ci pisał, że mu się podobasz itd, trochę dumy, kochana. Gdybyś m się nie podobała, nie byłby z Tobą. Mówi, że kocha, więc doceń to, a nie narzekaj, że 'tylko ' to mówi. Trochę uśmiechu Ci życzę i przypomnienia sobie tych dobrych chwil :)

Poprostu niewytrzymam ! F A C E T

15 kwi 2012 - 14:48:22

zgrywasz trochę lalunie i wielka panią księżniczkę, wybacz... ciągłymi pretensjami i tym, że jesteś taka nachalna nic dobrego nie zdziałasz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

F A C E T !! TRZYMAJCIE MNIE...