Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

Los mnie tak doswiadczyl ze juz wiem co to zdrada majac dopiero 20 lat . I to nie byl tylko jeden facet . Jestem nieszczesliwa bo odrzucam kazdego adoratora a potem jak widze np na fb , nk jak on potem jest z kims w zwiazku to mysle sobie ze jestem beznadziejna .Niektorzy to naprawde fajne ciacho , mnie nigdy nie zalezalo na urodzie , pieniadzach , szukam bezgranicznej milosci . Zawsze mialam wrazenie ze to ja bardziej sie angazuje w zwiazek niz partner . Teraz chcialabym faceta ktory sie o mnie zatroszczy sam z siebie . Ale czy to jeszcze mozliwe??
Jestem juz poltora roku sam ten stan odbija sie juz na wszystkim nawet na pracy.

pewnie nie to chcesz usłyszeć ale powiem tak: MASZ CZAS! 20 LAT JEZU JA W TYM WIEKU SZALAŁAM I NIE MARTWIŁAM SIĘ CHŁOPAKAMI ;)
swojego narzeczonego poznałam jak miałam 22lata :)
a co do fb i nk - BEZ KOMENTARZA

niezweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
j_ulka
pewnie nie to chcesz usłyszeć ale powiem tak: MASZ CZAS! 20 LAT JEZU JA W TYM WIEKU SZALAŁAM I NIE MARTWIŁAM SIĘ CHŁOPAKAMI ;)
swojego narzeczonego poznałam jak miałam 22lata :)
a co do fb i nk - BEZ KOMENTARZA

tez szaleje ale w pewnym sensie jestem nieszczesliwa .

Post rodem z wenezuelskiej telenoweli.

niezweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
keyy
Post rodem z wenezuelskiej telenoweli.


bo moje zycie to jedna wielka banka mydlana ahh jestem poeta:D

to nie odrzucaj

niezweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lenulka
to nie odrzucaj

jak by to bylo takie proste . boje sie kolejnej zdrady , moje serduszko tego nie przetrzyma i przez to ich odrzucam . wokol pelno facetow ktorzy zdradzaja jak tylko nadazy sie okazja

Masz czas, baw się póki nikogo nie masz:)

niezweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
onemilion
Masz czas, baw się póki nikogo nie masz:)


juz sie bawie poltora roku i mi sie juz to znudzilo . wole pobawic sie we dwoje

Cytat
fajowa20
Cytat
lenulka
to nie odrzucaj

jak by to bylo takie proste . boje sie kolejnej zdrady , moje serduszko tego nie przetrzyma i przez to ich odrzucam . wokol pelno facetow ktorzy zdradzaja jak tylko nadazy sie okazja

w takim razie obracasz się w złym towarzystwie, bo ja nie znam takich facetów a przynajmniej nie wiem tego że zdradzają

Cytat
fajowa20
Cytat
lenulka
to nie odrzucaj

jak by to bylo takie proste . boje sie kolejnej zdrady , moje serduszko tego nie przetrzyma i przez to ich odrzucam . wokol pelno facetow ktorzy zdradzaja jak tylko nadazy sie okazja
nikt Ci z góry nie powie, o ten na pewno Cie nie zdradzi, różnie w życiu bywa. A jak boisz się, to cóż, to albo żyj nieszczęsliwie, bo tak napisałaś, albo próbuj albo daj na luz i się bawe jak reszta radzi ;_

Cytat
j_ulka
Cytat
fajowa20
Cytat
lenulka
to nie odrzucaj

jak by to bylo takie proste . boje sie kolejnej zdrady , moje serduszko tego nie przetrzyma i przez to ich odrzucam . wokol pelno facetow ktorzy zdradzaja jak tylko nadazy sie okazja

w takim razie obracasz się w złym towarzystwie, bo ja nie znam takich facetów a przynajmniej nie wiem tego że zdradzają


Jak zadajesz się z chłopakami w swoim wieku to nie dziwię się, że zdradzają. Są jeszcze często niedojrzali. Na wszystko przyjdzie czas.

niezweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lenulka
Cytat
fajowa20
Cytat
lenulka
to nie odrzucaj

jak by to bylo takie proste . boje sie kolejnej zdrady , moje serduszko tego nie przetrzyma i przez to ich odrzucam . wokol pelno facetow ktorzy zdradzaja jak tylko nadazy sie okazja
nikt Ci z góry nie powie, o ten na pewno Cie nie zdradzi, różnie w życiu bywa. A jak boisz się, to cóż, to albo żyj nieszczęsliwie, bo tak napisałaś, albo próbuj albo daj na luz i się bawe jak reszta radzi ;_

doskonale o tym wiem , ale ta mysl ze ktos po raz kolejny moglby mnie skrzywdzic pozostawia gesia skorke na moim ciele ;(
Za 2 miesiace zmieniam miejsce zamieszkania i mysle ze tam kogos poznam moze jakiegos przystojnego sasiada ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-03 13:11 przez fajowa20.

bo milosci sie nie szuka! przyjdzie sama! masz 20 lat i duzo czasu przed soba

niezweryfikowana
Posty: 283
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
slodkaistotka
bo milosci sie nie szuka! przyjdzie sama! masz 20 lat i duzo czasu przed soba


ale ja nikogo nie szukam , poznaje znajomych facetow i sami do mnie lgna , ale nie kazdy umie spelnic moje wymagania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

On chce ślubu !!!