Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:09:27

Cytat
karolka1031
Cytat
sariel
chyba lubię gejowski styl.

Cytat
karolka1031
zacytuję mojego kolegę "Facet musi mieć w spodniach miejsce na jaja"
nienawidzę tych wszystkich wychudzonych chłopaczków w rurkach z torebeczkami albo w zerówkach no masakra .

a oni Ci coś zrobili? zgwałcił Cię któryś czy co? nienawiść to silne uczucie, które zawsze z czegoś wynika.

Troszkę się przyhamuj może co ?
Mam swoje zdanie i jego się trzymam .Po prostu nienawidzę chłopaków w rurkach każdy ma prawo powiedzieć to co uważa więc nie wiem o co Ci chodzi jeśli takich lubisz to Twoje zdanie i nie musisz walić takimi tekstami .

tylko pytam z czego to wynika. jeśli nie potrafisz odpowiedzieć to spoko - znaczy to dużo więcej;p

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:10:02

Cytat
Tatiana842
Mnie na pewno nie chodzilo o to zeby kogos obrazic!! nie uwazam ze facet który jest meski nie jest zadbany!!!! Tu nie o to chodzi...
Lubie jak faceci maja swoj styl!! zawsze mi sie to kojarzylo wlasnie z taka dbaloscia,czystoscia...
aczkolwiek ostatnio sie zastanawialam z kolezanka czy z takim chlopakiem mozna byloby stworzyc powazny zwiazek...

Można kochana, można ;)

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:11:12

Cytat
Dunphy-
Cytat
Tatiana842
TEZ UWIELBIAM TAKI STYL:):)
WIDAC WTEDY ZE FACET DBA O SIEBIE:)

Wtedy widać, że facet ma problem z orientacją.
\

ooo dokładnie, czy to, że się wygląda tak jak gej znaczy, że o siebie dba ? AHA... ;p

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:13:45

Cytat
optymistycznie
Boże, co za kraj. Dziewczyny, co się z wami dzieje? Byłyście kiedyś za granicą? Przechadzałyście się po Londynie? Tak wyglądają faceci, znający się na modzie lub po prostu chcący fajnie wyglądać.
Wybaczcie, ale w tych wszystkich komentarzach "metrusi" itd. widzę dziewczyny, które męskość doceniają w dresach...
Mam nadzieję, że kiedyś ten głupi kraj dojrzeje do tolerancji i otworzy się na MĘSKĄ MODĘ.

od siebie dorzucę jeszcze postulat o tolerancję dla styli alternatywnych :D

Cytat
sasetka92
Cytat
Dunphy-
Cytat
Tatiana842
TEZ UWIELBIAM TAKI STYL:):)
WIDAC WTEDY ZE FACET DBA O SIEBIE:)

Wtedy widać, że facet ma problem z orientacją.
\

ooo dokładnie, czy to, że się wygląda tak jak gej znaczy, że o siebie dba ? AHA... ;p

raczej powiedziałabym, że to, że ktoś w waszym mniemaniu wygląda jak gej nie znaczy, że nim jest...

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:14:30

Cytat
sariel
Cytat
karolka1031
Cytat
sariel
chyba lubię gejowski styl.

Cytat
karolka1031
zacytuję mojego kolegę "Facet musi mieć w spodniach miejsce na jaja"
nienawidzę tych wszystkich wychudzonych chłopaczków w rurkach z torebeczkami albo w zerówkach no masakra .

a oni Ci coś zrobili? zgwałcił Cię któryś czy co? nienawiść to silne uczucie, które zawsze z czegoś wynika.

Troszkę się przyhamuj może co ?
Mam swoje zdanie i jego się trzymam .Po prostu nienawidzę chłopaków w rurkach każdy ma prawo powiedzieć to co uważa więc nie wiem o co Ci chodzi jeśli takich lubisz to Twoje zdanie i nie musisz walić takimi tekstami .

tylko pytam z czego to wynika. jeśli nie potrafisz odpowiedzieć to spoko - znaczy to dużo więcej;p


Jejku nie masz czegoś takiego że nie lubisz tego bo nie lubisz ?;d

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:16:21

Cytat
agata74
chodzi ci pewnie o metroseksualny:)
Właśnie. może to?

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:16:42

Mi się taki styl podoba, nie wstydzę się tego, że kręca mnie faceci w rurkach. Najlepiej jeszcze jak nosimy ten sam rozmiar (żarcik ;]). Spotykałam się kiedyś z kolesiem, który nosił białe rurki, mówił, że zdarzyło mu się oberwać od jakiś kolesi na mieście 'że jest gejem itp'. Buszowaliśmy razem po centrum handlowym, taki modny facet to skarb na zakupach! :D

Nie znalam tej nazy -BoBo, nazywałam ten styl 'metro'.

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:19:12

Cytat
sariel
Cytat
optymistycznie
Boże, co za kraj. Dziewczyny, co się z wami dzieje? Byłyście kiedyś za granicą? Przechadzałyście się po Londynie? Tak wyglądają faceci, znający się na modzie lub po prostu chcący fajnie wyglądać.
Wybaczcie, ale w tych wszystkich komentarzach "metrusi" itd. widzę dziewczyny, które męskość doceniają w dresach...
Mam nadzieję, że kiedyś ten głupi kraj dojrzeje do tolerancji i otworzy się na MĘSKĄ MODĘ.

od siebie dorzucę jeszcze postulat o tolerancję dla styli alternatywnych :D

Cytat
sasetka92
Cytat
Dunphy-
Cytat
Tatiana842
TEZ UWIELBIAM TAKI STYL:):)
WIDAC WTEDY ZE FACET DBA O SIEBIE:)

Wtedy widać, że facet ma problem z orientacją.
\

ooo dokładnie, czy to, że się wygląda tak jak gej znaczy, że o siebie dba ? AHA... ;p

raczej powiedziałabym, że to, że ktoś w waszym mniemaniu wygląda jak gej nie znaczy, że nim jest...

ymm.. brzydko mówiła nie będę, ale "faceta" tak ubranego nie nazwała bym facetem, czy mężczyzną i nie, że jestem za dresami, tylko po protu moim skromnym zdaniem jest to mało męskie i wręcz ... :)

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:25:18

Moje zdanie na ten temat


Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:26:50

Cytat
czery_91
Moje zdanie na ten temat
[attachment 699331 1332269311_by_Mati538_500.jpg]

chciałam to dodać :)

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:30:36

ja tam jestem za naszymi klasycznymi polskimi chłopaczkami z nadwagą oceniających głośno przechodzące obok kobiety (polskie kobiety, wsrod ktorych,jak wiadomo, raczej nie ma zbyt wielu grubasków ani mocno zaniedbanych osobniczek przynajmniej porownujac do innych miejsc na swiecie): "jakas posucha dzisiaj..."

panowie ubierajacy koszulki polo bez stylu i wyrazu + skate'owskiie spodnie do wszystkiego rulezzz...

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:38:57

ja też lubię gdy facet o sobie dba i dobrze wygląda, przynajmniej mi nie wstyd z nim wyjść na ulicę. Wy serio uważacie, że jeśli ktoś jest dobrze ubrany to od razu jest gejem? ;/ lepsze to niż dres.

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:41:01

Ja lubię męskich facetów. Tyle w temacie

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:44:36

a ja to nazywam stylem Justin'a Bieber'a

zweryfikowana
Posty: 772
Ostrzeżenia: 1/5

Style ubioru chłopaków

29 mar 2012 - 22:50:42

Masakra ;/ Strasznie to dla mnie wygląda. Co prawda sama troszkę dre się na swojego chłopaka za to, jak sie ubiera, ale on do tego w ogóle wagi nie przywiązuje i ubiera to, co ma czyste ( zazwyczaj). Oczywiście oprócz tego dba o siebie, nie pomyślcie, ze taki brudas jakiś. I na pewno by mnie wyśmiał, jakbym mu zaproponowała żeby kupił sobie ,,sweterek w paski":D . Ale np już uwielbiam go w bluzach, ale wciąganych przez głowę. Wydaje mi się że takie podkreślają właśnie męskość faceta, a nie robią z niego takiego maminsynka
I facet to ma być facet. Ma mieć trochę mięśnia i nie powinien się bac, że ubrudzi sobie ręce..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O co tutaj chodzi ?