Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:36:58

Jakiś czas temu pisałam, że siedzi w mi w głowie młodszy chłopak. Już sie pogodziłam z różnicą wieku i nawet wkręciłam w to wszystko tylko jest kilka "ale".
Spotykamy się jakieś 1,5 miesiąca, niezbyt często, max 2 razy w tygodniu, jednak widzimy się codziennie gdyż razem pracujemy. Raz jest miły i kochany, później wydaje mi się jakby kompletnie mu nie zależało. Z rozmów wynika, ze ma dystans, woli wszystko powoli budować. Ja jestem troche szałaput, chciałabym go mieć teraz, zaraz, natychmiast. On ma straszny dystans. Wczoraj się widzieliśmy, było fajnie i miło, troche przytulanek i tyle.
a poza tym... na samym początku naszych spotkań spędzilismy ze sobą 2 noce, oczywiście seks. Od tego czasu minął ponad miesiąc. Gdy zaczynam jakieś aluzje, on mówi, że dla niego seks nie jest najważniejszy.
Mi brakuje bliskości, poczucia tego, że jest tak naprawdę i blisko. Jestem przyzwyczajona, że ktoś jest, zawsze byłam w związku, teraz tak naprawde trochę przez niego rozstałam się z facetem.
Nie ogarniam, nie wiem co myśleć:(

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:41:31

dziwny typ. Ja bym sie nie zdecydowała na związek z młodszym, no ale skoro Tobie to nie przeszkadza to ok. Może on nie chce się angażować? Traktuje Cie jak dzieczyne od czasu do czasu, kiedy mu się zachce spędzić czas z kobietą :) Pogadaj z nim i wtedy sie dowiesz na czym stoisz

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:44:12

MI też się wydawało, że sie nie zdecyduje na związek z mlodszym:)
Rozmawiam z nim to mówi, że zależy mu, że chce się ze mną spotykać. Ale mówi tez o tym, że tyle razy dostał po dupie, że boi się związku:/

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:46:44

może nie dojrzał jeszcze do poważnego związku, boi sie zobowiązań jakie z tego wynikają

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:47:23

A może po prostu chodzi i to,co się stało na samym początku? Może to dla niego było za szybko,a boi się o tym powiedzieć?

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:48:55

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;) to może jeszcze raz porozmawiajcie, powiedz czego oczekujesz, jak widzisz tą wasza znajomość i wtedy on powinien albo spróbowac stworzyc z tobą zwiazek skoro mu zależy albo zrezygnować i nie mieszać ci w głowie

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:49:37

hmmm zalezy ile on ma lat...
ale w sumie jesli facet ma takie podejscie, moze byc ze jest ostrozny,
tylko dlaczego uprawialiscie sex ? naprawde uwazam, ze sex przed rozpoczeciem zwiazku nic nie daje, wrecz psuje nadejscie jakiegokolwiek zwiazku
z doswiadczenia wiem, ze im szybciej zabierzemy sie za sex i inne to szybko sie sypie... takie przetrzymywanie w niepewnosci, kokietowanie i dawanie niepoznaki ze strony kobiety oczywiscie jest mega emocjonujace dla faceta wiec warto z tej strony go podejsc... niech sie sam postara i zapoluje :)

takze bym sie nie decydowala na zwiazek z mlodszym gdzie roznica wieku bedzie wieksza niz rok
mlodzi faceci (bardzo mlodzi) nie maja w glowie ustatkowywania sie

Cytat
kamszysz
A może po prostu chodzi i to,co się stało na samym początku? Może to dla niego było za szybko,a boi się o tym powiedzieć?

kiedys bylam w zwiazku bardzo krotkim, gdzie wszystko bylo bardzo szybko...
najpierw facet rzucal sie na mnie jak nienormalny, a pozniej mowil ze to dla niego za szybko, pozniej znow sie rzucal i znow mowil ze to za szybko...
co wyniklo z tej lekcji ??? facet jest niezdecydowany - nie wie czego chce
to napewno nie jest strach przed zwiazkiem ...
niezdecydowanym mówimy stanowcze NIE !! :P:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 19:53 przez lena-222.

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:50:26

Spytałam, czy chodzi o to co stało się na początku. Powiedzial, że przecież oboje tego chcieliśmy i że nie znamy się od wczoraj. Wcześniej zanim zaczęłam się z nim spotykać przegadaliśmy duuużo czasu i wynikało właśnie że dość poważnie traktuje kobiety i związki.
Ja mam 24, on 21 :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 19:52 przez mayuniaa.

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:54:24

Cytat
mayuniaa
Jakiś czas temu pisałam, że siedzi w mi w głowie młodszy chłopak. Już sie pogodziłam z różnicą wieku i nawet wkręciłam w to wszystko tylko jest kilka "ale".
Spotykamy się jakieś 1,5 miesiąca, niezbyt często, max 2 razy w tygodniu, jednak widzimy się codziennie gdyż razem pracujemy. Raz jest miły i kochany, później wydaje mi się jakby kompletnie mu nie zależało. Z rozmów wynika, ze ma dystans, woli wszystko powoli budować. Ja jestem troche szałaput, chciałabym go mieć teraz, zaraz, natychmiast. On ma straszny dystans. Wczoraj się widzieliśmy, było fajnie i miło, troche przytulanek i tyle.
a poza tym... na samym początku naszych spotkań spędzilismy ze sobą 2 noce, oczywiście seks. Od tego czasu minął ponad miesiąc. Gdy zaczynam jakieś aluzje, on mówi, że dla niego seks nie jest najważniejszy.
Mi brakuje bliskości, poczucia tego, że jest tak naprawdę i blisko. Jestem przyzwyczajona, że ktoś jest, zawsze byłam w związku, teraz tak naprawde trochę przez niego rozstałam się z facetem.
Nie ogarniam, nie wiem co myśleć:(

Jest gejem

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:55:40

Cytat
venezia123
Cytat
mayuniaa
Jakiś czas temu pisałam, że siedzi w mi w głowie młodszy chłopak. Już sie pogodziłam z różnicą wieku i nawet wkręciłam w to wszystko tylko jest kilka "ale".
Spotykamy się jakieś 1,5 miesiąca, niezbyt często, max 2 razy w tygodniu, jednak widzimy się codziennie gdyż razem pracujemy. Raz jest miły i kochany, później wydaje mi się jakby kompletnie mu nie zależało. Z rozmów wynika, ze ma dystans, woli wszystko powoli budować. Ja jestem troche szałaput, chciałabym go mieć teraz, zaraz, natychmiast. On ma straszny dystans. Wczoraj się widzieliśmy, było fajnie i miło, troche przytulanek i tyle.
a poza tym... na samym początku naszych spotkań spędzilismy ze sobą 2 noce, oczywiście seks. Od tego czasu minął ponad miesiąc. Gdy zaczynam jakieś aluzje, on mówi, że dla niego seks nie jest najważniejszy.
Mi brakuje bliskości, poczucia tego, że jest tak naprawdę i blisko. Jestem przyzwyczajona, że ktoś jest, zawsze byłam w związku, teraz tak naprawde trochę przez niego rozstałam się z facetem.
Nie ogarniam, nie wiem co myśleć:(

Jest gejem

To cholernie dobrze się maskuje:D

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 19:55:55

Cytat
mayuniaa
Spytałam, czy chodzi o to co stało się na początku. Powiedzial, że przecież oboje tego chcieliśmy i że nie znamy się od wczoraj. Wcześniej zanim zaczęłam się z nim spotykać przegadaliśmy duuużo czasu i wynikało właśnie że dość poważnie traktuje kobiety i związki.
Ja mam 24, on 21 :)

21 lat ??? !!! wszystko jasne :P
dalabym mu czas na dorośniecie :P tak z 2-3 lata
to takie moje zdanie :P bo i z takimi mialam do czynienia

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 20:00:31

Kto nie ryzykuje ten nie ma. Boi się związku bla bla bla. Jak nie spróbuje to się nie dowie czy warto czy nie.

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 20:04:05

"dalabym mu czas na dorośniecie :P tak z 2-3 lata"

Po pierwsze między 21 a 24 nie ma zbytniej przepaści. Przynajmniej nie w moim otoczeniu. Po drugie brzmi to tak jakby 24 latki byli dojrzali. Zapewne zarówno 21, jak i 24 powinno dorastać i dojrzewać i jeszcze ho ho przed Nami. ;)

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 20:06:45

Własnie moje zdanie też jest takie że dzisiejsi faceci zanim dorosną to minie sporo czasu więc ta rożnica wieku nie ma znaczenia w jego podejściu.

Ostrożny facet?

07 mar 2012 - 20:09:44

Trzy lata to nie jest dużo, tylko właśnie nie spiesz się:) I traktuj jak rówieśnika, nie jak młodszego bo przywyknie do matkowania;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdradzana- 14latki zdobywają żonatych!