Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Zapalenie pęcherza

55 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 08:10:03

Nie jedzcie tam i juz.
Powiedz mu zenie masz ochoty i wybierzcie sie w inne miejsce;)

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 08:40:32

ale to nie tylko na takich targach sa hostessy, na kazdych praktycznie bo ladna buzia przyciaga klientow i taka jest prawda. my jak bylismy na targach mieszkaniowych to rowniez tak bylo, moze byly niby ubrane bardziej na biznesowo ale to typu seksowna asystentka prezesa. niby biala bluzeczka ale kilka guziczkow za duzo rozpieta jezeli wiecie co mam an mysli. nie unikniesz tego.
tez sie czulam troche nieswojo bo raczej marnie wypadalam w tym zestawieniu w moim stroju sportowym no ale coz, nie uniknie sie tego, zawsze sie znajda jakies dziewczyny ladniejsze ode mnie, ale to mnie wybral, nigdy nie dalam po sobie poznac ze czuje sie niekomfortowo.
chociaz to fakt ze to moze byc troche denerwujace jak rozmawiamy we dwojke z pania o zakupie mieszkania a pani sie szczerzy do mojego faceta w pelnym makijazu itd jak luksusowa prostytutka i eksponuje przedzialek w dekolcie jakby sprzedawala produkty z branzy erotycznej hehe no ale co poradzic tak juz sa faceci skonstruowani ze najwazniejsze cyc i dupa :D w tej reklamie z sercem i rozumem to powinien byc jeszcze jeden narzad ktorym faceci mysla i zawsze by wygrywal i z jednym i z drugim :P

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 08:48:03

spoko też tak miałam i właśnie na targach motoryzacyjnych :) Byliśmy z Moim P. i tak go zagadywałam i pokazywałam a to motory , a to samochody że rzadko kiedy spojrzał sie na te lampuciary! A potem nawet skomentował, że są sztuczne i wytapetowane i nic w nich ładnego nie ma itp itd. ;]
No ale już jakoś nie mam ochoty tam jechać, na samą myśl że one tam są, a faceci ślinią się jak nie powiem co...;/

Cytat
soso
Eh ciezka sprawa :/ nie dziwne ze czujesz się zazdrosna... Ale co robic, skoro nie pojechanie nie wchodzi w gre to ignoruj to, tak jak dziewczyny radza, albo dawaj jakies uszczypliwe uwagi itp...Pomysl, że może i faceci patrza na te ich wystawione tyłki i cycki ale pewnie mysla sobie o nich w sposób pozbawiony szacunku i nigdy nie chcieli by z taką miec nic wspolnego, nie chcieli by miec takiej dziewczyny... jedyne czego sa warte to bzykniecia i zapomnienia. głowa do góry :)
Cytat
katja23
Cytat
justaa22
Cytat
alutka000
Cytat
katja23
Na jakimś forum znalazłam taką wypowiedź faceta:

"mam dziewczyne łądną jak cholera ale wiadomo ze mysle jajami i pociagaja mnie inne laski .waszych facetów tez pociagaja inne bo to normalne.
ja jak widze jakas lalunie to wyobrazam sobie seks z nią a nie z moją a potem mi przechodzi bo kocham moją .. seks odzdzielcie od milosci"

niestety, tak jest. faceci są beznadziejni, ale nic z tym nie zrobimy! dla nich seks i miłość to dwie sprawy, dla nas często seks bez miłości nie istnieje. inna psychika!

ooo niee... ja juz jestem wsciekla na mojego

ahahhaha!! tylko go nie bij :D

bij, bij i patrz czy równo puchnie ;);)
I inna wypowiedź równie budująca:

"kazdy facet mysli czasem o innych ..
myslicie ze bedzie na was wpatzrony cale zycie jak w obrazek a jak zobaczy inną smuklą o pieknym tyłęczku i piersiach laske to powie swojemu penisowo:"uspokój sie mały bo nie można bo ukochana sie tylko liczy" niestety mały nie posłucha bo to on rządzi a nie mózg

i mały sie wyrywa i staje na bacznosc gdy przechodzi lalunia i jędrnym ciale i pieknej buzi.
nawet gdy obok jest moja dziewczyna mi staje na widok innej choc tego nie chce bardzo ale mały rządzi.zapamietajcie sobie ze facet ma mózg w jajach!!!!!!!"
Tym tez sie nie przejmujcie...nie ma to jak uogólnianie :/ Tego nie lubie najbardziej, wrzucania wszystkich do jednego wora. KAŻDY facet mysli penisem i nic sie nie da zrobic no pewnie. Mój jakos się nigdy nie obejrzał za zadna dziewczyna która koło nas przeszła, nigdy nie skomentował zadnej w przy mnie i nigdy nie stanal mu na widok innej w moim towarzystwie(w ogole nie podejrzewam zeby mu mogl stanac na widok laski np w super markecie, nawet jakby mnie nie bylo, nie ma 12 lat, umie panowac nad soba...)Nie mowie ze nie widzidzi innych poza mna, pewnie jak widzi ladna dziewczyne to mysli sobie ze jest fajna, tak samo jak i my myslimy tak na widok przystojnego faceta... ale nie komentuje, nie sprawia mi przykrosci, nie wywoluje we mnie zazdrosci- tak wg mnie powinien postepowac prawdziwy facet który kocha swoją dziewczyne i nie chce jej ranic, mysli o jej uczuciach.
Jakbym miała faceta myslacego fujarą i nie potrafiącego nad nią panowac jak dojrzewający nastolatek to bym go wymieniła na lepszy model.



Bardzooo mądra wypowiedź! Zgadzam sie z Tobą soso w 1000% !!!!:) :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 08:54 przez pakusia509.

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 10:13:32

Cytat
katja23
I inna wypowiedź równie budująca:

"kazdy facet mysli czasem o innych ..
myslicie ze bedzie na was wpatzrony cale zycie jak w obrazek a jak zobaczy inną smuklą o pieknym tyłęczku i piersiach laske to powie swojemu penisowo:"uspokój sie mały bo nie można bo ukochana sie tylko liczy" niestety mały nie posłucha bo to on rządzi a nie mózg

i mały sie wyrywa i staje na bacznosc gdy przechodzi lalunia i jędrnym ciale i pieknej buzi.
nawet gdy obok jest moja dziewczyna mi staje na widok innej choc tego nie chce bardzo ale mały rządzi.zapamietajcie sobie ze facet ma mózg w jajach!!!!!!!"
Rety co za głupoty facet wypisuje. Jak jakiś napalony nastolatek, albo facet z pokroju "mam super samochód i im krótsza spódniczka tym bardziej laska mi się podoba". Dojrzały facet, dla którego dupa i cycki nie są najważniejszym elementem kobiety wcale tak nie myśli! I nie mam tutaj na myśli mojego faceta, że tak mi powiedział - bo zaraz mi powiecie, że mydli mi oczy. Ale rozmawiałam na takie tematy z niejednym facetem, i wielu mówiło tak samo! Jak facet jest dojrzały, to mimo że kieruje nim trochę jego mały przyjaciel, to ma swój rozum i jego kobieta jest dla niego najpiękniejsza i najważniejsza. Może mu nie wiadomo jak seksowna laska kręcić tyłkiem przed nosem, a on i tak nie drgnie!
Co to za facet, który ogląda się tak ostentacyjnie przy swojej kobiecie za innymi, albo komentuje? Pewnie, że facet może uważać, że ta czy inna jest ładna, tak samo jak dziewczyny tak uważają o innych facetach. I może nawet w swoim gronie to komentują, zresztą pewnie tak samo jak i kobiety. Ale takie zachowanie jest co najmniej niedojrzałe i w tej kwestii całkowicie zgadzam się z soso.

Jakkolwiek gierek w związku nie lubię i nie toleruję, to na miejscu autorki, jak facet znowu obróci się za laską, zrobiłabym to samo. Ale nie złośliwie, a z uśmiechem na ustach, obróciłabym się za jakimś facetem i powiedziała "cholera, ale on ma seksowny tyłek" ;p



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-13 10:14 przez skasna.

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 17:03:34

Cytat
skasna


Jakkolwiek gierek w związku nie lubię i nie toleruję, to na miejscu autorki, jak facet znowu obróci się za laską, zrobiłabym to samo. Ale nie złośliwie, a z uśmiechem na ustach, obróciłabym się za jakimś facetem i powiedziała "cholera, ale on ma seksowny tyłek" ;p

Myślę, że większość waszych rad mogę spokojnie zastosować. Przede wszystkim przed wejściem na targi powiem mu, żeby darował sobie ostentacyjne wpatrywanie w roznegliżowane hostessy - bo mnie to boli. Po drugie dziewczyny które tam będą postaram się olewać. Jeśli usłyszę jakiś beznadziejny komentarz zastosuję się do rady powyżej. Szkoda mi odpuszczać te targi, bo chciałam wziąć parę ulotek i obejrzeć stoisko Hondy. Skupię się na motocyklach. Ubiorę się kobieco, ale z klasą, nie mam zamiaru z tymi laskami rywalizować. I nie będę na nie psioczyć, bo to nie ich wina że mają taką pracę a nie inną.

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:18:36

katja23 i bardzo dobre podejście :) Tylko nie rób mu za bardzo wykładów, bo wiesz, facet to istota prosta. Jak za dużo będziesz gadała, on pomyśli, że marudzisz i tym bardziej będzie wolał się obrócić, niż słuchać zrzędliwej dziewczyny. Niestety tak to działa, nawet u kobiet - choć może nie zdają sobie z tego sprawy :)
Miłego wyjazdu :)

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:25:56

Cytat
datula
ja mojemu w podobnych sytuacjach zawsze przy kumplach mowilam "tak sie na nia gapisz a ona nawet nia ciebie uwagi nie zwrocila". Wtedy jego meska duma zostala urazona, i to przy kumplach. i skonczylo sie gapienie na panienki:)

DOBRY TEKST ! powiem to mojemu jak sie bedzie gapil ale cos mi sie wydaje ze taki wieczor moze sie szybko zakonczyc jego fochem :P

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:26:59

A niech sobie patrzy,przecież nic w tym złego.Mam męża z którym jestem 4 lata po ślubie,i też patrzy jak idzie jakaś d**a,mnie to nie denerwuje tylko się śmiejemy z niej,np.jak ma du..ko na wierzchu

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:31:07

a ty moze zabierz jakies kolezanki i tez dosc pefidnie obserwujcie kolesi i nie wiem ich tyleczki :P
Jsli twoj ma takie prostackie myslenie i komentuje inne dziewczyny w taki sposob przy Tobie, to trzeba zrobic to samo zeby zrozumial

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:37:51

w kieżce dlaczego mezczyźni wolą zołzy jest odpowiedz na Twoje pytanie :) przeczytaj :P

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:41:39

Cytat
jagoda_xd
w kieżce dlaczego mezczyźni wolą zołzy jest odpowiedz na Twoje pytanie :) przeczytaj :P
o masakra, według niektórych ta książka jest chyba lekarstwem na każde zło!
Ta książka jest tak przewidywalna i tak infantylna, że każda choć trochę rozumna kobieta sama domyśla się, o co może w niej chodzić. Poza tym zachowywanie się na siłę jak tytułowa zołza chyba nie jest najlepszym wyjściem z problemów w związku. Dziewczyny, myślcie trochę same :>

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:44:08

ale sie przejmuszesz
niech sie patrzy tyle dla niego
przeciez na smyczy nie jest :D
najlepiej go zamknij w domu i nie wypuszczaj

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:45:35

taka natura faceta, jak sie gapi to znaczy ze z Nim wszystko w porzadku;D gorzej jakby sie nie patrzyl wtedy moglabys pomyslec ze jest cos z nim nie tak:P a na ten zjazd jedz;D baw sie dobrze i zrób tak zeby ON poczul sie zazdrosny, nooo przeciez na takich zjazdach SAMI FACECI:D

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:52:31

ja bym po prostu nie poszla i tyle

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:53:19

Cytat
katja23
Swoją drogą wkurza mnie też to, że faceci są tacy beznadziejni. Jak jest wystawa motocykli to chodzą półnagie hostessy na motocyklach, ale wyobrażcie sobie wystawe biżuterii dla kobiet. Czy łazili by tam półnadzy modele? No właśnie..
A czemu nie? Powinno się tak zacząć robić:D Równouprawnienie!:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kocham dwóch .... !?