Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:53:30

Cytat
moneeex
Jejuu to po co masz sie meczyc psychicznie Musicie tam jechac? albo wiczorem wybierzcie sie do klubu gdzie jest meski striptiz:D ciekawe co on by zrobil w takiej sytuacji

Dokładnie :D

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:54:02

Cytat
datula
ja mojemu w podobnych sytuacjach zawsze przy kumplach mowilam "tak sie na nia gapisz a ona nawet nia ciebie uwagi nie zwrocila". Wtedy jego meska duma zostala urazona, i to przy kumplach. i skonczylo sie gapienie na panienki:)
NO WŁAŚNIE ,DOBRY POMYSŁ,ale nie upokarzaj go za bardzo bo się obrazi.Powiedz mu wcześniej,że jest ci przykro z tego powodu.Pamiętaj,że zazdrość trzeba kontrolować,odrobinka nie zaszkodzi ale łańcucha mu nie zakładaj.W końcu jest z Tobą a tamte... no cóż taką maja pracę.To hostessy a nie dziwki w końcu.

zweryfikowana
Posty: 1.296
Ostrzeżenia: 1/5

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:55:15

zostań w domu spędź wieczór jakoś miło :) Jeżeli tam pojedziesz podejrzewam że będzie tak samo więc chyba lepiej oszczędzić sobie niemiłych odczuć. A jeżeli w domu będziesz się denerwować że on tam jest i gapi sie na te roznegliżowane babki to zwołaj przyjaciółki, usiądźcie przy winku, wyżal się i będzie ok - czasami pomaga :)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:55:18

Cytat
male_p
Cytat
kasiurek
faceci to wzrokowcy, zawsze będą patrzeć :)

...i dlatego zawsze na takich targach będzie pełno roznegliżowanych kobiet.

Trochę tylko nie rozumiem, po co tam jedziesz - dla motocykli, czy w roli "przywieszki" do faceta? Bo jeśli pooglądać maszyny, to czemu zwracasz uwagę na laski, zamiast na motocykle? A jeśli dla towarzystwa, to sama wiesz, na co się piszesz i nie powinnaś narzekać.

Na te laski nie da się nie zwrócić uwagi.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:55:40

Masz fajne ciało:)? To zrób facetowi niespodziankę, kup sobie obcisły strój i wyskocz w nim i reklamuj maszyny razem z innymi panienkami hehe;D Twój facet albo będzie zazdrosny(mój by był) albo będzie się napalał na Ciebie nie na inne:D

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:56:04

no gdybys ubrała sie podobnie to raczej dziwnie bys wygladała:)ale mozesz tez zalozyc np krotkie spodenki czy bardziej sie umalowac.to musi byc okropne uczucie,ale coz taki urok targow motocyklowych.kiedys bylam w Gdyni na pokazie formuł czy cos takiego z moim facetem jego kolegami itp,wiedzialam ze beda jakies laski,ale tez bylam, fajnie ubrana i coniektorzy robili mi foty,on to widzial i tez sie wkurzał(albo mu to schlebiało hehe)sama dorabilam jako hostessa i to znowu moj sie wkurzal ze bedenieco bardziej odkrta i ktos sobie popatrzy

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:56:09

Cytat
katja23
Cytat
datula
ja mojemu w podobnych sytuacjach zawsze przy kumplach mowilam "tak sie na nia gapisz a ona nawet nia ciebie uwagi nie zwrocila". Wtedy jego meska duma zostala urazona, i to przy kumplach. i skonczylo sie gapienie na panienki:)

no niestety te panny się na każdego patrzą, do każdego uśmiechają kto podejdzie - w końcu za to im płacą! ale się zdenerwowałam już samym pisaniem o tym.. :/

to tym bardziej mozesz zapytac czy naprawde musi podwyzszac sobie samoocene przez panienki ktorym placa za to ze sie do neigo usmiechna, albo cos w tym stylu. Moj brat zawsze mowil ze dla faceta nie ma nic gorszego niz to jak go dziewczyna w taki sposob "poniza" i to przy kumplach:)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:58:30

Cytat
katja23
Czy wasza pewność siebie nie spada w otoczeniu pięknych kobiet? Jak mam się zachować? Już sama nie wiem..

nie , nie spada.
Myślę, że naprawdę mogłabyś wyluzować, bo patrzenia mu nie zabronisz. A że on się zachowuje tak przy tobie głupio to nie komentuje, takiego sobie wybrałaś faceta nie bez powodu:)
A już najgorsze co możesz zrobić, to ubrać się jeszcze "lepiej " niż one, zrobić jeszcze "lepszy " makijaż i rywalizować z nimi tam, matkobosko
po co w ogole jezdzisz z tymi wszystkim facetami jako jedyna dziewczyna na te targi?

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 18:58:49

jejuuu, tam bedzie masa facetow z fajnymi maszynami, wiec sie za nimi bezczelnie ogladaj i komentuj jacy to oni mescy ;) zrob mu na zlosc ;D

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 19:00:46

Te panie są od tego, żeby uwodzić i czarować. Nie ma co ukrywać, ale tam gdzie cycki i dupa leci też spora kasa. I dlatego na takich targach więcej samczego grona. Jeśli znów ma Cię to tak irytować to nie idź i tyle. Zrób sobie babski wieczór jak inne dziewczyny polecają. Albo jak bardzo chcesz jechać ubierz się tak, żeby czuć się super sexy i Twoj facet będzie puszyć się z dumy, że ty jego jesteś :)

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 19:01:08

Ja jeżdżę razem z moim K. na zloty bmw z naszym klubem. Sranie mnie czasem cisnęło za przeproszeniem jak widziałam te panny. Ale mój chłopak ma nieco inny charakter czemu sama się dziwię, on był bardziej podniecony autami niż dziewczynami. Zresztą on ma troszke inny gust woli nie pomalowane i skromnie ubrane dziewczyny. Sam wyzywa mnie jak się wymaluje. Zresztą to on więcej naśmiewa się z dziewcząt takich właśnie i komentuje, że żałosne są bardziej na nie jedzie niż ja.. Ja na takie wyjazdy jeśli to daleka trasa ubieram się wygodnie i czasem na sportowo, mamy swoje koszulki z nadrukami i naszymi imionami i pseudo więc i tak bluzki nie założę sexownej do tego jesli jest lato to ktrótkie jeansowe spodenki i sandałki, a jesli jest chłodniej to jeansy i baletki

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 19:03:26

Mój znajomy stwierdził, że nie ma nic gorszego niż hostessy na targach motocyklowych/motoryzacyjnych. Mówił to z pozycji faceta, który jeździ tam bo faktycznie interesują go motocykle, sam jeździ i często gęsto laski zachowują się tam nachalnie i idiotycznie, tak że odechciewa się oglądać...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-29 17:10 przez Electrophile.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 19:03:58

niestety te hostessy powodują, że przemysł motocyklowy jednoznacznie kojarzy się z obnażonymi laskami i spoconymi, obleśnymi facetami, którzy się na te laski gapią, jakby w życiu mięsa nie widzieli.
whatever.
weź się tym nie przejmuj zupełnie - powiedz mu tylko, że nie chcesz słyszeć żadnych komentarzy. możesz mu też pocisnąć i zapytać czy podniecił się tym uśmiechem za 6,50 zł za godzinę.
ale generalnie zlej to zupełnie i ciesz się maszynami - czyli celem podróży.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 19:04:08

Nic do wyświetlenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 15:01 przez fajneubrania.

facet oglądający się za innymi..

12 lut 2012 - 19:04:38

a mi sie wydaje ,ze z jednej strony chcialabys spedzic czas z kolezankami wtedy ale z 2 str pewnie chcesz w jakis sposob kontrolowac swojego chlopca:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kiepsko!!