Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->
niezweryfikowana
Posty: 431
Ostrzeżenia: 1/5

facet oglądający się za innymi..

13 lut 2012 - 23:57:41

Coś na rozweselenie ;)



facet oglądający się za innymi..

14 lut 2012 - 00:07:18

nigdy nie trac pewnosci siebie
wiem ze to ciezkie w takiej sytuacji, ale nie musisz nic robic
idz tam i badz usmiechnieta, usmiechaj sie do facetow, do tych kobiet
facet zacznie zwracac na Ciebie uwage a nie na nie
jesli twoj s. robi to dosc oscentacyjnie, to odejdz od niego, zostaw go i idz ogladaj sama- > tylko usmiechnieta


pokaz ze jestes szczesliwa i nie wygra z toba zadna lafira :)

tylko pamietaj, nigdy mu nie wygaduj tego, nie pokazuj ze tracisz pewnosc siebie bo stracisz w jego oczach
taka jaka sie czujesz taka cie widzi twoj facet :)

facet oglądający się za innymi..

14 lut 2012 - 10:15:28

Cytat
skasna
katja23 i bardzo dobre podejście :) Tylko nie rób mu za bardzo wykładów, bo wiesz, facet to istota prosta. Jak za dużo będziesz gadała, on pomyśli, że marudzisz i tym bardziej będzie wolał się obrócić, niż słuchać zrzędliwej dziewczyny. Niestety tak to działa, nawet u kobiet - choć może nie zdają sobie z tego sprawy :)
Miłego wyjazdu :)

Masz rację! Wspomnę tylko na początku, że rozumiem że jest facetem i nie daruje sobie spojrzenia na fajne pośladki. Chciałabym tylko, żeby nie robił tego tak ostentacyjnie jak w zeszłym roku, ponieważ sprawia mi to przykrość. Tyle!


Cytat
tineth
Cytat
katja23
Swoją drogą wkurza mnie też to, że faceci są tacy beznadziejni. Jak jest wystawa motocykli to chodzą półnagie hostessy na motocyklach, ale wyobrażcie sobie wystawe biżuterii dla kobiet. Czy łazili by tam półnadzy modele? No właśnie..
A czemu nie? Powinno się tak zacząć robić:D Równouprawnienie!:)

Haha :D:D i myślisz, że widząc fajnego modela w obcisłych gatkach kobiety idąc ze swoimi partnerami obracałyby się za nim? Wątpię! :) Nie jesteśmy tak beznadziejnie (nie)stety! :)

Cytat
lena-222
nigdy nie trac pewnosci siebie
wiem ze to ciezkie w takiej sytuacji, ale nie musisz nic robic
idz tam i badz usmiechnieta, usmiechaj sie do facetow, do tych kobiet
facet zacznie zwracac na Ciebie uwage a nie na nie
jesli twoj s. robi to dosc oscentacyjnie, to odejdz od niego, zostaw go i idz ogladaj sama- > tylko usmiechnieta


pokaz ze jestes szczesliwa i nie wygra z toba zadna lafira :)

tylko pamietaj, nigdy mu nie wygaduj tego, nie pokazuj ze tracisz pewnosc siebie bo stracisz w jego oczach
taka jaka sie czujesz taka cie widzi twoj facet :)

Świetna rada! A ostatnie zdanie najmądrzejsze!! Podobno faceci są prości w obsłudze. W tym aspekcie są prości, szkoda tylko że tak irytujące jest to gdy Twoja druga połowa prawie łamie kark obracając się na widok (przyznaję) fajnej pupki.

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:11:46

też mni to wkurza....
mój też się gapi.... zwłaszcza na blondynki...... :/

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:13:03

Cytat
kasiurek
faceci to wzrokowcy, zawsze będą patrzeć :)

g** prawda.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:15:58

A on taki śliczniusi że bedzie narzekał na Ciebie? Niech na siebie spojrzy i porowna do innych facetow cyz mu czasem czegos w wygladzie nie brakuje;) Ja bym mu dala do zrozumienia.

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:17:17

NIE PRZEJMUJ SIĘ, SAMA bym sie pewnie gapila skoro wygladaja jak prostytutki :))

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:18:21

Też się odpicuj :]

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:19:07

Moja rada?

oglądaj się za facetami, jak to Twój przyuważy to sam się pohamuję :)
Daj się na tym łapać, aż się zdziwisz jak szybko mu przejdzie :D

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:19:20

Facet oglądający się za ładnymi kobietami to facet zdrowy.

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:22:54

Popieram, oglądaj się za przystojnymi facetami ;)

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:23:03

Cytat
kasiurek
faceci to wzrokowcy, zawsze będą patrzeć :)

prawda-popieram :)
Tak jest bylo i bedzie :)

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:25:14

Przynajmniej ja tak robiłam. Potem miałam pretensje jak szłam dalej niż pół metra od niego i wiecznie szybciutko za ręke mnie łapał (po tym jak przestawałam grzebać np w torebce) jak tylko inny facet przechodził.

Może to okrutnie zabrzmi, ale najlepiej dać im posmakować tego czym sami nas karmią. Szybko sie strują i im się odechce :D

facet oglądający się za innymi..

12 mar 2012 - 13:28:33

czyli z twoim facetem wszystko ok ,gorzej jakby sie na nie nie patrzył ,kobieto wyluzuj ,wiem ze to moze nie jest mile jak facet gapi sie na inna przy tobie ,ale to twoj facet ,chyba moze sobie jeszcze popatrzec na inne ,jezeli nie chcesz jechac to zostan ,idz na impreze a facet niech jedzie sam,ale wtedy twoja głowa by była pełna zlych myśli heheh

facet oglądający się za innymi..

14 mar 2012 - 22:42:06

a ja nie rozumiem o co tyle krzyku... taka już natura, że rozglądamy się za pięknymi osobnikami płci przeciwnej, jakbyś miała wokół siebie 30 półnagich umięśnionych i wysokich mężczyzn też byś sie na nich gapiła... samo oglądanie się za dziewczynami to nic zlego... niepokojące mogłoby być dopiero gdyby on zaczął je zagadywać przy Tobie... a tak... jak Cie te targi interesują to jedz i nie martw sie, a jak nie to zostań w domu, przynajmniej nie będziesz musiała tego ogladac...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet- nie chce go;/