Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 20:48:22

Przeszkadzają Wam koleżanki Waszego faceta? Wiadomo jeśli to tylko koleżanka to jak dla mnie wszystko w porządku. Ale jeśli np koleżanka chce się coraz bardziej zaprzyjaźniać, to gdzie jest granica Waszym zdaniem? albo jeśli dziewczyna jest świeżo po rozstaniu i facet chce byc dobrym kumplem i ja pocieszać?

Ja tak mam w tym momencie.. mój facet jest w innym mieście i poszedł do naszej wspólnej znajomej, którą zostawił facet. Wiadomo, alkohol itd i tak zaczęłam się zastanawiać nad tym wszystkim, same rozumiecie, trochę mnie to w sercu kłuje. Facetowi ufam, to pewniak, ale nie chce zeby z kolei ona się do niego przystawiała po alkoholu. No w każdym razie każda z Was na pewno ma swoje przeżycia - wypowiadajcie się! By się za dużo nie zastanawiać, chętnie poczytam, co Wy myślicie o koleżankach Waszych facetów.

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 20:52:05

Nie pomogę Ci bo nie mam tego typu problemów na szczęscie:) Mamy tylko wspólne znajome kobiety, nie ma takiej która byłaby tylko jego koleżanką. Przez lata skutecznie wyeliminowałam takie ,,zagrożenia":)))

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 20:53:19

Jeśli są to dziewczyny które ja znam i lubie to jest ok. Ale jak widze że pisze do niego jakaś dziewczyna o której nic nie wiem to mam ochotę jej oczy wydrapać xD ufam mu ale jestem okropnie zazdrosna ;p

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 20:56:28

Cytat
alpina
Nie pomogę Ci bo nie mam tego typu problemów na szczęscie:) Mamy tylko wspólne znajome kobiety, nie ma takiej która byłaby tylko jego koleżanką. Przez lata skutecznie wyeliminowałam takie ,,zagrożenia":)))

Możemy sobie podać ręce;)

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 20:57:07

cóż, nie mam doświadczenia w tych sprawach, ale mój facet ma sporo koleżanek, szczególnie z pracy i... jakoś sobie głowy nie zawracam domysłam ;) co ma być to będzie ;)

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 20:57:14

też mam z tym problem, w zasadzie udaje, że go nie mam, bo nie chce kontrolować, ani sprawdzać ani ograniczać mojego TŻ, chociaż nie powiem lekko mnie to irytuje, owszem on i tak zawsze mi mowi, kiedy któras do niego napisała, albo on, etc. jednak, wiadomo że troszke zazdrosna jestem. No ale ja również mam dobrych kolegów a nawet przyjaciół płci męskiej, więc to działa w obie strony :)

Póki co, nie przejmuj się skoro jest "pewniakiem", ale przezorny zawsze ubezpieczony :)

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 20:57:18

Ooo, no ja też jestem zazdrosna. Ja znam tą dziewczynę nawet dosyć. On znał ja pierwszy a potem ja się jakoś z nią zakumplowałam i teraz on chce mi jakby udowodnić, że to bardziej jego znajoma, zna ją lepiej itd. No o obce też jestem jakoś zazdrosna, że raczej wolę wiedziec kto jest kto ; D

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 21:01:00

Cytat
cochizze
Ooo, no ja też jestem zazdrosna. Ja znam tą dziewczynę nawet dosyć. On znał ja pierwszy a potem ja się jakoś z nią zakumplowałam i teraz on chce mi jakby udowodnić, że to bardziej jego znajoma, zna ją lepiej itd. No o obce też jestem jakoś zazdrosna, że raczej wolę wiedziec kto jest kto ; D



Najlepsza metoda to przeciagnąć ,,wroga" na swoją strone:) Zrób tak,żeby ona Tobie chciała się wyżalać a nie jemu:)

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 21:02:02

Mój były miał takie koleżanki,i miał ich 4.Takie co ciągle do niego dzwoniły,pisały smsy,ciągle coś od niego chciały.Wyciągały go na imprezy,przesiadywały u niego w domu za często,musiał gnać do nich na zawołanie jak czegos potrzebowały i teraz już dzieki tym wspaniałym koleżankom już nie jestesmy razem.


Oczywisice duoz zalezy od faceta,ale takie kolezanki potrafia zalezc za skóre tez.

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 21:02:15

Moim zdaniem nie powinnaś sie zbytnio martwić. Skoro mu ufasz to masz ku temu powody i zapewne on o tym wie,dlatego nie powinien zrobić nic co mogłoby zaszkodzić Waszemu związkowi. Przecież nie chciałby Cię stracić.

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 21:02:33

Wczoraj koleżanka mojego mężczyzny zadzwoniła do niego z prośbą, a zarazem pytaniem czy nie poszedł by z nią do ginekologa (do gabinetu), gdyż sama się boi, lub wydzwania do niego o godzinie 01:30 w nocy, kiedy już oboje śpimy :D - uważam, że coś takiego to już przegięcie, najgorsze jest to, że nawet lubię tą dziewczynę...

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 21:02:50

O, dobry pomysł. Ona mi się tam kilka razy wyżaliła, ale jemu też z tego co wiem, więc na razie jest 'po równo' xD

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 21:04:39

Wiesz, takie ,,problemy" trzeba załatwiać dyplomatycznie:)

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 21:06:15

Ogólnie nie mam nic przeciwko, ale była taka, że aż mnie nosiło! Kiedyś zadzwoniła do mojego, który akurat w toalecie był, więc odebrałam.
Ona do mie- Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, że będę dzwonić do T.
Ja- wkurzona myślę co by tu powiedzieć. W końcu- ależ oczywiście, że nie- my nie mamy przed sobą tajemnic, więc jak ktoś dzwoni to dajemy na głośnomówiący!:)
Od tamtego czasu dziwna cisza:):)

Wasi faceci i inne dziewczyny

08 lut 2012 - 21:06:31

Cytat
alpina
Nie pomogę Ci bo nie mam tego typu problemów na szczęscie:) Mamy tylko wspólne znajome kobiety, nie ma takiej która byłaby tylko jego koleżanką. Przez lata skutecznie wyeliminowałam takie ,,zagrożenia":)))

Ja Również:-) Uffff..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błagam pomóżcie:( Przyjaciel..