Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:41:08

Dobry wieczór dziewczyny. Chcę wam opowiedzieć moją historię, ponieważ nie wiem co mam o tym sądzić. Uprzedzam, że może być długo.
Chodzę do liceum. Francuskiego uczy mnie facet. Dosyć młody, ok. 30. Ma zonę i dziecko przez wpadkę. Dziewczyny za nim szaleją. Gra na gitarze, ma zespół. Wręcz ideal. Jestem jedyna dziewczyna, ktora sie w nim nie buja. Jednak on czasami, nie wiem, jest strasznie dla mnie mily, moge powiedziec ze mnie podrywa. Smiac mi sie chce, z tego co pisze. Podchodzi do mnie na lekcji i sie pyta: jak sie czujesz? co tam slychac niunka? Prawi mi komplementy. Czesto sie zdarza tak, ze jak ostatnia wychodze z klasy i on mowi: poczekaj, co ty taka dziwna ostatnio? Cos sie stalo? A ja mowie ze nic. A on: widze ze cos sie dzieje, martwie sie. W tym momencie mnie zatyka i odchodze. Ostanio: wiesz, jestes bardzo madra, inteligentna i mila dziewczyna, i masz swietny charakter. Albo zaczepia mnie na korytarzu i chyba nie wie jak zagadac, wiec mowi: no i jak tam? spalas dzisiaj? Tydzien temu zadzwonil dzwonek na przerwe, on sprawdzal zeszyty no i akurat mial moj. I on mowi: Maju, ty zostajesz. Chodz tu do mnie. Podchodze i mowie: cos nie tak z rozprawka? A on: nie nic, wszystko ok. A ja: to co mam robic. A on: nic. A ja: mam tak stac? A on: tak, albo jak chcesz to usiadz. No i tak sobie stałam przy nim, ten znowu zagaduje i mowi: ok, to mozesz juz isc. Byla tez taka sytuacja ze mowie ze najchetniej to bym gdzies wyjechala batrdzo daleko. A on: ja tez, to mam nadzieje ze kiedys wyjedziemy gdzies razem. Szczerze mowiac, to nie wiem co o tym myslec. Nie mam ochoty na jego flirty. Staram sie nie wchodzic z nim w gadke, ale on sam prowokuje ;/. Moze po prostu przesadzam. Czy wy spotkalyscie sie kiedys z takim czyms?
Zapomniałam dopisac ze facet, mysli ze jest taki fajny i kazdy go lubi. A ja wlasnie go nie lubie. I nie chce byc taka jak wszyscy. Uwaza sie za niewiadomo kogo. Pff ;|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-06 21:55 przez AniaFa44.

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:44:47

daj sobie spokój.

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:45:10

skąd wiesz że ma żone, i dziecko z "wpadki" :D ? haha. Jakie te uczennice teraz obcykane kto z kim śpi :D

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:46:54

Cytat
Kaja0
skąd wiesz że ma żone, i dziecko z "wpadki" :D ? haha. Jakie te uczennice teraz obcykane kto z kim śpi :D
Haha, nie uwierzysz, ale sam sie do tego przyznał. Opowiedział nam swoja histroie ;D

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:49:06

Hmmm.. Osobiście nie spotkałam się z czymś takim.
Jeśli czujesz, że panujesz nad tą sytuacją to zostaw ten temat tak jak jest. Jednak jeśli czujesz się zagrożona(nawet trochę) to lepiej powiedz rodzicom... Oni powinni coś z tym zrobić.

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:49:39

Rzeczywiście obcykanie pełne :D
Facet Cie zarywa na przygode :D

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:50:01

nauczyciel do uczennicy mówi "niunka" ?:|

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:50:36

W sekunde bym to załatwiła, powiedziałabym że nie mam ochoty na flirty i już. Nie cackaj się

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:51:55

może jesteś przewrażliwiona, może byłaś kiedyś inna i sie zmieniłaś i on sie po prostu zmartwił tym? że może masz jakieś problemy?
A może chce żeby go każda dziewczyna lubiła, a (jak pisałaś jesteś jedyna która się w nim nie podkochuje) od Ciebie nie wyczuwa sympatii ? nie wiem to pierwsze co mi przyszło do głowy. Z tego co napisałaś nie wiele można 'wyczytać' ważna jest też mowa ciała, może dajesz mu sprzeczne sygnały?

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:52:02

nauczyciel do uczennicy mówi "niunka" ?:| nie rob sobie zadnych nadziei , to na bank zludne, on sie czuje fajny :P i tyle;p

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:52:27

Cytat
16kaja16
nauczyciel do uczennicy mówi "niunka" ?:|
Dosyc dziwne. Juz mu mowilam zeby tak do mnie nie mowil, ale ten nie slucha i mysli ze mi tym imponuje . Żenada ;/

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:52:53

Cos jak z dlaczego ja czy trudne sprawy..;/




Cytat

MAsz trudną sprawe
zadajesz sobie pytanie Dlaczego ja
opisujac to w Pamietniki z wakacji
Cytat

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:54:48

Cytat
miska474
W sekunde bym to załatwiła, powiedziałabym że nie mam ochoty na flirty i już. Nie cackaj się

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:55:19

jak można mieć żonę z wpadki :D ?
Dzieco staram się zrozumieć... ale żonę ?
ja zmieniałbym szkołę/grupę cokolwiek... bo nie lubię takiego czegoś :)
ale bardzo dziwnie się zachowuje...

Co ja mam o tym myśleć? ;/

06 lut 2012 - 21:55:46

Haha :D Wiem,że faceci -nauczyciele ogólnie byaja otwarci do uczennic. Miałam kiedyś faceta od niemca, super gośc. GadaĆ można było z nim na każdy temat, nawet "świński" :D :D bywało śmiesznie ^^

Ale nie było mowy o flirtach ;d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dylemat z facetem i własnym ego