Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:48:19

Jestem ze swoim chlopakiem 3,5roku w sierpniu bedzie 4 lata,nie mieszkamy ze soba co prawda.Bardzo go kocham,on tez zapewnia mnie o swoim glebokim uczuciu,a ja pragne legalizacji zwiazku w sensie ze zareczyn,mimo ze trabie o tym pol roku to nic nie daje.Nie tak dawno zapytalam:"chcialbys abym byla Twoja zona?" a on:"chcialbym ale nie na tyle zeby to miec".Czesto sie klocimy,z blachostek robia sie mega klotnie...potem on mowi ze oddala sie od tych krokow,ale czy to ma az taki wplyw na ta decyzje,skoro zyc beze mnie nie moze?I co z tym zrobic?

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:51:24

nic na siłe, bo nie będziesz ich mieć wcale!!!

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:51:49

No skoro macie się tak kłocić z błahych powodów a maja się robi mega klotnie to nie jest dziwne ze sie oddala od tego waznego kroku...

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:52:02

Są sprzeczności w tej wypowiedzi - że jednocześnie żyć bez Ciebie nie może a drugiej strony się oddala.
Nie każdy chce legalizacji związku, jak i nie każdy jest na nią w danej chwili gotowy. Jak będziesz nacisać, to Cię w końcu zostawi.
Spróbuj może postawić sytuację jasno. Ty chcesz zaręczyn, on ma się do tego ustosunkować.

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:52:25

Też bym chciała żeby mój chłopak mi się oświadczył . Mieszkamy razem jesteśmy przeszło 3 lata . Ale nie mówie mu o tym . Nie naciskam bo to tylko pogorszy ...

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:55:26

ja bym nie naciskała, żeby się chłopak nie przestraszył..

zweryfikowana
Posty: 1.700
Ostrzeżenia: 1/5

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:57:13

Polecam książkę "dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" :)

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:58:23

jezu nie rozumie dlaczego wy tak naciskacie na ten pierscionek .... czy to on ma znaczenie czy sam fakt zareczyn....????trzy lata ... no i co z tego? Ja ze swoim jestem piec lat ... a zareczylismy sie dwa miesiace temu. Marzylam o tym bo nasz czas to byl juz wyjatkowo dlugi ale nigdy w zyciu nie wspomnialam ze na to czekam... i z czego jestem dumna najbardziej? z tego ze wiem , ze byl to jego wymysl ,sam tego chcial nie kierowal sie moim naciskiem ani niczyim gadaniem. Zareczyny od serca nie przymuszone .

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 17:58:38

Cytat
dodusia82
nic na siłe, bo nie będziesz ich mieć wcale!!!

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 18:01:29

Chciec to musicie oboje i tyle w temacie.

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 18:03:34

Więc własnie nic na siłę, ja jestem z chłopakiem od 2,5 roku w sierpniu będzie 3 lata. ;) To właśnie mi mój chłopak mówi, że chciałby żebyśmy już byli małżeństwem nie może się tego doczekać mi się jeszcze aż tak nie śpieszy owszem chcę tego, ale myślę też pieniądzach które no będą potrzebne na wesele itp. zaręczyny, fajna sprawa ja coś czuje, że u mnie niedługo nastąpią. ;) Pozdrawiam. I zgadzam się z wypowiedzią jakieś dziewczyny wyżej , nic na siłę poczekaj , nie będziesz się spodziewała kiedy to zrobi nawet, zobaczysz. :) Jednak jeśli będziesz nadawać mu non stop o tym samym to zacznie się zniechęcać bo panowie tak już mają tzn większość. ;)

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 18:04:12

Za to mój chce się oświadczyć a ja uciekam ;))

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 18:05:05

to się oświadcz.

Matko jakie to puste. Zaręczyny to nie legalizacja.
Może zamiast mu truć tyłek, za przeproszeniem, porozmawiałabyś z nim na spokojnie?

Poza tym co to zmieni? Będziesz miała pierścionek na palcu i i tak pewnie ślubu na razie nie będzie.


Ja ze swoim mieszkam 3 lata, 3,5 jesteśmy razem. I jakoś zaręczeni nie jesteśmy. Oboje zgadzamy się co do tego, że kiedyś to nastąpi - zanim skończymy 27 lat mamy plan być małżeństwem. Ale nie sądzę żeby zaręczyny, ślub mogły zdefiniować związek. Ważniejsze są chyba uczucia, a nie karaty.
Ale skoro się kłócicie o głupoty i zamieniacie to w wielkie afery, to chyba nie ma co się spieszyć.

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 18:06:00

pierwsze slyszę, ze zaręczyny to legalizacja związku;) legalizacja związku to ślub...
jak on nie ma ochoty to nie naciskaj na niego, powinien sam do takiej decyzji dorosnąc...

zweryfikowana
Posty: 505
Ostrzeżenia: 1/5

Chce zareczyn-co zrobic by je miec?

30 sty 2012 - 18:06:37

im bardziej będziesz naciskać tym szybciej facet kopnie Cię <moderacja - kultura wypowiedzi>. Facetów nie zmusza się do takich decyzji, najlepiej jak sami do niej dojrzeją, a Ty musisz być cierpliwa.

Tak. Takie drobiazgi, kłótnie mają olbrzymi wpływ na to czy będzie chciał się z Tobą zaręczyć czy nie. Takie rzeczy są tylko demotywujące i sprawiają, że odechciewa się wszystkiego.\\

btw. Ile macie lat, że tak Tobie się spieszy a jemu nie za bardzo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-30 18:37 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem.... zdenerwowałam się!!