Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam swoje zweryfikowane konto na szafie,ale zalozylam specjalnie nowe,nie chce byc kojarzona z tym wątkiem:(
Z moim facetem jesteśmy razem od kilku miesięcy, ostatnio często zdarzały nam się większe i mniejsze nieporozumienia, ale to co się stało wczoraj to chyba już koniec naszego związku... :/
Oboje mieliśmy dzisiaj wolne więc zaplanowaliśmy sobie na wczoraj romantyczny wieczór, byliśmy w kinie na romantycznym filmie i na kolacji we włoskiej restauracji, poszliśmy na romantyczny spacer...
Reszta tego "wieczoru" miała być spędzona w sypialni, no wiecie...
Kiedy weszliśmy do mieszkania on od razu zaczął mnie rozbierać, poszliśmy do sypialni, gra wstępna, wszystko. Nagle on zaproponował, że mnie zwiąże, byłam trochę zdziwiona, ale zgodziłam się bo byłam bardzo podniecona. Trochę niepokojące mogło być to, że miał specjalne mocne sznury, którymi "przykuł" mnie mocno da łóżka jakby przystosowanego pod to (on je niedawno kupił nie wiem gdzie), ale wtedy nie zwróciłam na to uwagi. Kiedy już byłam związana, że nie mogłam się ruszyć on stanął nade mną okrakiem, pytałam się co robi to nie odpowiadał i wtedy się zorientowałam, że... aż głupio mi o tym mówić, że on... na mnie robi kupę! Krzyczałam żeby przestał, szarpałam się, ale to nie pomagało... Potem roztarł mi to po całym ciele łącznie z twarzą, nie mogłam się bronić bo byłam mocno związana, potem jeszcze obsikał mnie całą i puścił mi bąka nad samą twarzą...
W tamtym momencie byłam taka zszokowana i przerażona, że nigdy nie życzę wam czegoś takiego. Potem wyszedł z pokoju i tak mnie zostawił, płakałam i krzyczałam przez pewien czas i w końcu zasnęłam. Chyba dosypał mi wcześniej coś na sen do drinka, musiałam mocno spać bo kiedy się obudziłam nie byłam już związana, widocznie musiał mnie odwiązać kiedy spałam, ale jego nie było i dziś się nie widzieliśmy.
Nie wiem co zrobić... jak z nim rozmawiać po czymś takim
Jestem załamana. Nie wiem co robić

niezweryfikowana
Posty: 1.028
Ostrzeżenia: 1/5

nasraj teraz ty na niego i go zostaw, fuuuuujjjjj, jak mógł?

Fake!
Czytałam to na jakimś portalu możliwe, że ktoś wrzucił z zośki :P

Czytałam dokładnie to samo bodajże w czwartek na wiocha.pl .Ciekawa opowiastka w którą nie bardzo wierzę

Zostaw go i nawet się nie zastanawiaj, on nie jest normalny,skoro tak zrobił.Normalny człowiek nie ma takich fantazji czy jak to w ogóle nazwać? ;/ Jak on w ogóle mógł tak zrobić?

nie zaskoczyłaś nas- niedawno ktoś to już wklejał na forum..

O ja To, że sa różne zboczenia to ja rozumiem, łącznie z sikaniem na siebie itp, ale o takim czymś jeszcze nie słyszałam. Aż mnie zatkało.
Nawet jeśli to z wiochy to i tak mnie zatkało:)))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 17:07 przez moderator.

Fake czy nie ale padłam :D
Jak można na kogoś zrobić kupę ahaha i jeszcze ją rozmazać :P

Masakra Boziu ale ludzie są wstrętni... jakis psychiol!

zweryfikowana
Posty: 349
Ostrzeżenia: 1/5

OOO... nie wiem co powiedzieć.. . ale ja na pewno bym tego tak o nie zostawiła... wiem, ze to dziecinne ale odegraj się na nim jakoś.

dobra prowokacja, gdyby nie takie portale jak wiiocha.pl pewnie bym Ci cos poradzila :P

Aha no to wszystko jasne...A historia gdyby była prawdą no to naprawde kosmos:o

Ja pogadałabym o tym z prawnikiem, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Krzyczałaś i nikt nie słyszał, nie reagował?
Sprawdźcie IP czy to faktycznie jakaś małolata szafiarka ma takie marzenia :))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-29 17:08 przez szasa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zrobić,on jest zajęty !