Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:34:07

Mam juz tego dosyc !!! ale może zaczne od poczatku bo zwariuję ! Jestem z chlopakiem A.od 3 lat,zakochalam sie w nim, bardzo sie o mnie staral i mamy podobne charaktery,on zostawil dla nie dziewczyne z ktora był,jestem jego 1 dziewczyna dla ktorej zrobilby tak naprawde wiele i z ktora jest tak dlugo bez zadnej przerwy.Jak to w zwiazku na pcozatku cudnie ,dalej to juz różnie, jest dosc przystojny ale nie ma za grosz pomyslow na niespodzianki czy na to jak mnie zaskakiwac...owszem kupuje prezenty ,buty ,bizuterie z guessa np i milion innych ale jest to na takiej zasadzie :podoba ci sie? tak? no ok to dostaniesz na to czy na to.Nienawidze tego i nie raz juz mu mowilam o tym.Oczywiscie jak sie w nim zakochalam to o wszystkich innych zapomnialam i mialam taka nadzieje.A teraz o probleie:DOd 1 gimnazjum flirtowalam z przecudowny chlopakiem K.,duzo mowilisy sobie ale nic z tego nie wyszlo,sam mi sie przynal po 3 czy 4 latach ,ze mial za malo odwagi do mnie ! w przeciwnym razie bylisbysmy razem. Dodam ,ze wyglada jak model,cialo ma boskie chociaz moj aktualny tez;p ale ten dla wszystkich bab zawsze byl wredny tylko dla mnie nie,wiec wszyscy mysleli ze bedziey razem,jednak ja rowniez jak go widziala to mnie zatkalo,tak wiec nigdy razem nie bylismy ale zawsze nadawalismy na tych samych falach.Raz jak go zobaczylam w garniturze to wpadlam na slup...;/ masakra;D Od czasu 3 liceum jakos kiedy wszystko sobie wyjasnilismy ,ze za bardzo siebie boimi na zywo a przez internet wszystko ,to stracilismy kontakt on byl z jakas dziewczyna a ja tez mialam kogos.Teraz nie gaday za bardzo on jest wolny a ja z moim A.od 3 lat wiec tymbardziej nic nie pisze bo pewnie wie ze sie nie wchodzi w zwiazek z butami.Tak czy siak minelo tyle lat a on mi sie zaczal snic jakos od roku...:( to co czuje w snach jest nie do opisania... nie jest mi zle z moim ale jestem taka szczesliwa kiedy mi się sni...a zazwyczaj sni mi sie ,ze jedziemy ekipa nad morze i tam sie zblizamy do siebie...:(pomimo tego ile czasu minelo...Dodam ,ze od dziecka mieszkalismy na jednej ulicy,on po smierci swojego ojca jakos w liceum sie przeprowadzil i oczywiscie liceum wybralismy inne... teraz ja mieszkam w innym miescie bo studiuje a on u nas... i tylko tyle mi wiadomo... Nie wiem co robic :(:( Czy to jest moja prawdziwa milosc? nie chce ranic mojego obecnego partnera ale czasami czuje ,ze moje szczescie z nim wygaslo juz a to co czuje w snach to cos cudownego... zawsze bylam z chlopakami w ktorych charakter mi odpowiadal a pozniej dopiero wyglad sie w jakis tam sposob liczyl. Nie wiem czy potrafie zyc bedąc z jednym a o 2 marząc,da sie wogole tak?

wersja w skrocie:D jakies 6,7 lat:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 16:57 przez panterka2510.

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:38:09

taki chaos, że prócz biżuterii z guessa nic nie skumałam, sorry ;-)

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:38:24

kochana jak Ty nie wiesz czy to Twoja prawdziwa miłosć to my mamy wiedzieć?
czy ludzie z forum to wróżki ?:)

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:39:42

Niewiele zrozumiałam.. obecny jest be, bo nie ma pomysłów na prezenty, a jest jeszcze dawna miłość i nie możesz się zdecydować, kto będzie dla Ciebie lepszy? Gorzej jak wpadniesz z deszczu pod rynnę i wrócisz do dawnej miłości i z prezentów całkiem nic nie wyjdzie.. masakra.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 15/5

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:40:53

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 16:49 przez moderator.

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:41:15

Jezus Maria, czyta się to jak pamiętnik 10-latki :| I nie tylko brak interpunkcji, ale nawet zdania poprawnego, masakra. Nie wiem w ogóle o co chodzi, raz piszesz o jednym, zaraz o czymś innym, po prostu nie rozumiem nic...

Wywnioskowałam tyle, że ktoś Ci się śni i pytasz czy go kochasz. Nie wiem, ale dla mnie to lekko dziecinne.

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:42:42

Nie wiem co ci odpowiedzieć. Sprawdza się,że stara miłość nie rdzewieje.
Nie chcesz ranić a ranisz siebie. Trudny wybór.

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:43:22

przepraszam za chaos , ale jestem juz strasznie przerazona tym co sie ze mna dzieje...nie wiem co mam robic,nie chce zranic obecnego partnera ale czy to ma sens ,ze jest sie z kims a marzy sie o 2 osobie?

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 15/5

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:43:27

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 16:51 przez moderator.

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:46:29

Cytat
panterka2510
przepraszam za chaos , ale jestem juz strasznie przerazona tym co sie ze mna dzieje...nie wiem co mam robic,nie chce zranic obecnego partnera ale czy to ma sens ,ze jest sie z kims a marzy sie o 2 osobie?


Yyy, pamiętasz co pisałaś przed chwilą w wątku o wchodzeniu 2 razy do tej samej rzeki? Cytuję "nie !!!:D nigdy nei rob tego bledu bo sama sie przekonasz ,ze to byl zly pomysl...". To jaki sens mają te pytania, skoro sama sobie już odpowiedziałaś?

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:47:19

Cytat
madziutex
Jezus Maria, czyta się to jak pamiętnik 10-latki :| I nie tylko brak interpunkcji, ale nawet zdania poprawnego, masakra. Nie wiem w ogóle o co chodzi, raz piszesz o jednym, zaraz o czymś innym, po prostu nie rozumiem nic...

Wywnioskowałam tyle, że ktoś Ci się śni i pytasz czy go kochasz. Nie wiem, ale dla mnie to lekko dziecinne.

podpisuje się
+ piszesz jak byś się naćpała z takim rozgorączkowaniem...
ale z tego co zrozumiałam to odpowiem Ci tak:
to nie jest poważne podejście do sprawy...

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:47:32

Chaos. I dziecinada. No tak, to takie straszne, że Twój obecny facet nie robi Ci niespodzianek, tylko kupuje rzeczy, jakie lubisz. Ja na Twoim miejscu bym się zabiła. Jak któraś wyżej napisała- nie jesteśmy wróżkami i nie powiemy Ci, czy to ten jedyny. Sama musisz to wiedzieć.

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:47:37

tak tylko ,ze ja nie bylam z tym chlopakiem ... nie bylismy na to gotowi chyba.
nie chodzi o prezenty, i takie rzeczy chodzi o to zeby sie cos dzialo,nie nawidze rutyny w jaka mnie wciagnal...film na polsacie ,cieple kapcie i mieszkanie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 16:48 przez panterka2510.

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:48:21

na jawie bądz z tym 1
a we śnie z tym 2

Od lat myślę tylko o jednym...

25 sty 2012 - 16:48:42

Nie obraź się, ale masz chyba z lekka płytkie myślenie. O twoim facecie wiemy tylko że nie robi ci niespodzianek, ma fajne ciało i kupuje ci prezenty, o tym drugim że ma fajne ciało. A gdzie jakaś wzmianka o charakterze? O tym jak cie traktuje? To chyba ten facet powinien się zastanowić czy być z tobą. Mówisz, że zrobiłby dla ciebie wiele, a ty dla niego? Nikt tu ci nie powie kogo masz wybrać...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

facet..