Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:14:44

Hey. Mam taki problem, że...miałam kiedyś chłopaka, daaawno temu, szczeniacka "miłość" . Mieliśmy po 13/14 lat?;D
Nic wielkiego, rozeszło się. Długo później on miał dziewczynę, od 2 lat nie są razem. Nikogo po niej nie miał. Nie interesuje się nią. Fakt, że nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu. Ostatnio napisał do mnie... wszystko ok, cudownie. Rozumiemy się jakbyśmy się znali na wylot! Rozmawialiśmy sporo..do wczoraj. W piątek byliśmy na spacerze, fajnie było :) Zapytałam go później wieczorem wprost, na jakim etapie mamy być, koleżeństwo, przyjaźń (?) powiedział, żebym żyła swoim życiem, a później czas pokaże co będzie dalej... Na następny dzień o czymś rozmawialiśmy i mówię do niego, że " przecież mnie nawet nie znasz, chcesz to zmienić?" a on odpowiedział, że gdyby tak nie było to by nie pisał ze mną. Powiedział, że z nikim innym nie pisze itd. Mieliśmy iść wczoraj na spacer, rano mieliśmy się zgadać o której i nie napisał. Czekałam cały dzień, dopiero po 1 w nocy zostawił mi wiadomość, że nie było go u nas w mieście. Nawiązywałam, żeby spotkać się dzisiaj. Znowu go nie było i nie ma. Nie wiem kompletnie o co chodzi... Znowu mam czekać do 1 w nocy? Nie mówcie mi, że mam napisać... Na GG go nie ma, na Fb wchodzi i wychodzi, nie odpisał, być może to jego brat. A telefon ma w naprawie ;/

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:17:20

Ej! spokojnie! juz go spłoszyłas ;]
Faceci nie lubią na dzien dobry pytań "na czym stoję? jestesmy parą?" ... Ty już uznałąs że jesteście, on sobie pomyślał "o , już jest moja, koniec zabawy w zdobywanie .. eeetam, nudno!" ... odezwie się jeśli przestaniesz Ty zabiegac o spotkanie, wyrzuc ze swojego słownika słowo "KIEDY?" i najlepiej jak nie bedziesz mu odpisywac odrazu tylko po jakims czasie, a jak odpiszesz mu dopiero na drugi dzien na smsa to moze nawet sie zakocha :7 ... jeny... masakra co? Zajmij sie sobą to on zacznie Ciebie szukać..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 20:20 przez trzpiootka.

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:20:23

Nie naskakuj na niego, odpuść i wyluzuj trochę, wystraszysz zaraz chłopaka i tak to się skończy.

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:21:39

i tak jest jak baba się rzuca na faceta. Po ptokach kochanie. Możesz sie pożegnać :) równie dobrze mogłaś zapytać kiedy data ślubu i czy już kupił pierścionek. Wystraszyłaś faceta i tyle.

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:21:39

nie pisać w ogóle, czekać aż sam się odezwie.

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:23:32

Dokładnie, facet spłoszony :)

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:35:10

W tak krotkim czasie poznalas jego zycie od momentu jak sie z Toba rozstal do teraz i uwierzylas w to co powiedzial,juz chcialas byc z nim-w tak krotkim czasie pytanie na jakim etapie ma byc Wasza znajomosc i tak naprawde nic o nim dalej nie wiesz...tak powazny facet sie nie zachowuje mysle ze zachowujecie sie jak dzieci a chlopak sobie pogrywa.
Jeszcze jedno DZISIAJ TE WATKI SA JAKIES DZIWNE-tak jakby pisala je jedna i ta sama reka...no moge sie oczywiscie mylic ale poziom ten sam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 20:39 przez CzerwoneUsta.

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:40:33

i po co sie go pytasz na jakim etapie jestescie ??????????????????
teraz to juz nie jestescie na zadnym etapie.....

tyle w temacie

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:46:25

Zapytałam, żeby sprawa była jasna. Doskonale wie, że nienawidzę jak ktoś się mną bawi, albo odzywa się jak coś potrzebuje... Poprostu logiczne pytanie, kolegujemy się czy ma w planach ułożyć to na nowo. Stwierdził później, że to drugie...

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:50:01

Haha spokojnie. Odezwał się niedawno a Ty już go terroryzujesz spotkaniami. Wyluzuj !!

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:53:14

a teraz ile macie lat? 16?

O co mu może chodzić..???

23 sty 2012 - 20:58:39

Cytat
choccapic
a teraz ile macie lat? 16?

nie ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niepewna siebie