Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:12:24

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-31 12:24 przez enia_94.

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:15:13

ciężka sprawa. daj mu trochę czasu. może mu się nie spodobałaś mimo wspólnych tematów.
od piątku zresztą to nie koniec świata.

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:15:42

Hmm, jak się nie odzywa to chyba nie jest zainteresowany...gdyby był pod wrażeniem po Waszym spotkaniu to nie mógłby wytrzymać i pisałby od razu...ale nie koniecznie musi być tak jak mówię :)

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:15:55

Może nie ma czasu? Albo nie chciał Ci mówić wprost,ale wg.niego między Wami nie zaiskrzyło,no nie wiem.. Ja w sobotę wieczorem spotkałam się z takim chłopakiem z internetu i w niedzielę rano już miałam wiadomość,ale powiem Ci,że z niecierpliwością czekałam i w nocy nie mogłam spać :D

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:19:32

Wiesz, jeżeli od razu nie zaiskrzyło z jego strony to raczej mu się nie narzucaj bo będzie jeszcze gorzej. A że powiedział, że liczy na następne spotkanie, a co Ci miał powiedzieć? Był po prostu delikatny.

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:22:44

Wiesz u mnie przeważnie było tak,że na spotkaniu wszystko super,świetnie a póżniej jednak nie chcieli ze mną nic więcej:/ wyjątkiem był mój teraźniejszy chłopak,ale z nim sprawa też nie była taka prosta...spotkaliśmy się oczywiście było super,na koniec już niby umawiamy się na kolejne spotkanie(ja w międzyczasie jeszcze przeżywam że znów wszystko skończy się na 1 randce),później pisze do mnie,że było fajnie,ale na kolejną randkę umówiliśmy się dopiero po 3 miesiącach :| jesteśmy ze sobą do tej pory prawie 3 lata :D a wtedy tak mnie 'dziwnie'traktował bo myślał ciągle o swojej byłej :)

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:25:21

hmm.. ciężko stwierdzić ,jedyni siedza 3 h i próboja sie z dziewczyna pocalowac itd bo tylko o to im chodzi , a jak widza ze nie dadza rady to odpuszczaja i mówią ze licza na kolejne spotkanie.

jedni sa wstydliwi i nie wiedza co napisac , czy sie umowic itd itd.

Hmm poczekaj , jeszcze z tydzien.
jak sie nie odezwie , to daj sobie spokoj

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:25:26

Bywaja różne typy mężczyzn,kiedyś poznałam faceta po czym spędziliśmy mnóstwo czasu razem. Nie odzywał się do mnie przez ok tydzień, nie ukrywam,że dawałam mu maks 3 dni, jednak tu dostałam małego pstryczka w nos. Nie czekaj na sms od niego i pod żadnym pozorem do niego nie pisz. Podziękowałaś za spotkanie, teraz jego ruch. Jeśli ma klase zadzwoni.
Jeśli nie i idzie na łatwizne to wyświadczył Ci przysługę.

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:25:46

chyba mu sie nie spodobalas;)

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:28:27

Ja tylko kulturalnie napisałam, że było miło i pisać więcej nie zamierzam.
:) A jak nie odpisze to trudno, nawet nie wie co traci :)
Po prostu lubię jasne sytuacje, wolałabym gdyby od razu powiedział, 'nie zaiskrzyło' jak robić dziwne ruchy.

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:29:47

Ja mysle ze Cie olal:/Jesli facetowi naprawde zalezy to sie jak najszybciej kontaktuje zeby podtrzymywac kontakt a pozniej znow sie umowic.

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:30:20

z doświadczenia wiem, nie jest Tobą zainteresowany, sama nie dawno przez to przechodziłam ; )
gdyby mu zależało sam by napisał, że dziękuje za mile spędzony czas, albo odp by na Twój sms

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:32:40

Chyba nie ma ochoty na kolejne spotkanie... Widział Cię przed spotkaniem (mam na mysli zdjęcia)? Może nie spodobałaś mu się wizualnie? Wbrew pozorom to też jest jednak ważne.

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:35:06

Cytat
skazananabluesa
Chyba nie ma ochoty na kolejne spotkanie... Widział Cię przed spotkaniem (mam na mysli zdjęcia)? Może nie spodobałaś mu się wizualnie? Wbrew pozorom to też jest jednak ważne.

Tak, jasne miał moje zdjęcia. Sama w ciemno bym się nie umówiła.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Cisza po pierwszej randce

23 sty 2012 - 20:36:58

Może mu się nie spodobałaś a nie wie jak Ci to powiedzieć i milczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O co mu może chodzić..???