Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

27 minut temu

Ginekolog Rzeszów

29 minut temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:33:39

Na jednym portalu napisał do mnie starszy facet ja mam 18 on 26,czy to dużo waszym zdaniem>?Chce ze mną się spotkać.Ten facet jest cudowny;) Pisze z nim ciągle ma on wiele pasji.Ze zdj widać,że kasy jednak on ma.Wiem,że moi znajomi napewno beda jeszcze mówić że lece na jego kase.
I nie wiem czy się spotkać z Nim>?

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:35:22

Pewnie. Nie jest to jakaś wielka różnica wieku

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:35:36

To kasa jest najwazniejsza? Jest cudowny bo ma kase?
Trochę to brzmi jak materializm ;].

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:35:45

twoje zycie zrobisz co bedziesz chciała

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:36:24

no to chyba Ty powinnas zdecydowac ,czy warto.moim zdniem roznica wieku juz nie jest az tak duza
ze tak zapytam jak ze zdjecia wywnioskowalas,ze ma kase?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:37:08

Może nie warto aż tak bardzo fascynować się taką znajomością
Bo później można się trochę rozczarować
Spotkać się zawsze można ale najlepiej w jakimś miejscu, gdzie jest więcej ludzi Przynajmniej będzie bezpieczniej :)

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:37:40

Że tak powiem,w dupie ich miej :) gdyby był w wieku Twojego ojca mogłabyś się zastanawiać :) to nie aż taka ogromna różnica wieku ;-)

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:40:01

Zamiast rozważać nad tym, co pomyślą znajomi, lepiej zastanów się nad innymi kwestiami związku z 8 lat starszym facetem. Opinia ludzi to najmniejszy problem.

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:40:36

Cytat
Aguch
To kasa jest najwazniejsza? Jest cudowny bo ma kase?
Trochę to brzmi jak materializm ;].
właśnie....po zdjęciach widać ,że kase to on ma...dobre sobie...

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:40:48

spotkaj się z nim. warto spróbować. jeżeli to przerodzi się w jakieś uczucie to nie będzie Cię obchodziło co twoi znajomi mówią :)
a różnica wieku nie jest aż tak duża :)

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:40:54

A co Cię to tak interesuje co znajomi powiedzą.Jak masz ochotę, to się spotkaj i nie zważaj na opinie innych.

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:41:54

ja mam 19 a rodzice nie pozwalają mi sie spotykać z chlopakiem ktory ma 24... mnie sie wydaje ze nie jest to duża różnica.

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:45:19

Cytat
Aguch
To kasa jest najwazniejsza? Jest cudowny bo ma kase?
Trochę to brzmi jak materializm ;].

Nie,źle zrozumiałaś jest cudowny bo ma wiele pasji;) A o kase napewno bedą się patrzeć inny niestety w moim środowisku tak jest że ktoś kto ma kase to musi odrazu na Niego leciec....

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:45:21

pewnie był zagranicą na ogórkach i zrobił sobie fote na parkingu przy jakimś wypasionym samochodzie niemieckiego biznesmena i po tym wywnioskowała, że "kasę to on ma"

Starszy facet

19 sty 2012 - 15:49:04

Cytat
mydlanyeter
no to chyba Ty powinnas zdecydowac ,czy warto.moim zdniem roznica wieku juz nie jest az tak duza
ze tak zapytam jak ze zdjecia wywnioskowalas,ze ma kase?

Widać jak ma w domu,po ubiorze i wogóle.Ale to nie pienadze są przecież najważniejsze.Wiec może i dla mnie się okazać biedny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na ukończenie studiów