Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Musze!

18 sty 2012 - 04:52:41

Czesc Dziewczynki! ;))))
Musze sie Wam pochwalic, po prostu musze! Tak strasznie sie ciesze...!!!!!!!! ;)

Jakies pol roku temu zaczela sie spotykac z facetem moich marzen. Jest cudowny, przystojny, uroczy, slodki, zabawny, szalony, inteligentny, utalentowany, po prostu wspanialy!!! Ma wszystko, czego szukam u mezczyzn. Nic bym w nim nie zmienila. Nadajemy na tych samych falach, wiele nas laczy, czuje ze jest moja bratnia dusza. Pierwszy raz go zobaczylam na duzej imprezie firmowej 2 lata temu, wpadl mi w oko od razu- pierwsze spojrzenie i uklucie w sercu. Pojawila mi sie mysl w glowie- To Ten. serce Nawet udalo nam sie zamienic pare slow. Potem przez caly wieczor i nastepne dni non stop o nim myslalam, nie moglam pozbyc sie mysli o nim, i wcale nawet nie chcialam. :) Moja kumpela z pracy wiedziala o wszystkim i obiecala wybadac sprawe- wybadala. Okazalo sie, ze to jakis wazny manager, bla bla bla. 5 lat starszy, interesujacy sie muzyka, lubiacy ksiazki i czekolade. Majacy narzeczona...
I w tym momencie peklo mi serce! Odpuscilam, nawet nie probowalam nic zrobic. Zapomnialam. I tak sie stalo, ze zmienilam prace, wiec nie mialam mozliwosci go spotkac...
Pewnego dnia w zeszle wakacje robilam zakupy w CH, wychodzilam akurat z H&Mu z dwiema wielkimi siatami (robilam zakupy urodzinowe dla przyjaciolki i rowniez cos dla mnie)..., az tu nagle SUPRISE! Slysze ''o! hej! co ty tu robisz? widze ze zakupy udane''. W pierwszej chwili nie skojarzylam, nawet nie widzialam dokladnie twarzy, ani nic. Ale jak tylko spojrzalam juz dokladnie to mnie olsnilo... Cudowne uczucie- ON! serce Serce oczywiscie walilo jak oszalale, ale bylam opanowana i zamienilismy znow pare slow. Opowiedzialam historie tej samej kumpeli, a ona na to ''to niesamowite..., a wiesz, ze juz nie ma panny? Jest wolny, ale nic nie mowilam, bo myslalam, ze sprawa zamknieta. Rozstali sie 4 miesiace temu...'' Wow! Super! A ona na to ''zapros go na moje urodziny jako osobe towarzyszaca'' :) ''chyba oszalas!... Ale zaprosilam. Zgodzil sie- i od tamtej pory zaczelismy spedzac czas razem, rozmawiac, spotykac sie na kawe, zapraszal do kina... Tak przez pol roku, do dzis. Dzis mielismy ''powazna randke'':) Wyznal mi, ze czuje do mnie cos bardzo wyjatkowego, ze bardzo mu sie podobam...i pocalowal mnie. To bylo takie slodkie i cudowne! Mam ten obrazek wciaz przed oczami! Czuje, ze to poczatek czegos wspanialego! A jak caluje...... masakra:) Strasznie sie ciesze i jestem taka podekscytowana. Ciesze sie jak dziecko i slucham non stop tego

i nie moge ochlonac. A ta piosenke uwielbiam i slucham ja zawsze, kiedy jest mi dobrze:) Czuje, ze to wszystko pieknie sie ulozy... Napisal mi smsa 'jestem szczesciarzem, ze cie poznalem'' i rozne takie:) A to ja jestem szczesciara!! Uwielbiam takie momenty w zyciu, jestem przeszczesliwa !!!!!!!!!!!!!!!

Wierzycie w przeznaczenie ?

Musze!

18 sty 2012 - 05:59:02

Heh to fajnie ze jestes szczesliwa, a ta piosenka...wiesz o czym jest, znasz tekst??czy tylko z melodii Ci sie podoba?? bo ja jak jestem szczęsliwa to słucham zupelnie czegoś innego:P

Musze!

18 sty 2012 - 06:20:44

życzę Ci aby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś,
tylko ta piosenka......hmmm

Musze!

18 sty 2012 - 11:06:58

fajnie, fajnie, ale gust muzyczny to masz nienajlepszy :D

Musze!

18 sty 2012 - 14:59:45

Eeeeeeee tam, gust muzyczny to ja mam zupelnie inny. :) Po prostu z melodii mi sie podoba, tak fajnie plyne jak jej slucham, w fajny nastroj mnie wprawia. Tyle. :)
Jest jeszcze jedna,

lubie wracac do starych kawalkow.
Acha i chcialam dodac, ze muzyka sluchana na kompie, albo w laptopie brzmi inaczej niz na wiezy, czy sluchawkach typu zamkniete. ;)

A jak z tym przeznaczeniem hm? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 15:02 przez czeeekoladkaaaaaaa.

Musze!

18 sty 2012 - 15:04:44

zazdroszcze, ja czuje ze do konca zycia bede sama;] zajebioza

Musze!

18 sty 2012 - 15:06:39

ja tam wierzę .Długo szukałam tego jedynego. Miałam parę związków i wszystkie się skończył a kiedyś wyszłam na spacer z psem byłam u babci parę ulic dalej od mojego mieszkania i tak o to w dresach bez makijażu poznałam męża sąsiada babci. Jak to mówią co ma wisieć nie utonie. I tak już od miesiąca jest moim mężem

Musze!

18 sty 2012 - 15:06:52

cieszę się Twoim szczęściem :] heh

nie no, ale tak poważnie, to miło sie czyta takie miłosne historie ;) niczym harlequin hehe :)

powodzenia i owocnej znajomości życzę :D

Musze!

18 sty 2012 - 15:07:04

Ja wierzę w przeznaczenie :)

I życzę Ci powodzenia :)

Musze!

18 sty 2012 - 15:07:57

Gratuluję, aż mi uśmiech wszedł na usta, fajna energia bije z tego wątku :)))

Musze!

18 sty 2012 - 15:08:49

No to fajnie,powodzenia :)
Co do przeznaczenia-ja wierzyłam,póki po 2,5 roku moje "przeznaczenie" mnie nie zostawiło. Teraz jestem sama i może kiedyś znowu znajdę kogoś "przeznaczonego" dla mnie :D

Musze!

18 sty 2012 - 15:09:34

To gratulacje. Oby wszystko poszło po Twojej myśli. ;)

A przeznaczenie...? Trudno stwierdzić... Ja raz wierze a raz nie ;P

Musze!

18 sty 2012 - 15:14:16

gratuluję i życzę,zebyś zawsze była taka szczęśliwa :)

Musze!

18 sty 2012 - 15:14:39

hmm ,to teks piosenki której słuchasz jak jesteś szczęśliwa z powodu miłości? dziwne troszkę


Medina - You and I

Nic mi nie pozostało do powiedzenia
Nie ma już więcej knucia gierek
To pora, żebym odeszła
W porządku ze mną

Czuję się wyzwolona
Nowy początek to właśnie moje życie
Zmieniam rytm na nocy tryb
Jest ze mną dobrze

Muzyka sprawia że odżywam
Jedyna rzecz która utrzymuje mnie obudzoną jest wiedza
Nie ma tu nikogo, kto by mnie zranił albo pogrążył
I nikt mnie nie skrzywdzi ani nie zrobi ze mnie idiotki

Nie mam więcej czasu żebyś ranił moje uczucia
Udowodniłeś mi już wystarczająco kim jestem, a ja w to uwierzyłam
To koniec nas, żadnych więcej głupich kłamstw
Lepiej mi samej bez ciebie obok
Więc nie będzie już nigdy więcej ciebie i mnie, ciebie i mnie
ciebie i mnie - ciebie i mnie
ciebie i mnie - ciebie i mnie
ciebie i mnie
Nie będzie już nigdy więcej ciebie i mnie, ciebie i mnie
ciebie i mnie - ciebie i mnie
ciebie i mnie - ciebie i mnie
ciebie i mnie

Nie obchodzi mnie co inni ludzie mówią
Wiem że robiłeś ze mnie głupią co dnia
Teraz już mnie to nie rani
W porządku ze mną

A kiedy dzień zmienia się w noc
Jestem w klubie zapominając o tobie i o mnie
I kiedy myślę o tym jak mnie traktowałeś
Udowodniłeś, że mam rację

Muzyka sprawia że odżywam
Jedyna rzecz która utrzymuje mnie obudzoną jest wiedza
Nie ma tu nikogo, kto by mnie zranił albo pogrążył
I nikt mnie nie skrzywdzi ani nie zrobi ze mnie idiotki

Nie mam więcej czasu żebyś ranił moje uczucia
Udowodniłeś mi już wystarczająco kim jestem, a ja w to uwierzyłam
To koniec nas, żadnych więcej głupich kłamstw
Lepiej mi samej bez ciebie obok
Więc nie będzie już nigdy więcej ciebie i mnie, ciebie i mnie
ciebie i mnie - ciebie i mnie
ciebie i mnie - ciebie i mnie
ciebie i mnie
Nie będzie już nigdy więcej ciebie i mnie, ciebie i mnie
ciebie i mnie - ciebie i mnie
ciebie i mnie - ciebie i mnie
ciebie i mnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 15:16 przez mazswojejzony.

Musze!

18 sty 2012 - 15:15:09

Cytat
marta231451231451
zazdroszcze, ja czuje ze do konca zycia bede sama;] zajebioza

Ja tez tak myslalam, bo wszystkie moje poprzednie zwiazki sie rozpadaly po kilku miesiacach, kompletnie nic nie wnosily do mojego zycia.

Cytat
Elena1989
ja tam wierzę .Długo szukałam tego jedynego. Miałam parę związków i wszystkie się skończył a kiedyś wyszłam na spacer z psem byłam u babci parę ulic dalej od mojego mieszkania i tak o to w dresach bez makijażu poznałam męża sąsiada babci. Jak to mówią co ma wisieć nie utonie. I tak już od miesiąca jest moim mężem

Zgadzam sie i gratuluje!! :))) Na kazdego czeka gdzie Ten Jedyny, wierze w to.:) Trzeba tylko byc otwartym i sluchac co mowi serce; )


I ''nie dziekuje'' coby nie zapeszyc hehehe;)
Dzisiaj mam taki swietny humor, ze wszyscy w domu sie pytaja co mi jest. :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieć chłopaka a być samotnym... pomocy