Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:37:45

Hej dziewczyny.
Ostatnio myślałam sobie o żonach ginekologów. Tak wiem , trochę to dziwne ,ale nasunęło mi się czy ja sama chciałabym ,aby w przyszłości mój mąż był ginekologiem.
Moje zdanie jest takie:
Tak-przecież to też jest zawód , ginekolog też jest na świecie potrzebny
Nie-trochę dziwnie bym się czuła kładąc się z nim do łóżka , jedząc z nim obiad itp.

A co Wy o tym sądzicie? Chciałabyście ,aby Wasz mąż był ginekologiem?

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:42:35

Nie chciałabym :) niby to zawód jak każdy inny jednak nie chciałabym by mój mąż grzebał kobietom w ... :)

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:43:37

Przyznam szczerze, że chyba też bym się trochę źle czuła jakby mój mąż codziennie oglądał tyle nagich kobiet :) Wydaje mi się, że miałabym z tym problem

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:44:29

Oj chcieć to bym nie chciała, no ale jakby już się zakochała no to trudno, serce nie sługa :D Ale nie zanosi się jak na razie na to by mój chłopak został ginekologiem haha :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 11:44 przez xsylwiia3.

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:46:00

nie chciałabym

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:47:09

zdecydownanie nie chciałaby miec takiego meża ,przewaznie ludzie ucza sie studiuja w tym kierunku ktory sie interesuja ,a skoro facet uczy sie za ginekologa to najwidoczniej interesuja go gołe myszki ,owszem leczy pomaga ale przy okazji pooglada pomaca itd :) napisałam to z przymruzeniemm oka :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 11:55 przez jonasz71.

zweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:47:29

A może jest tutaj jakaś żona ginekologa i wypowie się? ;D

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:49:43

Cytat
jonasz71
zdecydownanie nie chciałaby miec takiego meża ,przewaznie ludzie ucza sie studiuja w tym kierunku ktory sie interesuja ,a skoro facet uczy sie za ginekologa to najwidoczniej interesuja go gołe myszki ,owszem leczy pomaga ale przy okazji pooglada pomaca itd

Sugerujesz, że jeśli ginekolog to kobieta to też nim zostaje, bo ją to kręci, podnieca i lubi sobie pomacać? Trochę śmieszne.

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:51:35

Cytat
xsylwiia3
Cytat
jonasz71
zdecydownanie nie chciałaby miec takiego meża ,przewaznie ludzie ucza sie studiuja w tym kierunku ktory sie interesuja ,a skoro facet uczy sie za ginekologa to najwidoczniej interesuja go gołe myszki ,owszem leczy pomaga ale przy okazji pooglada pomaca itd

Sugerujesz, że jeśli ginekolog to kobieta to też nim zostaje, bo ją to kręci, podnieca i lubi sobie pomacać? Trochę śmieszne.
no śmieszne bo w tym tonie napisałam, z przymruzeniem oka szkoda ze nie zrozumiałas :)

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:52:19

Cytat
jonasz71
Cytat
xsylwiia3
Cytat
jonasz71
zdecydownanie nie chciałaby miec takiego meża ,przewaznie ludzie ucza sie studiuja w tym kierunku ktory sie interesuja ,a skoro facet uczy sie za ginekologa to najwidoczniej interesuja go gołe myszki ,owszem leczy pomaga ale przy okazji pooglada pomaca itd

Sugerujesz, że jeśli ginekolog to kobieta to też nim zostaje, bo ją to kręci, podnieca i lubi sobie pomacać? Trochę śmieszne.
no śmieszne bo w tym tonie napisałam, z przymruzeniem oka szkoda ze nie zrozumiałas :)

No masz racje, nie zrozumiałam:)

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:53:20

To w takim razie dla facetów pielęgniarki też powinny być nie odpowiednimi kandydatkami, bo przecież oglądają gołych facetów, dotykają ich, zmieniają pampersy i wycierają tyłki. I jak tu potem z taką iść na kawę jak przez 12 godzin pracowała w kupach a do tego wszystkiego naoglądała się tyle penisów, że głowa mała.

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:56:00

Jak już o macaniu piszecie to zauważcie,że przychodzą do niego również "zagrzybione" panie po 60 i nie wiem czy wtedy tak fajnie mu się maca. Przychodzą zarówno młode jak i starsze kobiety.

zweryfikowana
Posty: 368
Ostrzeżenia: 2/5

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:59:34

Cytat
Bummi
Jak już o macaniu piszecie to zauważcie,że przychodzą do niego również "zagrzybione" panie po 60 i nie wiem czy wtedy tak fajnie mu się maca. Przychodzą zarówno młode jak i starsze kobiety.

No właśnie. Ciekawe jaką ma minę jak taka starsza pani siada na ''fotelu'' i rozkłada nóżki :).

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 11:59:46

a dla mnie to nie ma różnicy zawód jak każdy inny, bardziej patrze na człowieka niz na zawod jaki wykonuje

Mąż ginekolog?

22 lis 2011 - 12:00:27

Znam 5 ginekologów. Każdy po rozwodzie. To nie jest tak, że facet ginekolog wybiera sobie przedział wiekowy. Z reguły chodzą tam kobiety, które mają problemy. Zdrowe to raz w roku, kontrolnie. Więc czy to taka przyjemna praca to nie wiem..

Każdy zawód może być dla żony uciążliwy, jeśli nie potrafi się odgraniczyć pracy od domu. Szczególnie jeśli widziałby w swojej żonie ciągłą pacjentkę. Mojego mężczyznę (akurat nie ginekolog) pacjentka wręcz nachodziła wymyślając co krok jakieś dolegliwości, byle by przyjść na wizytę. Ważne jest zaufanie.. Nawet gdyby był ginekologiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy to w porządku?