Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 17:27:16

powiedz zeby ci to racjonalnie wytlumaczyl albo sie przyznał a z drugiej strony on przeciez wiedzial ze ty to zobaczysz w histori rachunku wiec nie wiem o co kaman



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 17:27 przez natalka1012.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 17:36:13

Cytat
ZolZik1987
W chodzeniu na striptiz nie widzę nic złego-jeśli jest to tylko striptiz, ale jeśli Cię okłamuje w tak perfidny sposób, to bym się powarzenie zastanowiła nad przyszłością związku.
to nie tylko klub towarzyski ale tez dom publiczny...

Współczuje ci. Zostaw go jak najszybciej!

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 17:40:06

Cytat
Grapefruitowa

Trochę w banku pracowałam. Na szkoleniu uczulano nas na takie sytuacje. Nie ma możliwości, żeby ktoś jakimś cudem zapłacił jego kartą (chyba że pożyczył ją komuś, sam płacił, bądź zgubił ją i znalazca jakimś cudem odkrył PIN). Przelew owszem może nawet jakiś haker wykonać, anie NIE PŁATNOŚĆ KARTĄ!!!!
Rób z tym co chcesz. Ja bym tak tego nie zostawiła.
A poza tym po piwie raczej się chyba nie opił, żeby nie móc iść na policję? Idzie zgłosić przestępstwo a nie dmuchać w balonik.

Niestety mylisz się - jest taka możliwość, sprawdziłam to kiedyś sama - płaciłam czyjąś kartą, podając PIN, który znałam (za wiedzą i na prośbę właściciela karty) i niestety mało kto sprawdza, czy karta należy do kogoś, kto nią płaci, a jeszcze rzadziej, czy jest w ogóle podpisana. Więc radzę uważać, bo to, co mówią szkolenia, rzadko ma cokolwiek wspólnego z życiem ;)



Cytat
rozczarowanaa89

tylko, że w treści tego przelewu było to WPHU POL_MAX klub Lotos

a stacja chyba nie miałaby w treści "klub: nie?

Mogłoby tak być, gdyby właściciel klubu był jednocześnie dzierżawcą stacji. Wtedy np kupujesz coś na stacji, a faktura, która odbierasz, jest wystawiona przez spółkę/podmiot prawny, który ma w nazwie klub, bo taka jest jej nazwa. Taki przypadek miałam kiedyś w Ełku, gdzie właściciel jakiegoś zakładu budowlanego dzierżawi stację benzynową, i na rachunkach podaje się dane tego zakładu, później stacji, to są też dane do przelewu. czyli jeśli chcesz zapłacić fakturę wystawioną przez stację, musisz podać dane zakładu budowlanego.
Mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłam :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 17:49 przez male_p.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 17:43:53

Cytat
rozczarowanaa89
nie był tam!
mam dowody, był tam zapłacić za dwóch kolegów, bo pracuje z facetami, którzy nie są polakami i zapłacił za nich a oni oddali mu euro, bo mieli tylko taką walutę.

a więc wszystko się wyjaśniło,a do tych, które piszą, ze mam bujną wyobraźnię, to chyba same są niespełna rozwoju i mają po 12 lat!


Kobieto i ty w to wierzysz??
No kurcze miał 2 dni na wymyślenie ściemy i wymyślił taką płytką? Mógł się bardziej postarać. Widocznie ciebie traktuje równie płytko skoro był pewny że w to uwierzysz. Żal mi ciebie.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 17:44:59

Cytat
rozczarowanaa89
nie był tam!
mam dowody, był tam zapłacić za dwóch kolegów, bo pracuje z facetami, którzy nie są polakami i zapłacił za nich a oni oddali mu euro, bo mieli tylko taką walutę.

a więc wszystko się wyjaśniło,a do tych, które piszą, ze mam bujną wyobraźnię, to chyba same są niespełna rozwoju i mają po 12 lat!

dziewczyno czy ty widzisz co ty piszesz? Jakie masz dowody? przyniósł ci pokazac te euro? I dlaczego teraz ci to powiedzial a nie zaraz?

MIŁOŚĆ JEDNAK OŚLEPIA

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 18:18:09

Może nie chciał się przyznać, żeby dziewczyna nie zrobiła mu zaraz awantury, bo zaraz by pomyślała, że on był z nimi, zaraz zaczęłaby się dopytywać a faceci nie lubią się tłumaczyć (pewnie uznał że nie ma czego tłumaczyć- to tylko facet!) a zwłaszcza nie lubią awantur i zrzędzenia więc ukrywają pewne fakty co nie znaczy, że od razu ją zdradził i ma go zostawić! Przyznacie chyba, że kobiety to straszne zrzędy i nie dają sobie niczego wytłumaczyć!

Ciekawe czy same byłybyście takie cwane na jej miejscu bo ja bym nie uwierzyła, że mój facet był w takim klubie a tym bardziej że korzystał z usług prostytutek, więc uwierzyłabym w wersję, że zapłacił za kolegów (nie powiedziałby mi tego bo wie jakbym zareagowała). Wkurzyłabym się nawet za to, że zadał się z takimi idiotami!

Ale ja nie znam tego faceta więc nie chcę go bronić. Wy też go nie znacie a doradzacie ZOSTAW GO bo dla was to łatwe, bo to nie jest wasz facet! Ja bym w takiej sytuacji drążyła temat do tej pory aż bym miała 100% pewność, że tam nie był (albo był)!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 18:24 przez iloveshopping89.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 18:22:21

Otóz to zgadzam sie z koleżanką wyżej. "faceci nie lubią się tłumaczyć (pewnie uznał że nie ma czego tłumaczyć- to tylko facet!)" - o tym rowniez sama sie przekonalam. A na miejscu autorki wątku chyba też bym uwierzyla, nie warto skreslac wszystkiego przez jakies nieporozumienie, jednak musialabym miec 100% pewnosci

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 18:53:39

Dobrze, ale niech przedstawi jakieś dowody na poparcie swoich słów! Bo z tego co napisała, to ma tylko jego słowo. Codziennie inne, ale autorka w każdą z tych wersji wierzyła. Więc po prostu jest naiwna i koleś za taką ją ma - proste.

A ta, co napisała, że nie wierzyłaby, że jej chłopak mógł korzystać z usług prostytutek i jeszcze by zwyzywała jego kolegów przebiła wszystko - no to super, gratuluję. KAŻDY może zdradzić, KAŻDY może zrobić jakąś głupotę - nieważne czy to chłopak czy narzeczony, czy mąż po 25latach małżeństwa. Ale Ty wierz, że trafiłaś na bóstwo w ludzkim wcieleniu. Nie twierdzę, że na pewno coś takiego kiedyś zrobi, ale, że mógłby, bo jest tylko człowiekiem.

A na miejscu tamtego faceta wysiliłabym się na lepszą wymówkę, bo widać, że pomysłowością nie grzeszy. Tak jak pisałam - w agencji na pewno by im przyjęli euro.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 19:45:46

madziutex nie twierdzę, że trafiłam na bóstwo! W którym zdaniu tak napisałam?? Powiedziałam tylko że mój facet nie poszedłby do agencji towarzyskiej uprawiać sex z prostytutką. Nie twierdzę, że nie mógłby mnie zdradzić, (bo każdy może- masz rację) ale nie z prostytutką i nie muszę się nikomu tłumaczyć skąd mam taką pewność!

A gdyby miał takich kolegów, którzy chodzą do agencji towarzyskich i którym jeszcze musi pożyczać nasze pieniądze na prostytutki to sory ale ja bym nie była tym zachwycona... To chyba nie jest dziwne, że nie chciałabym żeby miał takich kolegów...

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 19:48:13

dałabym po mordzie i sio!

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:02:16

Wiesz, musztarda po obiedzie i gdyby miał honor to by się przyznał. Jest to chyba taki typ, który, nawet przy argumentowaniu jego winy, nie uderzy się w pierś i nie powie "tak, masz rację, przyłapałaś mnie". Wiesz co jest w tym najgorsze? Że raczej każdy by się w końcu przyznał tłumacząc sie jakoby "porzuconym kumplem w depresji", a Twój co robi? Przy ewidentnych dowodach robi z Ciebie idiotkę. Mo.że to nie był tylko striptiz skoro uparcie stoi przy swoim .. No bo też ile można siedzieć i patrzeć na gołe dupy i cycki Oo

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:04:50

Cytat
rozczarowanaa89
Cytat
matra
Cytat
rozczarowanaa89
no właśnie, on się upiera ze nie był nigdzie i za nic nie płacił..

To może nam powiesz CO KONKRETNIE Ci odpowiedział na pytanie skąd te przelewy? Chyba, że mu tego jeszcze nie zadałaś ....

najpierw zadzwoniłam, powiedziałam, ze wiem gdzie byłi co robił (zjebałam go), powiedziałam, a właściwie wykrzyczałam mu że go neinawidzę, jak mi mógł coś takiego zrobic i w ogóle... poniosło mnie
i się rozłączyłam
on napisał że nie wie o co mi chodzi
to napisałam mu smsa , ze widzialam płatności z konta i gdzie były niby robione
on odpisał ze za nic nie płącił i nigdzie nie był
i tyle

to masz skonczonego idiote obok siebie.jest dowod _WYCIAG a ten NIC?

musi ci sie wytłumaczyc,a jak nie to niech spada do tego klubu z powrotem szczescia szukac

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:06:14

Nie daj się okłamywać.

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:10:16

śledzę tego tasiemca od początku, mam nadzieję, że coś jeszcze odwali twój facet ;] chętnie poczytam kolejne odcinki

klub ze striptizem??

22 lis 2011 - 20:18:02

niestety on cie oklamuje, byl w tej agencji i naepwno nie placil za taniec tylko za sex z dziwka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co on sobie teraz myśli