Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

transportery taśmowe

17 minut temu

sprawdzony stomatolog

21 minut temu

sklep detailingowy

45 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 17:17:27

Cytat
janette86y
Cytat
AlishaAlisha
Tak sobie mysle,czy to aby nie byla poprostu prowokacja ze strony autorki watku.Bo byla dzis na szafie,pisalam do niej na priv z zaptaniem ale zero reakcji i do mnie i na forum.

mozliwe, tylko po co?

Rozni sa ludzie,niektory sa tutaj tylko do zabawy i tworza prowokacyjne watki.

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 19:56:46

nadal czekamy na wieści od autorki..

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 19:59:32

zostaw jeśli już raz to zrobił zrobi kolejny nie warto

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 20:03:19

hej...
nie wchodziłam dziś przez cały dzień na szafę, bo miałam trochę obowiązków i nie miałam czasu, ale dziękuje za wszystkie wiadomości prywatne ...

Wracając do tematu wątku, wczoraj wrócił bardzo wkurzony, mieliśmy jechac na policje wyjasnic jak zginela a kasa z konta, bo nie chcial sie przyznac, ze tam byl, czy przelewał jakiekolwiek pieniądze, ale był po piwie i nie pojechaliśmy...

dziś jest jeszcze w pracy, ale mówił, ze wróci normalnie i pogadamy...
CHociaż on twierdzi , że nie ma o czym rozmawiac, nie ma czego wyjaśniac....

I że nie mogę za dużo wiedziec, bo sie wkurzam tylko.. ;/

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 20:07:03

Cytat
rozczarowanaa89
hej...
nie wchodziłam dziś przez cały dzień na szafę, bo miałam trochę obowiązków i nie miałam czasu, ale dziękuje za wszystkie wiadomości prywatne ...

Wracając do tematu wątku, wczoraj wrócił bardzo wkurzony, mieliśmy jechac na policje wyjasnic jak zginela a kasa z konta, bo nie chcial sie przyznac, ze tam byl, czy przelewał jakiekolwiek pieniądze, ale był po piwie i nie pojechaliśmy...

dziś jest jeszcze w pracy, ale mówił, ze wróci normalnie i pogadamy...
CHociaż on twierdzi , że nie ma o czym rozmawiac, nie ma czego wyjaśniac....

I że nie mogę za dużo wiedziec, bo sie wkurzam tylko.. ;/

czyli generalnie nic Ci nie wyjaśnił?? A kasa z konta sama znikneła?

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 20:07:55

Cytat
natada21
zostaw go

Kłamie i to w takiej sprawie? Później też nie będzie miał problemu, żeby kłamać.
Popieram -zostaw typa.

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 20:10:03

Cytat
male_p
no lol, dziewczyny, a któraś sprawdziła w necie coś innego poza Klubem Lotos? przecież PHU POLMAX, to, co masz w danych, to stacja kontroli pojazdów pod patronatem Lotosu, Twój facet nie ma żadnych kolegów, którzy jeżdżą samochodami, nikomu nie pożyczył tej kasy?

Przecież mogłoby być tak, że pojechał z kumplem do tej stacji i zapłacił za niego w ramach pożyczki. A pod hasłem "klub lotos" będzie wyskakiwała ta strona klubu, bo tak jest wypozycjonowana, zawsze będzie jako pierwsza.

Poza tym nie rozumiem, czemu jako pierwszej opcji nie bierzesz pod uwagę tego, że np ktoś mu ukradł kartę, albo ją skopiował wraz z PINem? Przecież to też możliwe.

tylko, że w treści tego przelewu było to WPHU POL_MAX klub Lotos

a stacja chyba nie miałaby w treści "klub: nie?

zweryfikowana
Posty: 505
Ostrzeżenia: 1/5

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 20:27:16

Cytat
rozczarowanaa89
dziś jest jeszcze w pracy, ale mówił, ze wróci normalnie i pogadamy...
CHociaż on twierdzi , że nie ma o czym rozmawiac, nie ma czego wyjaśniac....

Poważnie? nie ma czego wyjaśniać? Co za gnój... Bardzo Ci współczuję, dzisiaj, gdy wróci z pracy dalej drążyłabym temat.Kasa sama nie znika, a jak tak - to na policje, bo ktoś się włamał do Waszego konta. Tyle w tym temacie. Zakłamany s k u r w i e l:/ aż się zdenerwowałam... :/
kurcze, no, gdyby mój facet coś takiego odstawił już by widział w drodze z pracy swoje rzeczy lecące z okna, albo już leżące na ziemi... Dla mnie wyciąg z konta jest wystarczającym dowodem że był w tym klubie...

Bardzo mi jest Ciebie żal, bo w Twoim mniemaniu było wszystko ok, a tu coś takiego. Paranoja. Wcale się nie dziwie, że tak reagujesz... W ogóle nie rozumiem, jak dorosły facet moze się tak tłumaczyć. No co, kasa sama dostała nóg i sobie wyszła z banku? No jak?! I faceci myślą że są dojrzali...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-21 20:32 przez niedotykalna.

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 21:31:17

nawet jeśli nie był w tym klubie ale miał jakiekolwiek inne porachunki - komuś za coś zapłacił albo był dłużny temu facetowi - to nie zmienia faktu że nie jest z tobą szczery

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 21:53:18

Cytat
rozczarowanaa89
I że nie mogę za dużo wiedziec, bo sie wkurzam tylko.. ;/
no i wszystko jasne. nie powiedział Ci o wizycie w klubie, zebyś się nie denerwowała:D on doskonale wiedział, ze jest po piwie i nigdzie nie pojedziecie, więc dlatego się na tę policję zgodził...

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 22:04:12

Wiesz, nie chcę Cię martwić, ale tam na stronie jest cennik i 200 zł kosztuje godzina z "dziewczyną", + kilka drinków i już masz 250 zł. Fajny nightclub, ponoć w Polsce prostytucja jest nielegalna a tu wszystko na stronie pięknie :D

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 22:38:56

Cytat
rozczarowanaa89
hej...
nie wchodziłam dziś przez cały dzień na szafę, bo miałam trochę obowiązków i nie miałam czasu, ale dziękuje za wszystkie wiadomości prywatne ...

Wracając do tematu wątku, wczoraj wrócił bardzo wkurzony, mieliśmy jechac na policje wyjasnic jak zginela a kasa z konta, bo nie chcial sie przyznac, ze tam byl, czy przelewał jakiekolwiek pieniądze, ale był po piwie i nie pojechaliśmy...

dziś jest jeszcze w pracy, ale mówił, ze wróci normalnie i pogadamy...
CHociaż on twierdzi , że nie ma o czym rozmawiac, nie ma czego wyjaśniac....

I że nie mogę za dużo wiedziec, bo sie wkurzam tylko.. ;/


Trochę w banku pracowałam. Na szkoleniu uczulano nas na takie sytuacje. Nie ma możliwości, żeby ktoś jakimś cudem zapłacił jego kartą (chyba że pożyczył ją komuś, sam płacił, bądź zgubił ją i znalazca jakimś cudem odkrył PIN). Przelew owszem może nawet jakiś haker wykonać, anie NIE PŁATNOŚĆ KARTĄ!!!!
Rób z tym co chcesz. Ja bym tak tego nie zostawiła.
A poza tym po piwie raczej się chyba nie opił, żeby nie móc iść na policję? Idzie zgłosić przestępstwo a nie dmuchać w balonik.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 22:42:59

rozczarowanaa89= wyluzowana?? tak jakos mi sie skojarzyło z szafiarka ktora zakładala takie dziwne watki....

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 23:12:30

Cytat
rozczarowanaa89
hej...
nie wchodziłam dziś przez cały dzień na szafę, bo miałam trochę obowiązków i nie miałam czasu, ale dziękuje za wszystkie wiadomości prywatne ...

Wracając do tematu wątku, wczoraj wrócił bardzo wkurzony, mieliśmy jechac na policje wyjasnic jak zginela a kasa z konta, bo nie chcial sie przyznac, ze tam byl, czy przelewał jakiekolwiek pieniądze, ale był po piwie i nie pojechaliśmy...

dziś jest jeszcze w pracy, ale mówił, ze wróci normalnie i pogadamy...
CHociaż on twierdzi , że nie ma o czym rozmawiac, nie ma czego wyjaśniac....

I że nie mogę za dużo wiedziec, bo sie wkurzam tylko.. ;/

jak dla mnie wszystko jasne , że tam był.

klub ze striptizem??

21 lis 2011 - 23:23:52

Cytat
Realism
"lalinka23", (tak na marginesie) o to, że bezrefleksyjnie używasz czasami "kalek językowych". Dopiero później, kiedy sztampa nie wystarczy robisz się bardziej uważna. No, ale to oczywiście Twoja sprawa.


okay, dzieki za psychoanalize.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to jest z facetami ??