Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

30 minut temu

dresy na ulice

40 minut temu

Studia online

53 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

..



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 23:14 przez stokrotka21111.

Myślę,że jest on typem osoby ambiwalentnej- z jednej strony szuka bliskości,a z drugiej,kiedy już bliskość się pojawia,reaguje na nią strachem i robi wszystko,by ją zniszczyć.
Zastanów się,czy na pewno chcesz prowadzić takie życie,gdzie partner jest skomplikowany,i męczy i siebie i Ciebie.
Napisałaś,że też jesteś osobą niełatwą-moim zdaniem potrzebujesz zatem kogoś pewnego,stałego. Wtedy będziesz potrafiła sie otworzyć i zyskać poczucie bezpieczeństwa.

Cytat
beteiks_17
Myślę,że jest on typem osoby ambiwalentnej- z jednej strony szuka bliskości,a z drugiej,kiedy już bliskość się pojawia,reaguje na nią strachem i robi wszystko,by ją zniszczyć.
Zastanów się,czy na pewno chcesz prowadzić takie życie,gdzie partner jest skomplikowany,i męczy i siebie i Ciebie.
Napisałaś,że też jesteś osobą niełatwą-moim zdaniem potrzebujesz zatem kogoś pewnego,stałego. Wtedy będziesz potrafiła sie otworzyć i zyskać poczucie bezpieczeństwa.
dziekuje za mądrą wypowiedz.
Ale .... uczucie nie wybiera....

polecam e-book "Emocjonalna niedostępność" - pozwoli Ci zrozumieć zachowanie tego chłopaka

Też miałam styczność z kimś niedostępnym emocjonalnie. Ta 'walka' trwała rok.. Uciekał, w ogóle się nie odzywał, nagle się odzywał jak gdyby nic. Był 'psem ogrodnika'- co to sam nie wziął, ale w głębi duszy nikomu by nie oddał.
Wiem jak jest ciężko z takimi typami, co to nie wiedzą tak naprawdę czego chcą, albo po prostu im samym jest ciężko zrozumieć to, co w nich siedzi- te sprzeczne uczucia. Trzeba mieć baaardzo dużo cierpliwości i stalowe nerwy by to wytrzymać. Ponoć takie osoby potrzebują bardzo dużo czasu by poczuć się bezpiecznie, otworzyć się, zaufać i zacząć mówić coś o uczuciach. Do nich potrzeba anielskiej cierpliwości i wytrzymałości..
Mnie się nie udało. Czasem żałuję, bo mimo wszystko to naprawdę fajny facet. Tylko, że on nie dawał mi żadnych znaków, tak jak ten 'Twój".
Masz wyjście- albo poszukaj w sobie wewnętrznej siły i walcz, albo odpuść, jeśli wiesz, że nie wytrzymasz. Jeśli zdecydujesz się na pierwsze, pamietaj, że czeka Cię dużo ciężkich chwil, nie raz będziesz miała dość, bo to naprawdę nieźle wymęcza psychicznie..

A może on jest zajęty, ciągnie go do Ciebie, a jednak ma kogoś i dlatego takie jego niezdecydowanie.. Znam taką sytuację.
On się boi wejść w nowy związek bo widocznie wcześniej kilka już się rozpadło. Może on preferuje taki wolny związek, taki bez zobowiązań.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 18:33 przez Ramonna840.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 23:15 przez stokrotka21111.

"Kobieto nie proś, ze mną będzie ciężko. Ktoś mnie zranił mocno, i widziałem piekło, które przysłoniło mi całe świata piękno. Chciałem to naprawić i znowu źle trafiłem, więc nie dziw się, że mogę być zimnym sku..synem" Na siłę nic nie zdziałasz. Myślę, że powinnaś pokazać mu swoje szczere intencje, może wtedy się otworzy . ; )

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 23:16 przez stokrotka21111.

Na rozmowe w 4 oczy bedziesz musiala jeszcze chwilepoczekac bo go nie ma. Ale zapewnie rozmawialas z nim na tyle na ile to bylo mozliwe o uczuciach. Teraz tak- jesli chlopak bedzie utrzymywal nadal kontakt, mozesz walczyc, jesli kontakt urwie, nie ma juz chyba szans. Nie wiem, ale pisalas , że on usilnie probowal dowiedziec sie czy ty jestes w nim zakochana.... a sam nie okazywal uczucia,mimo, że załóżmy cos czul (czuje)..mysle ze on tak naprawde potrzebuje tej swiadomosci ze jest kochany, tylko sam nie potrafi uczucia okazac, boi sie, lub po prostu.... nie potrafi....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-16 19:54 przez anulka810.

....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 23:15 przez stokrotka21111.

niezweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 8/5

Ja nie czaje dlaczego kobiety kochają drani, tu jest niby wytłumaczone w jakiś sposób http://www.tojakobieta.pl/ ale to chyba będzie na zawsze dla mnie nie rozwikłana zagadka;p

http://www.tojakobieta.pl/



Szkolenia Łódź



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-28 08:50 przez Hanulka01.

No cóż taka jest prawda że kobiety uwielbiają drani. Mój eks taki był i skoczyłabym za nim w ogień, jak ze mną zerwał to przez rok nie mogłam do siebie dojść, cały czas błagałam go o powrót. Dopiero po 2 latach zrozumiałam jaka byłam głupia. Teraz mam bardzo spokojny związek i dużą stabilizację ale czasem chciałabym trochę takiej niepewności wobec faceta. Sama tego nie rozumiem:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor oczu u faceta?