Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:25:33

poznałam faceta, oboje mamy po 25 lat, studiujemy to samo resocjalizację
dużo wieczorów przed spotkaniem pisaliśmy ze sobą, np. oboje szukamy kogoś na stałe i chce mnie pod tym względem poznać
spotkałam się z nim tylko 4 razy w dłuższym odstępie czasu.. na 4 się przespaliśmy ze sobą pod wpływem jego emocji
teraz mi pisze, że nie będziemy się już spotykać
dodam, że na 2 spotkaniu powiedział mi, że strasznie chce się 'kochać' :/ co mu powiedziałam, że nie , że za wcześnie..

ja jestem totalnie załamana , potrzebuje mocnych słów i solidnego kopa w tyłek, przecież
myślalam, że w końcu poznałam kogoś fajnego, a sex wszystko popsuł - i to najbardziej boli

ja nie rozumiem o co mu chodziło w końcu, tu pisze, że chce na stałe poznać kogoś a takie numery wyprawia
wypowie się ktoś?
wasze słowa pociechy i krytyki co ważne mi pomogą

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:29:48

no coz - powiedzial ze szuka kogos na stale - no i co z tego zepowiedzial,sklamal - czaisz? :) po prostu chcial cie przeleciec tym bardziej ze na 2 spotkaniu sam powiedzial ze chce sie kochac...jakis palant dla mnie nawet jak mu to przez mysl przeszlo nie powinien tego mowic tobie bo to prostackie
sorry ale zycie jest brutalne i nie ma sie za bardzo w twoim przypadku co rozwodzic

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:32:33

Facet doskonale wie że dziewczyny(porządne,szanujące się) chcą zazwyczaj stałego związku więc on powiedział CI że tylko taki go interesuje ,spotkał się z Tobą kilka razy, przespał się i to mu wystarczy....

Dlatego ja raczej nie poszłabym z facetem na 4 czy nawet 8 spotkaniu do łóżka... Może jestem ,,starej daty'' ale do tego potrzeba czasu...

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:32:43

przykro mi stwierdzac, ale zostalas wykoprzystana. Dałas sie zlapac na kilka tekstow,a jemu sie po prostu seksu chcialo i tyle. Głowa do gory,facet nie jest Ciebie wart. Na przyszlosc badz bardziej stanowcza w kwestii seksu, nie rob tego dlatego, że on bardzo chce

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:33:15

Wiesz o co chodziło? pisząc wprost: o Twoją du*ę. O nic więcej.

Ale nie przejmuj się, bo czym? Było Ci z nim dobrze? Więc się ciesz. Przecież seks ma być przyjemnością, dlaczego masz za niego cierpieć? Czasem tak bywa, ze facet mówi dużo tylko po to, żeby 'dobrać się do majtek'. Spokojnie. To nic złego i strasznego, ze mu pozwoliłaś. Jeśli chciałaś- wszystko w porządku. A to, ze nie wyszło? Trudno. Jesteś bogatsza o nowe doświadczenia, następnym razem będziesz bardziej ostrożna. Spójrz na to z innej strony. Otwórz okno i poszukaj dobrych stron tego. Weź głęboki oddech i daj się ponieść fali. Pamiętaj, że każde, nawet największe na pozór niepowodzenie niesie tyle samo złego, co dobrego, musimy tylko spojrzeć z dobrej strony :). I pamiętaj, że seks nie jest przypieczętowaniem miłości, oznaką oddania i chęci bycia, nie tak to działa.

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:33:47

jaki cham,oszukał Cię widocznie zależało mu tylko na tym by Cie zaliczyć

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:33:48

Co za palant no szok!!! Ale w sumie dziwisz sie to jest tylko facet chcial sie przespac z kims a ty bylas pod reka wiec... no niestety zycie ejst brutalne.Wiem ze dobrze mi sie mowi ale olej go bo nie jest nic wart!!!

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:36:30

Cytat
lasdeszczowy
Wiesz o co chodziło? pisząc wprost: o Twoją du*ę. O nic więcej.

Ale nie przejmuj się, bo czym? Było Ci z nim dobrze? Więc się ciesz. Przecież seks ma być przyjemnością, dlaczego masz za niego cierpieć? Czasem tak bywa, ze facet mówi dużo tylko po to, żeby 'dobrać się do majtek'. Spokojnie. To nic złego i strasznego, ze mu pozwoliłaś. Jeśli chciałaś- wszystko w porządku. A to, ze nie wyszło? Trudno. Jesteś bogatsza o nowe doświadczenia, następnym razem będziesz bardziej ostrożna. Spójrz na to z innej strony. Otwórz okno i poszukaj dobrych stron tego. Weź głęboki oddech i daj się ponieść fali. Pamiętaj, że każde, nawet największe na pozór niepowodzenie niesie tyle samo złego, co dobrego, musimy tylko spojrzeć z dobrej strony :). I pamiętaj, że seks nie jest przypieczętowaniem miłości, oznaką oddania i chęci bycia, nie tak to działa.

jak widzę lasdeszczowy to aż chce się czytać :)
Byłabyś dobrym psychologiem :D

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:37:02

Słowa, słowa, słowa. Ludzie tak mają, że pięknie potrafią mówić o sobie.

A faceci? Nie ten to inny.

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:40:15

Cytat
efcia18
Cytat
lasdeszczowy
Wiesz o co chodziło? pisząc wprost: o Twoją du*ę. O nic więcej.

Ale nie przejmuj się, bo czym? Było Ci z nim dobrze? Więc się ciesz. Przecież seks ma być przyjemnością, dlaczego masz za niego cierpieć? Czasem tak bywa, ze facet mówi dużo tylko po to, żeby 'dobrać się do majtek'. Spokojnie. To nic złego i strasznego, ze mu pozwoliłaś. Jeśli chciałaś- wszystko w porządku. A to, ze nie wyszło? Trudno. Jesteś bogatsza o nowe doświadczenia, następnym razem będziesz bardziej ostrożna. Spójrz na to z innej strony. Otwórz okno i poszukaj dobrych stron tego. Weź głęboki oddech i daj się ponieść fali. Pamiętaj, że każde, nawet największe na pozór niepowodzenie niesie tyle samo złego, co dobrego, musimy tylko spojrzeć z dobrej strony :). I pamiętaj, że seks nie jest przypieczętowaniem miłości, oznaką oddania i chęci bycia, nie tak to działa.

jak widzę lasdeszczowy to aż chce się czytać :)
Byłabyś dobrym psychologiem :D


A dziękuję, dziękuję. Ale dostałabym chyba na głowę, gdyby przez x lat przychodziły do mnie człowieki ze swoimi 'gorzkimi żalami';)

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:40:20

Cytat
lasdeszczowy
Wiesz o co chodziło? pisząc wprost: o Twoją du*ę. O nic więcej.

Ale nie przejmuj się, bo czym? Było Ci z nim dobrze? Więc się ciesz. Przecież seks ma być przyjemnością, dlaczego masz za niego cierpieć? Czasem tak bywa, ze facet mówi dużo tylko po to, żeby 'dobrać się do majtek'. Spokojnie. To nic złego i strasznego, ze mu pozwoliłaś. Jeśli chciałaś- wszystko w porządku. A to, ze nie wyszło? Trudno. Jesteś bogatsza o nowe doświadczenia, następnym razem będziesz bardziej ostrożna. Spójrz na to z innej strony. Otwórz okno i poszukaj dobrych stron tego. Weź głęboki oddech i daj się ponieść fali. Pamiętaj, że każde, nawet największe na pozór niepowodzenie niesie tyle samo złego, co dobrego, musimy tylko spojrzeć z dobrej strony :). I pamiętaj, że seks nie jest przypieczętowaniem miłości, oznaką oddania i chęci bycia, nie tak to działa.


dokładnieee!! zgadzam się w 100%!

seks był chwilą przyjemności, a skoro z nim nie wyszło - burak i tyle:)

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:41:52

dzięki wielkie dziewczyny !
trochę z nim pisałam jeszcze i wywnioskowałam, że on może i faktycznie szuka kogoś na stałe a mnie chciał poddać testowi.. napisał też, że po tym co się stało źle się z tym czuje, że tak wyszło, że z poprzednią dziewczyną się szybko przespał i po 10 miesięcy zerwali i nie chce tego samego

zapomniałam się zapytać, dlaczego tak szybko się ze mną przespał, niestety już się nie dowiem, ale może po prostu ma problemy z zapędem sexualnym? i rusza wszystko co się rusza? :D bo powiem Wam, że na 2 randce strasznie mu się chciało
i dodam, że ja tego sexu naprawdę , naprawdę nie chciałam i wyszło jak wyszło

Cytat
efcia18
Cytat
lasdeszczowy
Wiesz o co chodziło? pisząc wprost: o Twoją du*ę. O nic więcej.

Ale nie przejmuj się, bo czym? Było Ci z nim dobrze? Więc się ciesz. Przecież seks ma być przyjemnością, dlaczego masz za niego cierpieć? Czasem tak bywa, ze facet mówi dużo tylko po to, żeby 'dobrać się do majtek'. Spokojnie. To nic złego i strasznego, ze mu pozwoliłaś. Jeśli chciałaś- wszystko w porządku. A to, ze nie wyszło? Trudno. Jesteś bogatsza o nowe doświadczenia, następnym razem będziesz bardziej ostrożna. Spójrz na to z innej strony. Otwórz okno i poszukaj dobrych stron tego. Weź głęboki oddech i daj się ponieść fali. Pamiętaj, że każde, nawet największe na pozór niepowodzenie niesie tyle samo złego, co dobrego, musimy tylko spojrzeć z dobrej strony :). I pamiętaj, że seks nie jest przypieczętowaniem miłości, oznaką oddania i chęci bycia, nie tak to działa.

jak widzę lasdeszczowy to aż chce się czytać :)
Byłabyś dobrym psychologiem :D

dokładnie tak jest, dziękuje :)
Ale wiecie mnie najbardziej boli, że gdyby nie było seksu, to wszystko inaczej by się potoczyło i być może byłoby z tego coś ( chociaż jak na 2 randce wyskoczył z tym sexem ehhh to lipa :P )

jeszcze sobie przypomniałam,że przed spotkaniem zaczął mnie się pytać o różne rzeczy, np. że można być niegrzecznym w łóżku

to mu odpisałam, jeśli Cię tylko jedno interesuje, to nie chcę Cię poznawać i nie spotkajmy się, to on na to, że spoko spoko ja chciałem cię tylko sprawdzić co na ten temat napiszesz, bo ja nie szukam zabawy...

niby wskazuje , ze chciał się zabawić, ale też może i szuka na stałe, ale sobie sprawdza panienki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-13 11:48 przez depresja86.

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:42:46

Faceci jak chca zaliczyc nowa zdobycz to mowia to co kobieta chce uslyszec:)takie postepowanie z ich strony nie jest niczym nowym,tylko to my jestesmy ciagle naiwne:)

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:43:56

Faceci mówią nam to co chcemy usłyszeć, żeby osiągnąć to na czym im zależy, czyli w tym wypadku na seksie.

o co chodzi w tym wszystkim ? :((

13 lis 2011 - 11:46:24

pewnie szuka kogoś na stałe, tyle że w między czasie zalicza naiwne panienki. może długo nie spał z nikim i dlatego miał taki POPĘD sexualny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Erotyka Znaku Zodiaku