Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:07:26

Dziewczyny potrzebuje wsparcia.

Po zwiazku trawającym 4 mój facet sie wyprowadza. Mieszkamy na nowym mieszkaniu rok, wczoraj sie posprzeczalismy tzn. On mnie zwyzywał od pustaków i tępaków a ja siedziałam cicho. Dzisiaj oznajmił, że we wtorek sie wyprowadza. Nie wiem co mam ze soba zrobić jestem w kropce. Nawet nie wiem co mam myśleć. Mam pustke w głowie.

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:09:56

No jak masz pustkę w głowie to określenie pustak jak najbardziej trafione...
A niech idzie. Krzyż na drogę

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:11:55

przede wszystkim zastanów się czemu on Cię tak nazwał, czy rzeczywiście na to zasłużyłaś? trochę źle że się nie broniłaś przed tym, spróbuj z min porozmawiać niech wytłumaczy o co mu dokładnie chodzi, bo po czterech latach jakaś głupota nie może być powodem rozstania, tylko problemy które narastały z czasem

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:14:00

wygląda to jak kłótnia dwóch dzieciaków w piaskownicy...

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:15:11

Cytat
alpina
No jak masz pustkę w głowie to określenie pustak jak najbardziej trafione...
A niech idzie. Krzyż na drogę
dokładnie ! :D

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:16:28

Nik nie zasługuje na wyzwiskaw! nic mu nie zrobiłam. Wygłupialiśmy sie, on klepał mnie po pupie ale w pewnym momencie powiedziałam, ze to boli, że za mocno a on zaczął wtedy mnie wyzywać i dodał jescze, ze mam isć na podłogę isć spać z psem

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:19:34

Cytat
takajestemja7
Nik nie zasługuje na wyzwiskaw! nic mu nie zrobiłam. Wygłupialiśmy sie, on klepał mnie po pupie ale w pewnym momencie powiedziałam, ze to boli, że za mocno a on zaczął wtedy mnie wyzywać i dodał jescze, ze mam isć na podłogę isć spać z psem


że co? nie żartuj!

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:19:58

Cytat
takajestemja7
Nik nie zasługuje na wyzwiskaw! nic mu nie zrobiłam. Wygłupialiśmy sie, on klepał mnie po pupie ale w pewnym momencie powiedziałam, ze to boli, że za mocno a on zaczął wtedy mnie wyzywać i dodał jescze, ze mam isć na podłogę isć spać z psem

i po czymś takim stwierdził, że się wyprowadza, tak? nie chce mi się wierzyć

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:21:13

Cytat
takajestemja7
Nik nie zasługuje na wyzwiskaw! nic mu nie zrobiłam. Wygłupialiśmy sie, on klepał mnie po pupie ale w pewnym momencie powiedziałam, ze to boli, że za mocno a on zaczął wtedy mnie wyzywać i dodał jescze, ze mam isć na podłogę isć spać z psem
po ile wy macie lat ?... czytając to mam wrażenie że mało....

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:21:25

Cytat
takajestemja7
Nik nie zasługuje na wyzwiskaw! nic mu nie zrobiłam. Wygłupialiśmy sie, on klepał mnie po pupie ale w pewnym momencie powiedziałam, ze to boli, że za mocno a on zaczął wtedy mnie wyzywać i dodał jescze, ze mam isć na podłogę isć spać z psem



Chłopak po prostu chciał się wyprowadzić.
Chociaż ja po takich słowach sama bym wywaliła. Jak w reklamie Ikei, przez okno

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:21:48

To niech idzie w cho*er*,no chyba niechcesz go blagac zeby zostal.Im bardziej dasz mu poczuc ze Ci na nim zalezy i bedziesz sie prosic tym bardziej bedzie na Tobie gral.Ale cienko to widze skoro umial Cie tak zwyzywac,to raczej do milosci sie niekwalifikuje:/

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:23:39

coś mi tu śmierdzi !

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:26:23

Po 4 latach nagle stwierdził, że Cię zostawia i to z tak błahego powodu? Coś to dziwnie wygląda, albo musiało stać się coś jeszcze, albo chłopak jest po prostu niepoważny i szukał pierwszej lepszej wymówki, żeby Cię zostawić. Przykre, że Wam nie wyszło, ale może lepiej teraz, niż później...


P.S. Domyślam się, żę Wasz związek trwał 4 lata, a nie np... dni ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 19:27 przez stepka.

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:27:24

Cytat
alpina
Cytat
takajestemja7
Nik nie zasługuje na wyzwiskaw! nic mu nie zrobiłam. Wygłupialiśmy sie, on klepał mnie po pupie ale w pewnym momencie powiedziałam, ze to boli, że za mocno a on zaczął wtedy mnie wyzywać i dodał jescze, ze mam isć na podłogę isć spać z psem



Chłopak po prostu chciał się wyprowadzić.
Chociaż ja po takich słowach sama bym wywaliła. Jak w reklamie Ikei, przez okno
Klepał po pupie- nie przekonują mnie takie "zabawy". Dla mnie to brak szacunku jako do kobiety.
Daj mu taki szacunek na jaki zasłużył;za drzwi.

On się wyprowadza...

05 lis 2011 - 19:29:48

znam parę co koleś ją zostawił bo ona zrobiła kolca w języku o_O

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co w rocznicę???