Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:10:28

Hej dziewczyny! tak jak w temacie lubicie chodzić na zakupy ze swoimi facetami? (chodzi mi o ubrania). Ja osobiście z moim nie zawsze lubię, ponieważ często mi mówi, że np. coś jest na mnie za małe a tak nie jest. Nie jestem najszczuplejsza ale też nie gruba, czasami przymierzam ciuchy w rozmiarze xl a on mówi, że za małe! dodam, że nie myśli że jestem gruba, bo nigdy mi tak nie powiedział a wręcz przeciwnie, gdy mówię, że muszę schudnąć to na mnie krzyczy, mówi że super wyglądam i nie muszę schudnąć! Co o tym myślicie? u Was też tak jest?

Na stronie 3 dodałam przykladowe bluzy, które według mojego chłopaka są za małe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 20:53 przez paulinkabrd.

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:12:29

ja z moim nie chodzę bo czego dotknę i powiem że fajne to mówi: kup sobie a ja tylko chcę pooglądać :)

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:13:32

A mój ma gust (nie jest gejem:D) i nawet mi doradzi i nie marudzi ( o dziwo!) może chodzić ze mną nawet kilka godzin, i nie narzeka

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:15:34

uwielbiam chodzić z moim na zakupy - nie grymasi, nie popędza, doradzi i sam sobie też coś wybierze , więc jest ok :)

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:16:00

ja z moim uwielbiam chodzić na zakupy bo zawsze mi doradza, jest obiektywny i oszczędny, po prostu go kocham! :)

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:16:49

również mam pełniejsze kształty i wiecznie mi to mój wypomina , dlatego nie biorę go na zakupy ;)

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:17:18

moj maz bardziej lubi zakupy niz ja gdy ja juz jestem wyczerpana on namawia na jeszcze jakis sklep w sklepie jak cos przymierzam to we wszystkim mi ladnie nigdy nie powie ze zle i to nie jest za fajne wtedy sie wkurzam.

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:17:34

z moim to jedynie zakupy internetowe wtedy najlepiej doradzi, tak to mu się nie chce chodzić;P

niezweryfikowana
Posty: 415
Ostrzeżenia: 3/5

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:18:43

Może rzeczywiscie chce abys ubierała się w swoim rozmiarze? NIe musisz być gruba aby miec XXL.

Ja z moim mogę chodzić po sklepach i doradzi,a czasem coś znajdzie:) Przyjemnie :)

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:18:56

Mój zawsze mówi że od tego chodzenia go plecy bolą :P ale lubię jak ze mną chodzi bo jestem niezdecydowaną osobą :) a jak się idzie z koleżanką to co bym nie założyła to mówi że spoko phi to co to za zakupy :P

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:19:36

Moj wtedy zabiera naszego synka i chodza sobie po galerii a ja robie zakupy sama;) A pozniej twierdzi, ze mogl isc ze mna i mi doradzic, bo kupilam same straszne rzeczy haha ;)

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:20:12

a ja chodziłam z nim:D
i mam to gdzieś czy mam rozmiar xxl czy xxs:D
jak się kochacie, ufacie itd. to żaden wstyd:D

a i najważniejsze!
ROZMIAR ROZMIAROWI NIERÓWNA!:d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 20:20 przez carolineschmidt.

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:20:44

Cytat
maloonie
ja z moim nie chodzę bo czego dotknę i powiem że fajne to mówi: kup sobie a ja tylko chcę pooglądać :)
hehe mój tak samo:D przystanę przy czymś na 5 sekund i zawiesze wzrok a on już "kup sobie"he
a do autorki może chce dobrze, widocznie coś źle na tobie leży jak ci tak mówi, niektóre dziewczyny biorą swój rozmiar nie patrzac czy dobre i jak leży, a przecież rozmiarówki są różne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 20:22 przez malinowa131.

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:21:01

a ja uwielbiam z moim chodzić na zakupy :) Nigdy nie marudzi i zawsze doradzi :) Nigdy tez nie mówi że coś jest na mnie za małe :) po prostu jak mu się coś nie podoba to mówi o tym ;)

zweryfikowana
Posty: 686
Ostrzeżenia: 1/5

Zakupy z facetem

25 paź 2011 - 20:22:09

Cytat
coffeplease
Może rzeczywiscie chce abys ubierała się w swoim rozmiarze? NIe musisz być gruba aby miec XXL.

Ja z moim mogę chodzić po sklepach i doradzi,a czasem coś znajdzie:) Przyjemnie :)

No ale ogółem noszę rozmiar L, spodnie czasami są luźne a On mówi, że za duże he sama już nie wiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

List Piotrka do kobiet