Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozum faceta

25 paź 2011 - 23:27:09

Cytat
bella_911
mi sie wydaje ze tutaj trzeba dorosnac do zwiazku a wczesniej sie 'wyszalec' nie wierze ze np facet ktory byl w zwiazku albo spotykal sie powazniej tylko z jedna kobieta bedzie wierny. zawsze bedzie go ciagnelo do czegos czego nie zna. a jak sie juz wyszaleje i zrozumie ze sa wazniejsze rzeczy niz sex czy flitrowanie bedzie dobrym facetem do zwiazku:) aczkolwiek to zalezy tez od usposobienia nie kazdy jest taki. dziewczyny tez czesto tak robia:P sama nie wiem dlaczego ,to chyba z czysto biologicznych powodow;p jakies hormony czy wewnetrzne instynkty czasem przeslaniaja zdrowy rozum:)
POPIERAM

Rozum faceta

26 paź 2011 - 11:02:46

Cytat
byk1965
Cytat
kasialubiciuchy
Cytat
byk1965
a ja jestem facetem i powiem wam cos. kobiety tez sa rozne. jesli facet zdradza to cos jest nie tak w jego zwiazku. wypalil sie. pamietajcie o jednym. kobiety chca byc chwalone kokietowane itd. ale facet tez tego chce. tyle ze on sie nie bedzie tego domagal ale jesli nie jest doceniany to szuka skoku w bok
to prawda co napisales ale mi sie wydaje ze jest jeszcze jeden powod np jesli kobieta jest strasznie zazdrosna ,sprawdza go kontroluje itp to wtedy facet jak zrobi skok w bok ma z tego satysfakcje ze mu sie udalo i przechytrzyl kobiete.
masz racje ale mozna to obrocic w druga strone i bedzie tak samo. ja uwazam jedno. wzajemne zaufanie i tolerancja a wtedy nie ma skoku w bok. jestem juz kupe czasu po slubie i powiem wam ze mialem okres zeby cos zakrecic na boku ale to minelo dzieki takze zonie. potrafila sie troche zmienic w stosunku do mnie. popatrzcie te ktore mowia ze facet zdradza i to jego wina. czy wyscie sa idealami. nie ma takich.czesciowo zdrady sa wina takze kobiety.
Zgadzam się. Pytając się, czemu faceci są tacy straszni i głupi bardzo się generalizuje. Kobiety też takie są i nie ma co o to pytać, bo zawsze się znajdzie ktoś, kto zachowuje się tak, jak nie powinien. A wina nigdy (no, może prawie nigdy) nie leży tylko po stronie faceta. Kobiety chcą nieba przychylić facetom i myślą, że są takie fajne a nie raz same szkodzą swoim zachowaniem związkom. Oczywiście nie usprawiedliwia to zdrady, ale nie można winy zrzucać tylko na jedną stronę i tkwić w przekonaniu, że kobiety są takie super, bo walczą o związek. A jakby popatrzeć na nie z boku okazałoby się, że tylko im się tak wydaje.

Cytat
bella_911
mi sie wydaje ze tutaj trzeba dorosnac do zwiazku a wczesniej sie 'wyszalec' nie wierze ze np facet ktory byl w zwiazku albo spotykal sie powazniej tylko z jedna kobieta bedzie wierny. zawsze bedzie go ciagnelo do czegos czego nie zna. a jak sie juz wyszaleje i zrozumie ze sa wazniejsze rzeczy niz sex czy flitrowanie bedzie dobrym facetem do zwiazku:) aczkolwiek to zalezy tez od usposobienia nie kazdy jest taki. dziewczyny tez czesto tak robia:P sama nie wiem dlaczego ,to chyba z czysto biologicznych powodow;p jakies hormony czy wewnetrzne instynkty czasem przeslaniaja zdrowy rozum:)
Racja. Bardzo dużo jest takich, co im lepiej byłoby się pierwsze wyszaleć, wybawić, wyszumieć. I nie mówię tu tylko o facetach. A potem znaleźć tego jedynego / tą jedyną, spokojną, ułożoną, gdy już szaleństwa i skoki w bok nie w głowie. Bo facet wyszaleć się woli z "dzikimi" laskami, ale za żonę zawsze woli wziąć tą porządną i miłą :)
Ale oczywiście to też uogólnienie. Bo nie wszyscy są tacy, że muszą 50 dziewczyn wypróbować w łóżku, żeby potem jedną się zadowolić przez całe życie. Niektórzy mają inne priorytety niż imprezy w klubie do rana, alkohol i panienki. Zdarzają się oczywiście i tacy i trafić na takiego (taką) to skarb :)

Rozum faceta

26 paź 2011 - 11:06:17

dokończe temat wątku

rozum faceta jest bardzo mały (jeśli chodzi o stosunki damsko-męskie)

Rozum faceta

26 paź 2011 - 12:43:30

Cytat
sabinabb
dokończe temat wątku

rozum faceta jest bardzo mały (jeśli chodzi o stosunki damsko-męskie)

oj tak ;)

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

Rozum faceta

26 paź 2011 - 12:50:36

Nie zgodzę się ani trochę z Twoim wywodem. Zdradzają i faceci i kobiety tak samo i jedni i drudzy potrafią być w związku oddani. Zdrada może mieć milion różnych podłoży także można o tym dyskutować bardzo bardzo długo. Przede wszystkim człowiek zdradza kiedy w związku mu czegoś brakuje.

Rozum faceta

26 paź 2011 - 13:07:43

oto odpowiedź na pytanie o mózg faceta!
polecam!



Rozum faceta

26 paź 2011 - 13:24:31

Cytat
vanilia
oto odpowiedź na pytanie o mózg faceta!
polecam!



hehe dobry filmik ;) ciekawy ...

Rozum faceta

26 paź 2011 - 13:27:08

Filmik to sama prawda :)

Rozum faceta

26 paź 2011 - 13:28:54

ja się śmieje że faceci mają rozumy jak kury hehe to chyba jedyne wytłumaczenie

Rozum faceta

26 paź 2011 - 13:36:07

Cytat
iwona2610
ja się śmieje że faceci mają rozumy jak kury hehe to chyba jedyne wytłumaczenie

ich chyba nikt nie zrozumie:P

Rozum faceta

26 paź 2011 - 13:41:42

To wez o niego zadbaj.Zamiast ciagle np narzekac opierdzielac go.a ty to jestes taki siaki to wez go pochwal powiedz mu cos milego.
Sama pewnie tak lubisz a jesli tego nie dostajesz to szukasz gdzieś indziej tak samo facet

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolejne podejscie.